Mane - Dark Mind
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo]Mane - Dark Mind
 
Mane 


Dołączył 7139 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-12-12, 17:12
[demo]Mane - Dark Mind 
yo :P
ok a wiec jest to demo wiec kazda uwaga mile widziana, aha no i nie jest to trance heh:P w zasadzie to moje 1 kroki w takie bardziej "ciemne strony " heh wałek jest breakbeatowy( to tak aby zachecic moze :P)


http://www.sitesled.com/m...dark%20mind.mp3
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#2 Wiadomość | 2004-12-13, 16:52
 
Kick jest o tyle dobry że ma pałera, ale jest moim zdaniem zbyt suchy i wymaga zajęcia się nim w dalszej pracy nad utworem. Mam uczucie pewnego chaosu jeśli chodzi o tło, ale ponieważ kawałek chyba łapie się pod psychodelę, więc może to być akurat dobrze. Dość wkręcające dźwięki, mam wrażenie nadchodzącej burzy jak słucham tego kawałka :P Na pewno kontynuuj pracę nad tym utworem :)
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7138 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#3 Wiadomość | 2004-12-13, 19:11
 
Koncepcja jest dobra kick jak dla mnie za mocny do takiego klimatu linia perki mało zróżnicowana ale pewnie to poprawisz przydało by się jeszcze z tym churem coś więcej pokombinować poczekam na finał napewno warto kontynułować ten kawałek
bo zapowiada się całkiem nieźle :wink:
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#4 Wiadomość | 2004-12-14, 18:09
 
a ja slucham od paru dni ten kawalek i go nie rozumiem - jesli break to glownym instrumentem na perce powinien byc snare a nie kick - bo tak to caly utwor brzmi jak przejsice w songu 4x4

klimaty od 1:30 to bardziej jak muza Golema
na 1:40 stopa Mane
musze sie z Lanser'em zgodzic ze perka biedna na max i w takim kawalku chyba to na niej powinienes sie na maxa skupic a nie na padach

jak dla mnie ten kawalek jest jakis dziwny - pewnie sie nie znam na muzyce
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Mane 


Dołączył 7139 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-12-14, 18:35
 
no w zasadzie ta taki jakis dziwny eksperyment , w zasadzie mógłby którys z moderatorów usunac ten temat?
 
 
 
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#6 Wiadomość | 2004-12-14, 18:41
 
blokuje temat
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo]Mane - Dark Mind

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi