BeatsFactory
makin' music is my life

Dobra Muzyka - Eurodance

D-Bass - 2004-12-22, 22:34
Temat postu: Eurodance
Dzisiaj posłuchaliśmy sobie z kumplem starych eurodensowych kawałków z pierwszej połowy lat 90-tych i trochę z drugiej... Łezka się w oku kręci prze hitach jak Masterboy - Show Me Colours, Corona - Baby Baby czy Haddaway - What Is Love... To jest muza na której dorastałem, wspominają mi się czasy wczesnej młodości, niestety gatunek umarł pod koniec lat 90-tych.... Jak mi go teraz brak... :cry:
miss.hot - 2004-12-23, 08:50

oj mi też żal straszny ... :cry:
i wielki przebój La Bouche "Be my lover" też gdzieś zanikł ..... :cry:

DJ_Golem - 2004-12-23, 11:53

Tez pamietam. Moze na tym sie nie wychowalem, ale w pozniejszym czasie docenilem te utworki. Do Haddawaya caly czas powracam. Swietny utwor...
Braincreator - 2004-12-23, 14:13

tyle remixow haddawaya dobrych powstalo ze czesto na listach przebojow w radiach leci, eurodance umiera... ale miejmy nadzieje ze ludzie sie opamietaja i wreszcie zrozumieja jaki styl muzy tak naprawde rzadzi :D
D-Bass - 2004-12-23, 14:24

DJ Tabriz napisał/a:tyle remixow haddawaya dobrych powstalo ze czesto na listach przebojow w radiach leci, eurodance umiera... ale miejmy nadzieje ze ludzie sie opamietaja i wreszcie zrozumieja jaki styl muzy tak naprawde rzadzi :D


Eurodance nie umiera, on już umarł, prawie nie ma już nowych kawałków w tym stylu... A co do Haddawaya to uważam, że żaden remix nie dorównuje oryginałowi.

DJ_Golem - 2004-12-23, 20:23

Tak samo mysle, ze zaden nie dorowna oryginalowi. VMC zrobiles mi taka ochote, ze zaczalem robic tez remixa. Za niedlugi czas Wam zaprezentuje...
cZuLi - 2004-12-24, 14:46

Powodzenia Golemie. Demko które mi wysłałes jest wyje***. Jeszcze poszukaj jakiegoś wokalu i bedzie. Wszystkim polecam demko Remixa w wykonaniu Dj Golema.

:| cZuLi :|

DJ_Golem - 2004-12-24, 14:48

Oryginalowi nic nie dorowna. A moje sami uslyszycie za niedlugo... cZuLi za bardzo sie podlizuje i tyle :wink:
ZDV-12 - 2004-12-25, 23:56

tia... eurodance, również i ja się na nim wychowałem :) 2 Unlimited - "Here I Go", "The Real Things" i "Nothing Like A Rain", 2 Brothers On The 4th Floor - "Fly", "Mirror Of Love", Masterboy, La Bouche.... dla mnie to nie umrze nigdy bo na szczęście wtedy nie miałem na co kasy wydawać to wydawałem na kasety :) z polskich to chyba jedyny dobry i niepowtarzalny United, w szczególności pierwszy album, a z zagranicznych? oprócz tego co wymieniłem to by się znalazło jeszcze kilka hitów :)

Swoją drogą co do songu "What Is Love" to kolega mi niedawno pokazał, taki "klip", w którym ten song był podkładem, w klipie Jim Carey robił z siebie idiotę (jak zwykle ;)) razem z jakimiś innymi dwoma gościami,, maksymalnie się przy tym uśmiałem, niech no tylko ja się dowiem skąd on to miał bo to było super :D

qbs - 2004-12-27, 20:54

co do eurodance to polecam grupke brilliant :D:D

a co do filmow to niestety ostatnio zostalem pozbawiony 150plyt z filmami :evil:

Loominator - 2004-12-28, 09:07

Qbs kto Ci plyty zwiną? Czyzby ciemna noca pan polucjant z nakazem sadowym do Qbsa Mitnicka? ;P :)
D-Bass - 2004-12-28, 22:00

coż było robić, wydzieliłem to o filmach:

http://www.beatsfactory.c...topic.php?t=515

DJ PAUL - 2005-02-05, 01:39

Ja kocham Eurodance i na tym sie wychowalem i tego teraz slucham, a o samej muzyce i glownych jej tworcach wiem juz chyba wszystko. Kazdy teledysk znam na pamiec. Szaleje za tym stylem. Jezeli chodzi o Noc w Roxbury to w tym filmie leci kawalek AMBER - This is the night. Jak ktos by chcial moge muz przeslac na maila. zaje**** muza hehe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group