link bezpośredni
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » link bezpośredni
Przesunięty przez: ZDV-12 | 2006-05-07, 21:00
 
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6600 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#1 Wiadomość | 2006-05-07, 15:49
link bezpośredni 
wybaczcie mi te pytanie... :)
jak to robicie, ze umieszczacie link bezposrednio do piosenki. mnie sie jeszcze nie udalo...czy trzeba miec jakis wlasny serwer? Ja mam net w neostradzie i tam niby jest jakas usluga hostingowa ale nie wiem z czym to sie je. Tam gdzie probowalem zamieszczac utwory mozna tylko umiescic link do strony na ktorej sa umieszczone a bezposrednio do odsluchu nie... wiem ze wszyscy tu wiedza jak to zrobic ale nie smiejcie sie za mnie <pomocy>
Pozdrawiam :)
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2006-05-07, 19:27
 
Masz flashgeta czy cos ?? Jak tak to przed potwierdzeniem pobierania masz u gory URL, to jest bezposredni link do pliku.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
AmBeam 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6594 dni temu
Posty: 51
Skąd: bydgoszcz
Punkty: 12
#3 Wiadomość | 2006-05-07, 20:54
 
pbmuz'owi chyba chodzi o hosting dla utworow. jesli nic nie znajdziesz (a jest tego od groma np www.mixposure.com, www.osmusic.net slynna strefa, jest www.FruityArt.org <- z tych stron mozna dawac linki bezposrednie) to moge zaoferowac np z 50mb na serwerze FA na moim loginie. ale to w ostatecznosci ;)
 
 
 
 
 
bufu
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#4 Wiadomość | 2006-05-07, 20:59
 
jeśli masz neo to chyba dostałeś jakieś własne miejsce na serwerze, ja tam nie wiem bo nie mam neo ale widzę np że Tiffany ma w domenie neostrady własną stronkę domową, także zapoznaj się z tym co dostałeś wraz z neo
 
 
 
 
nie mam czasu
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6600 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#5 Wiadomość | 2006-05-07, 22:32
 
OK. Będę sprawe badał. Dzięki AmBeam :) w ostatecznosci sie bedę do Ciebie usmiechał o to..
pozdrawiam
 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7126 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#6 Wiadomość | 2006-05-14, 09:40
 
Jezeli masz juz utworzone konto w neostradzie na serwer www to masz swoj adres w domenie neostrada.pl. Na moim przykladzie moj adres to djpaul.neostrada.pl. Jak np. wgrasz jakas swoja mp3 na swoje miejsce na serwerze neo i bedzie ona miala nazwe pliku djpaul.mp3 to zeby sciagnac ja z serwera adres wyglada w takiej postaci: www.djpaul.neostrada.pl/djpaul.mp3 Zeby utworzyc konto wchodzisz na strone www.neostrada.pl i w prawym gornym rogu wybierasz opcje hosting, nastepnie logujesz sie swoim identyfikatorem i pinem ktory otrzymales przy rejestracji neo i wtedy dalej postepujesz wg komunikatow pojawiajacych sie na ekranie.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » link bezpośredni

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi