Monq da beator - Poszukiwania
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Monq da beator - Poszukiwania
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#1 Wiadomość | 2005-01-04, 21:46
[finał] Monq da beator - Poszukiwania 
www.moncubus.domek.pl/2/m...ano100_22_1.mp3
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2005-01-05, 11:54
 
los linkos nie trybi ;)
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#3 Wiadomość | 2005-01-05, 13:34
 
serwer siada... :/
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7162 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#4 Wiadomość | 2005-01-05, 15:00
 
A mi się ściąga i zaraz sobie posłucham na dobry początek dnia <diabel>
A więc zaczynam...Początek intrygujący,chyba układ basu za bardzo banalny...ale już następny soczysty analog ładnie dopełnia utworek.Jeżeli chodzi o całość to masteru sie nie czepiam bo narawde wszystko ładnie skacze i dudni...nawet wysoka solówa nie wykracza poza dozwolone przestery.....jednak ogólnie cały utworek przedstawia tylko jeden świat,jeden zakątek muzyczny,jedną epokę....troszę za mało różnorodności.....znając nasze propozycje zjechałbym chwilowo na jakieś dłuższe zwolnienie i pobawił słuchacza innymi brzmieniami i później powrócił z jeszcze większą siłą...tylko tego mi brakowało bynajmniej.....ale to już moje odczucie:)...ocena wysoka bynajmniej jak na ten gatunek 7/10
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#5 Wiadomość | 2005-01-05, 17:20
 
nad tymi zwolnieniami to myślałem, ale w początkowym koncepcie kawałka po zagraniu pierwszej melodii tego nie planowałem, więc po prostu pomyślę nad tym w następnych kawałkach :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#6 Wiadomość | 2005-01-05, 20:50
 
poczatke jakis taki swiateczny klimacik ma. nie podoba mi sie bass. fajnie to brzmi wszystko od 57 sekundy ale brak mi tu jakiegos konkretnego bassika. pozniejsza melodia mi sie kojarzy z demami z gier z c64. ogolnie fajnie ci to wyszlo ale w/w mankamenty mozna by poprawic. tak samo jak i koncowke utworku. tam jeszcze moglbys pociagnac jeszcze tym chorko-synthem ;)
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#7 Wiadomość | 2005-01-05, 21:51
 
Pierwsze fleciki (nie fleciki) - to już jest element stwarzający swoistego rodzaju klimat. Trudno mi powiedzieć jaki... może filmowy... może to klimat el-muzyki.....

To, co wchodzi po wstępie zdecydowanie trąci mi Mikiem Oldfieldem - potraktuj to jako dobre skojarzenie.
W ogóle ten numer jest nietypowy i to też jest atut jako, że wyróznia się te numer z tłumu produkcji el-muzycznych swoją innością.
Teraz nieco przygryż jęzora - to styl jest oryginalny - nie melodia ;-)

Numer jest... neico dziwny.... to dobrze :-) Wykonanie nie pozwala się przyczepić..... Numer wciaga średnio ale na pewno jego poziom jest wysoki - po prostu COS INNEGO :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#8 Wiadomość | 2005-01-06, 23:48
 
Zaczyna sie jak Bajka dla dzieci :). Sorry Man, takie skojarzenie. Potem jakbym slyszal kolejna wersje jakiegos znanego kawalka Jarrowskiego :)
Raczej nie mam sie czego czepic. moze z wyjatkiem bassu, jakis taki sztywny, nie ma serca, no i oczywiscie perkusji. Jest troche bez beat'u, ot byle by byl jakis podklad.
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#9 Wiadomość | 2005-01-07, 12:46
 
basem się trochę zająłem, żeby mniej uwagi na siebie zwracał ;) może jeszcze coś wymyślę i zarzucę ostateczną wersję :p
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2005-01-07, 13:26
 
elooooo
wkoncu udało mi sie sciągnąc..
tak poczaek bardzo wesoły heh dodac tu jeszce kobzy i niezły klimacik szkocki ;)
powiem szczerze ze kawałek jest znacznie lepszy od poprzedniego zgodze sie ze jest to "cos innego" ale do mnie nie przemawia ta muza i jest dosyc monotonna
chociaz masz w tym kawałku elemety co sie mi podobaja wiec jest lepiej
pod wzgledem technicznym bardzo ładnie czysto wszsytko gra

pozdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#11 Wiadomość | 2005-01-08, 00:07
 
całkowicie nie mój klimat (w sensie - gatunek), dziwne jakieś takie, technicznie seems to be ok, ale żadko słyszę utworki o podobnym klimacie dlatego ciężko mi cos więcej powiedzieć, hat może chamsko się nie wyrywa, ale "lata" zbyt daleko od reszty, co mocno daje się we znaki podczas odsłuchu na słuchawkach, ciekawe podejście do muzyki, tylko że troszkę takie... hmmm.. niekonkretne, tzn nie wiem co mnie usypia bardziej, ten utwór czy późna pora, jak na mój gust kawałkowi brak klimatu, jest taki mazisty, jakby każdy ntrument próbował opowiedzieć historię o innym temacie, dlatego może technicznie(barwą) się one nie gryzą, ale za to tworzą coś niekonkretnego, takie jest przynajmniej moje odczucie, pozdrawiam :)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#12 Wiadomość | 2005-01-08, 01:02
 
twoje odczucia nie są odosobnione - będę musiał popracować nad współpracą instrumentów :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7152 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#13 Wiadomość | 2005-01-08, 21:39
 
Sam poczštek (do 0:19) mi się kojarzy z organami w koœciele <rotfl> . nie lubię tego pada co wchodzi w 0:19 :/ Bas fajny, bo nie taki jak wszędzie :) To zakończenie takie jakieœ urwane...
Jak się nazywa właœciwie taki gatunek (tak żebym wiedział, czego nie lubię :P)??
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#14 Wiadomość | 2005-01-09, 09:21
 
ten pad co leci od samego poczatku to np w okloicy 3ciej miunty juz niespecjalnie pasuje

perkusja faktycznie dosc marna, a do tego zapetlona w kolko to samo, ogolnie to kawalek mam wrazenie jakby byl zapetlnoy w kolko na tych samych akordach, tylk ozmienia sie motyw melodyczny co nie zawszesie klei z tym opdkladem

ogolnie to takie sobie spokojne granie, do relaksu, taki kawalek do poduszki

no a koncowka to faktycznie jakas urwana chyba
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Monq da beator - Poszukiwania

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi