Eurodance
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » Eurodance
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#1 Wiadomość | 2004-12-22, 22:34
Eurodance 
Dzisiaj posłuchaliśmy sobie z kumplem starych eurodensowych kawałków z pierwszej połowy lat 90-tych i trochę z drugiej... Łezka się w oku kręci prze hitach jak Masterboy - Show Me Colours, Corona - Baby Baby czy Haddaway - What Is Love... To jest muza na której dorastałem, wspominają mi się czasy wczesnej młodości, niestety gatunek umarł pod koniec lat 90-tych.... Jak mi go teraz brak... :cry:
 
 
 
 
miss.hot 
VIP
na/o-palona dziewczynka :p


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 7163 dni temu
Posty: 808
Skąd: Lublin
Punkty: 10
#2 Wiadomość | 2004-12-23, 08:50
 
oj mi też żal straszny ... :cry:
i wielki przebój La Bouche "Be my lover" też gdzieś zanikł ..... :cry:
 
 
 
 
 
jest super, jest super, więc o co Ci chodzi ? :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7163 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#3 Wiadomość | 2004-12-23, 11:53
 
Tez pamietam. Moze na tym sie nie wychowalem, ale w pozniejszym czasie docenilem te utworki. Do Haddawaya caly czas powracam. Swietny utwor...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7162 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#4 Wiadomość | 2004-12-23, 14:13
 
tyle remixow haddawaya dobrych powstalo ze czesto na listach przebojow w radiach leci, eurodance umiera... ale miejmy nadzieje ze ludzie sie opamietaja i wreszcie zrozumieja jaki styl muzy tak naprawde rzadzi :D
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#5 Wiadomość | 2004-12-23, 14:24
 
DJ Tabriz napisał/a:tyle remixow haddawaya dobrych powstalo ze czesto na listach przebojow w radiach leci, eurodance umiera... ale miejmy nadzieje ze ludzie sie opamietaja i wreszcie zrozumieja jaki styl muzy tak naprawde rzadzi :D


Eurodance nie umiera, on już umarł, prawie nie ma już nowych kawałków w tym stylu... A co do Haddawaya to uważam, że żaden remix nie dorównuje oryginałowi.
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7163 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#6 Wiadomość | 2004-12-23, 20:23
 
Tak samo mysle, ze zaden nie dorowna oryginalowi. VMC zrobiles mi taka ochote, ze zaczalem robic tez remixa. Za niedlugi czas Wam zaprezentuje...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
cZuLi 
Przyjaciel
Zadowolony z życia...


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 325
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 10
#7 Wiadomość | 2004-12-24, 14:46
 
Powodzenia Golemie. Demko które mi wysłałes jest wyje***. Jeszcze poszukaj jakiegoś wokalu i bedzie. Wszystkim polecam demko Remixa w wykonaniu Dj Golema.

:| cZuLi :|
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7163 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#8 Wiadomość | 2004-12-24, 14:48
 
Oryginalowi nic nie dorowna. A moje sami uslyszycie za niedlugo... cZuLi za bardzo sie podlizuje i tyle :wink:
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#9 Wiadomość | 2004-12-25, 23:56
 
tia... eurodance, również i ja się na nim wychowałem :) 2 Unlimited - "Here I Go", "The Real Things" i "Nothing Like A Rain", 2 Brothers On The 4th Floor - "Fly", "Mirror Of Love", Masterboy, La Bouche.... dla mnie to nie umrze nigdy bo na szczęście wtedy nie miałem na co kasy wydawać to wydawałem na kasety :) z polskich to chyba jedyny dobry i niepowtarzalny United, w szczególności pierwszy album, a z zagranicznych? oprócz tego co wymieniłem to by się znalazło jeszcze kilka hitów :)

Swoją drogą co do songu "What Is Love" to kolega mi niedawno pokazał, taki "klip", w którym ten song był podkładem, w klipie Jim Carey robił z siebie idiotę (jak zwykle ;)) razem z jakimiś innymi dwoma gościami,, maksymalnie się przy tym uśmiałem, niech no tylko ja się dowiem skąd on to miał bo to było super :D
 
 
 
 
nie mam czasu
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7163 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#10 Wiadomość | 2004-12-27, 20:54
 
co do eurodance to polecam grupke brilliant :D:D

a co do filmow to niestety ostatnio zostalem pozbawiony 150plyt z filmami :evil:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7162 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#11 Wiadomość | 2004-12-28, 09:07
 
Qbs kto Ci plyty zwiną? Czyzby ciemna noca pan polucjant z nakazem sadowym do Qbsa Mitnicka? ;P :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#12 Wiadomość | 2004-12-28, 22:00
 
coż było robić, wydzieliłem to o filmach:

http://www.beatsfactory.c...topic.php?t=515
 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#13 Wiadomość | 2005-02-05, 01:39
 
Ja kocham Eurodance i na tym sie wychowalem i tego teraz slucham, a o samej muzyce i glownych jej tworcach wiem juz chyba wszystko. Kazdy teledysk znam na pamiec. Szaleje za tym stylem. Jezeli chodzi o Noc w Roxbury to w tym filmie leci kawalek AMBER - This is the night. Jak ktos by chcial moge muz przeslac na maila. zaje**** muza hehe
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » Eurodance

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi