Braincreator - To Piosenka Na...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muzyka gości] Braincreator - To Piosenka Na Dobry Początek
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#1 Wiadomość | 2005-12-25, 15:48
[Muzyka gości] Braincreator - To Piosenka Na Dobry Początek 
na dobry początek 2006 ;) na wesoło :)

http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=129096

przesuwam obydwa topiki - zdv
Ostatnio zmieniony przez Not4uS 2006-02-22, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6994 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#2 Wiadomość | 2005-12-25, 16:33
 
siemka

hm..nie wiem jak to oceniać, bo jak dla mnie brzmi to jak trochę bardziej techniczne disco polo..brakuje tu tylko pedziowatych wokali o blondynce, albo o mari magdalenie :P szczerze mówiąc wolę słuchać muzy bez jakiejkolwiek melodi, niż takiej..niesamowicie przewidywalnej, by nie powiedzieć standardowej :(

brzmienia są ok, technicznie wykonane bez zarzutu..master też spoko (czyt. brzmi jak naprawdę profesjonalnie wyprodukowane dicho polo)

wstrzymam się od oceniania, bo nie potrafię być obiektywny w tym przypadku..po prostu stul miażdży możliwość uzyskania pozytywnych wrażeń (oczywiście jak dla mnie)

bez urazy stary..jestem pewien, że od innych ludków dostaniesz naprawdę wysokie oceny

pozdrawiam i życzę wesołych (reszty) świąt 8)
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#3 Wiadomość | 2005-12-25, 16:37
 
nie no potrafię przyjać pokornie każdą krytykę ale tu chyba wyjątek <wsciekly>

czy ty słyszałeś kiedyś disco polo? slyszlaes moze commercial trance/dancecore/handsup/club czy jak to jeszcze mozna nazwac? jesli nie to po ch** mi jebi* takie farmazony, widac ze profesjnonalizm 1 klasa jak nawet gatunkow muzyki nie potrafisz odróżnić, pewnie w twoim mniemaniu tune up czy rocco to tez disco polo :D skad sie biora tacy ludzie omg...
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6994 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#4 Wiadomość | 2005-12-25, 16:53
 
spokojnie Brain

po co te nerwy..w gatunkach, które wymieniłeś tworzy wielu ludzi z BF i pomimo, że nie gustuję w tych klimatach, potrafie podejść do sprawy obiektywnie, a tu niestety nie :( nic nie poradzę..takie jest moje zdanie, a forum jest po to, by je wyrazić..i nie zawsze wszystkim się to musi podobać..

nie pisz mi o odróżnianiu gatunków, bo określenie "disco polo" jest metaforą

nie chciałem Cie urazić w żaden sposób, a jeśli tak się stało, to przepraszam
pzdr

[ Dodano: 2005-12-25, 16:54 ]
Braincreator napisał/a:skad sie biora tacy ludzie


z p666iekła rodem <diabel>
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#5 Wiadomość | 2005-12-25, 16:58
 
wstreciuch napisał/a:spokojnie Brain

po co te nerwy..w gatunkach, które wymieniłeś tworzy wielu ludzi z BF i pomimo, że nie gustuję w tych klimatach, potrafie podejść do sprawy obiektywnie, a tu niestety nie :( nic nie poradzę..takie jest moje zdanie, a forum jest po to, by je wyrazić..i nie zawsze wszystkim się to musi podobać..

nie pisz mi o odróżnianiu gatunków, bo określenie "disco polo" jest metaforą

nie chciałem Cie urazić w żaden sposób, a jeśli tak się stało, to przepraszam
pzdr

[ Dodano: 2005-12-25, 16:54 ]
Braincreator napisał/a:skad sie biora tacy ludzie


z p666iekła rodem <diabel>


skąd ja niby mam wiedzieć kiedy używasz metafory, ja potrafie przyjac kazda krytyke, mogles napisac ze po prostu ci sie ten kawalek nie podoba, bo wszystko CI sie nie podoba i bym to przyjął, ale bez przeady znowuż, że to jest disco polo..;/ , ale skoro to była metafora.. no to jest ok ;]
i tez nie chce tu nikogo urazić
pozdro
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6994 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#6 Wiadomość | 2005-12-25, 17:05
 
