Mane - Falling Leaf
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Mane - Falling Leaf
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-11-10, 16:28
[finał]Mane - Falling Leaf 
witam ponownie :P
ten utwór powstał wczesniej niz factory ale w miedzy czasie przerabiałem go 3 razy az wkoncu uzyskałem to , z czego jestem w miare zadowolony :P jak zwykle wszystkie opinie mile widziane 8)

http://www.soundclick.com/bands/2/manemusic.htm

pzdr.
 
 
 
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#2 Wiadomość | 2004-11-10, 16:59
 
ciekawy kawalek, poczatkowo sie zaczyna jak jakis psychotrance :-). troszeczke moze stopa za twarda mi sie wydaje i ten chureczek troszeczke taki jakis zapetlony, prosty. kawalek ogolnie jak na ten gatunek jest ciekawy ;-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-11-10, 17:53
 
Nie mój klimat, więc kawałek będę oceniał tylko pod względem technicznym.

Stopa wydaje mi się za mocna, muszę wyciszać basy. Linia melodyczna nieco fałszuje w każdym trzecim takcie tego loopa melodycznego. Pianinko i pady w okolicach 2:45 bardzo fajne. :) w ogóle ta część jest bardzo przestrzenna, co jest na plus. Stopa za głośno :) (powtarzam się :P), zagłusza wszystko. Dobre do tańczenia, ale nie do słuchania. Dalej kawałek jest już do samego końca prawie cały czas taki sam. Ale to chyba cecha gatunku. Ja osobiście lubię jak się dużo zmienia w utworze.

That's all. :)
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-10, 19:42
 
soundclick:/
elo no poczatek jak już wchodzi basik to całkiem fajnie
meloo prosta ale fajniutka
no kawałek ma klimat wiesz trafiłes w moje gusta :d
pianinko troszke za ciche ale fajne pady superowe
głowna melo bardzo fajna melodyjna taka jaką lubie ale mam zastrzezenie do przejscia zanim pojawiła sie stopka z basem imelo koło 4 min oim zdaniem moges pociagnoć tylko snarami stopka przejscie byo za cięzki
dodaj jakies fx bo troszke mizernie tu z tym
ogulnie bardzo dobra i przyjemna produkcja swietnie sie słucha koi zmysły bravo jestem pod wrazeniem

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7184 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#5 Wiadomość | 2004-11-10, 20:25
 
oceniam na zywo. ten dzwiek na samym poczatku a'la maszyna do pisania ja bym zmienil, kick za glosny, pad to bodajze MALE cos tam, mam go i mi sie podoba, bassik tez troche przyglosny, to tak na pierwsze 1,5 minuty, ogolnie narazie fajnie sie klimat buduje. ale czekam dalej. melo nawet nawet w porownaniu do poprzednich produkcji to duzo lepiej, choc mam nadzieje ze to nie glowne, bo sie na glowne absolutnie nie nadaje :? fajne pianinko od 2:45 :D pady tez niezle. za to slowo uznania. od 3:30 moglbym cie porownac z grupka Fire & Ice (jedna z moich ulubionych jesli chodzi o Trance) :wink: choc cosik mi nie pasi jesli chodzi o budeowe glownej melodii, jest dobrze ale... wlasnie jest jakies ale i nie wiem jak ci to powiedziec, poprostu dla mnie jest zbudowana ze zbyt malych puzzli (ti ta ti, ti ti ta ti) <= proste troche nie uwazasz?? :twisted:
ogolnie: utworek znacznie lepszy od poprzednich ale poza rozkretem to restza utworku jakos nie trzyma klimatu :? moze sie czepiam bo to kwestia kosmetyki ale moim zdaniem powinienes sie z tym pobawic jeszcze a nie mi tu finalem rzucac :wink:
ocenka 4/5
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
psychodelicate 



Dołączył 7183 dni temu
Posty: 47
Skąd: 3miasto
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-11-12, 10:31
 
Takie klasyczne dla gatunku arpeggio i dziwny klapek :D Generalnie numer ciekawie zbudowany,nie jest zbyt nudny choc powinien byc troche krotszy o conajmniej 1.5 minuty
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
http://www.psychodelicatecorp.info
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#7 Wiadomość | 2004-11-13, 12:25
 
