BeatsFactory
makin' music is my life

Muzyka (poziom: Advanced) - [demo]Mane - Dark Mind

Mane - 2004-12-12, 17:12
Temat postu: [demo]Mane - Dark Mind
yo :P
ok a wiec jest to demo wiec kazda uwaga mile widziana, aha no i nie jest to trance heh:P w zasadzie to moje 1 kroki w takie bardziej "ciemne strony " heh wałek jest breakbeatowy( to tak aby zachecic moze :P)


http://www.sitesled.com/m...dark%20mind.mp3

D-Bass - 2004-12-13, 16:52

Kick jest o tyle dobry że ma pałera, ale jest moim zdaniem zbyt suchy i wymaga zajęcia się nim w dalszej pracy nad utworem. Mam uczucie pewnego chaosu jeśli chodzi o tło, ale ponieważ kawałek chyba łapie się pod psychodelę, więc może to być akurat dobrze. Dość wkręcające dźwięki, mam wrażenie nadchodzącej burzy jak słucham tego kawałka :P Na pewno kontynuuj pracę nad tym utworem :)
Kostec/SO - 2004-12-13, 19:11

Koncepcja jest dobra kick jak dla mnie za mocny do takiego klimatu linia perki mało zróżnicowana ale pewnie to poprawisz przydało by się jeszcze z tym churem coś więcej pokombinować poczekam na finał napewno warto kontynułować ten kawałek
bo zapowiada się całkiem nieźle :wink:

Pafcio - 2004-12-14, 18:09

a ja slucham od paru dni ten kawalek i go nie rozumiem - jesli break to glownym instrumentem na perce powinien byc snare a nie kick - bo tak to caly utwor brzmi jak przejsice w songu 4x4

klimaty od 1:30 to bardziej jak muza Golema
na 1:40 stopa Mane
musze sie z Lanser'em zgodzic ze perka biedna na max i w takim kawalku chyba to na niej powinienes sie na maxa skupic a nie na padach

jak dla mnie ten kawalek jest jakis dziwny - pewnie sie nie znam na muzyce

Mane - 2004-12-14, 18:35

no w zasadzie ta taki jakis dziwny eksperyment , w zasadzie mógłby którys z moderatorów usunac ten temat?
Pafcio - 2004-12-14, 18:41

blokuje temat

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group