Braincreator napisał/a:mogles napisac ze po prostu ci sie ten kawalek nie podoba

to by było mało wstrętne..wiesz - ksywka zobowiązuje :P

dobra, koniec żartów, sory za te wulgaryzmy(disco polo)..też bym się wpienił, na Twoim miejscu, ale tak mi sie skojarzyło, a że jestem dość spontanicznym człowiekiem, odbiło sie to natychmiast na mojej klawiaturze..na przyszłoś będę starał się bardziej panować nad emocjami ;)
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#7 Wiadomość | 2005-12-25, 17:10
 
wstreciuch napisał/a:
Braincreator napisał/a:mogles napisac ze po prostu ci sie ten kawalek nie podoba

to by było mało wstrętne..wiesz - ksywka zobowiązuje :P

dobra, koniec żartów, sory za te wulgaryzmy(disco polo)..też bym się wpienił, na Twoim miejscu, ale tak mi sie skojarzyło, a że jestem dość spontanicznym człowiekiem, odbiło sie to natychmiast na mojej klawiaturze..na przyszłoś będę starał się bardziej panować nad emocjami ;)


lol :D

noł problem .. każdemu sie może wymsknąć :P
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#8 Wiadomość | 2005-12-29, 16:57
 
siema brain

widze ze ostra wymiana zdań :P

dobra teraz moja ocenka ....

fajna perka ... szkoda ze bez bonga no ale nie można mieć wszystkiego ;) .... :P.... fajne dospiewki (wokale) ... bass... hmm ułożenie klasyczne :P ... zawsze sie zastanawiałem dlaczego w takich gatunkach zawsze praktycznie jest takie samo ułożenie basu :P .... co do melodi ...no ułozenie bardzo fajne melodyjak nawet jest mnie wstanie ruszyć ale synthy które wykożystałeś do jej zagrania to już niebardzo ... pachnie mi to eastclubersami a szkoda ...starsznie nie lubie takich synthów :P .....

ogólnie kawałek technicznie na bardzo wysokim poziomie .... widać ogrom pracy który włożyłeś w kawałek ... za to duzy respect ;) ..... za techniczną strone kawałka dostał byś odemnie 9/10 ... ale za ogólne wrażenie tylko 6/10


pozdróweczka ;)
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6822 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#9 Wiadomość | 2005-12-29, 18:58
 
Ja bym się tak nie rozpływał nad stroną techniczną bo master jest zauważalnie przesterowany, w paru miejscach aż pierd***. Natomiast co prawda de gustibus non est disputandum czy jakoś tam ;) ale niestety Twoje kawałki to dla mnie to właśnie typowy przykład tego o czym jest mowa w Manifeście. Mogę mieć jedynie nadzieję że przynajmniej robisz je z potrzeby serca...

EDIT: przecież tam nie było brzydkiego słowa, czemu cenzura wycięła. Chodziło o gazy jakby kto myślał że co innego ;)
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6845 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#10 Wiadomość | 2005-12-30, 00:06
 
W takim razie ja powiem prosto z mostu:
-nie podoba mi się taka muzyka
-nie podobają mi się te przesterowania
- totalnie nie kumam tego chaosu w środku kawałka, sorry men, ale co to w ogóle za jeden wielki szum?
-nic nowego do świata muzyki nie wnosisz tym kawałkiem.

-podobają mi się niektóre wejścia bitami
-wstawki z wokalami przypominają mi początki gry w paintbolla
-utworek jest optymistyczny

Tyle od siebie. Przykro mi, że za wiele napisać nei potrafię. Ale nie znajduję tutaj nic dla siebie.
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6804 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#11 Wiadomość | 2005-12-30, 01:23
 
utwór bzyczy jak mucha... te wstawki wokalu ni przypiął ni wypiął, czy one nie są przypadkiem żywcem z FL? bo jakieś znajome mi się wydają. Tematyka utworu jest mandarynkowo-disco-cukierkowo-polowa. Nie zachęciłeś mnie, żebym sobie posłuchał innych Twoich produkcji...
Nie widzę pozytywnych aspektów.... no może kompozycja jako-taka nie jest nudna.
Ja nie lubie tego gatunku i po usłyszeniu tej łupanki nadal się do niego nie przekonuję.

Polecę tutaj troche KJ'em i powiem "Sorry Man" powtarzając po Tiffany
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muzyka gości] Braincreator - To Piosenka Na Dobry Początek

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi