BeatsFactory
makin' music is my life

Komputery - link bezpośredni

pbmuz - 2006-05-07, 15:49
Temat postu: link bezpośredni
wybaczcie mi te pytanie... :)
jak to robicie, ze umieszczacie link bezposrednio do piosenki. mnie sie jeszcze nie udalo...czy trzeba miec jakis wlasny serwer? Ja mam net w neostradzie i tam niby jest jakas usluga hostingowa ale nie wiem z czym to sie je. Tam gdzie probowalem zamieszczac utwory mozna tylko umiescic link do strony na ktorej sa umieszczone a bezposrednio do odsluchu nie... wiem ze wszyscy tu wiedza jak to zrobic ale nie smiejcie sie za mnie <pomocy>
Pozdrawiam :)

DJ_Golem - 2006-05-07, 19:27

Masz flashgeta czy cos ?? Jak tak to przed potwierdzeniem pobierania masz u gory URL, to jest bezposredni link do pliku.
AmBeam - 2006-05-07, 20:54

pbmuz'owi chyba chodzi o hosting dla utworow. jesli nic nie znajdziesz (a jest tego od groma np www.mixposure.com, www.osmusic.net slynna strefa, jest www.FruityArt.org <- z tych stron mozna dawac linki bezposrednie) to moge zaoferowac np z 50mb na serwerze FA na moim loginie. ale to w ostatecznosci ;)
ZDV-12 - 2006-05-07, 20:59

jeśli masz neo to chyba dostałeś jakieś własne miejsce na serwerze, ja tam nie wiem bo nie mam neo ale widzę np że Tiffany ma w domenie neostrady własną stronkę domową, także zapoznaj się z tym co dostałeś wraz z neo
pbmuz - 2006-05-07, 22:32

OK. Będę sprawe badał. Dzięki AmBeam :) w ostatecznosci sie bedę do Ciebie usmiechał o to..
pozdrawiam

DJ PAUL - 2006-05-14, 09:40

Jezeli masz juz utworzone konto w neostradzie na serwer www to masz swoj adres w domenie neostrada.pl. Na moim przykladzie moj adres to djpaul.neostrada.pl. Jak np. wgrasz jakas swoja mp3 na swoje miejsce na serwerze neo i bedzie ona miala nazwe pliku djpaul.mp3 to zeby sciagnac ja z serwera adres wyglada w takiej postaci: www.djpaul.neostrada.pl/djpaul.mp3 Zeby utworzyc konto wchodzisz na strone www.neostrada.pl i w prawym gornym rogu wybierasz opcje hosting, nastepnie logujesz sie swoim identyfikatorem i pinem ktory otrzymales przy rejestracji neo i wtedy dalej postepujesz wg komunikatow pojawiajacych sie na ekranie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group