Kick za duży release ma, i za dużo basu, ostatnio podobają mi się stopy przesunięte w górę z częstotliwościami, żeby nie właziły na bas. W sumie, to nie ma tu za dużo melodii, fajnie się gałkami bawisz. Klimat jest, ale trochę to przydługie. Poza tym soundclick, więc słucham jedynie na lo-fi, a co tu można usłyszeć... ;/ 3:40 prosty motyw, ale chwytny. Ogólnie to takiej muzy nie lubię za bardzo, ale trzyma się to kupy i myślę, że w swoim gatunku jest całkiem niezłe ;) Przepraszam za chaotyczny styl mojej wypowiedzi - pisałem słuchają kawałka ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#8 Wiadomość | 2004-11-17, 01:00
 
Qurde.... :)
Myslalem ze to jakas przerobka Black Sabbath :)....
A tu znowu stopka :). Nie wiem dlaczego ale to ze za kazdym razem Zaczynasz kalwalek od stopy i praktycznie takiego samego wejscia bassu (przynajmniej tak brzmi) i to daje wrazenie ze slucham wciaz tego samego kawalka. Schemat prawie ten sam co "knabsi".
Podobna forma dzwiekowa, podobna forma rytmu, podobna forma prawie wszystkiego.
Hmmm...
Poczekam na nastepne produkcje...

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#9 Wiadomość | 2004-11-17, 21:55
 
kazdy swoj utwor zaczynasz bardzo podobnie - juz mnie to troche zaczyna meczyc :|
utwor zaczyna sie tak naprawde kolo 3:30
dzwieki wiesz jak dobrac - kawalki robisz zblizone - jak pisze qbs motywy
Kod: poprostu dla mnie jest zbudowana ze zbyt malych puzzli (ti ta ti, ti ti ta ti)

takimi motywami mozna zameczyc - chyba ze ktos jest fanatykiem gatunku

ja nie jestem
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#10 Wiadomość | 2004-11-20, 09:37
 
poczatek jakbym juz kiedys slyszal cos podobnego..kick daje powera, masowo :D clap tak samo, basik ładnie leci, potem ładne pady i świetne melo, choc juz na gorzej brzmiacym syncie, takim za bardzo ryśkowym :P na 4:09 to mi sie zdecydopwanie podoba, jeden z twoich lepszych kawalkow :D
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#11 Wiadomość | 2004-11-20, 15:07
 
Świetne padziki na początku, a po nich silna perka z tych co lubię okraszona basikami. Koło 3:00 wchodzą bardzo ładne pady. Moim zdaniem od 5:15 powinno być już outro bo ten buildup co potem jest nie prowadzi donikąd, nie ma po nim szczytu tylko od razu outro, więc myślę, że mogłoby lepiej brzmieć jakby go wywalić. Dobry kawał.
 
 
 
 
Bass Addicted 


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-11-21, 14:58
 
Bardzo przyjemna stopa, wrecz rzeklbym idealna, swietnie sie komponuje z basem.
Klap bardzo mi podpasowal, niestety potem prawie, ze znika [szkoda]. Nie uznalbym tego za konieczne ale moglby byc troche bardziej "na wierzchu".

Przejscie 2:31 - 4:07 [szczegolnie w okolicach 3:30] swietne.
Wszystko dobrze dobrane i brzmi "elegancko" :)

Technicznie swietnie
Problem w tym ze glowny motyw mi sie nie podoba dlatego tylko:

7/10

PS Po 5:38 jest koejne wejscie ale nic nowego sie nie dzieje IMO moglbys skrocic do 5:38
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#13 Wiadomość | 2004-11-29, 17:46
 
kick na miare oczekiwan..tak wlasnie brzmi idealny kick. Ten clap juz kiedys slyszalem..nie wiem czy nie u Paula. Kawaleczek spokojny chociaz linia melo schodzi mi troche zbyt nisko..tak jakby w tym najnizszym polozeniu lekko falszowala. Kurde ludzie jakie wy robicie kawalki..przy kazdym bede sie tak podniecal, a co z krytyka.. :evil: :wink:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7171 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#14 Wiadomość | 2004-12-02, 16:54
 
pierwsza uwaga to minus za umieszczenie na sound clicku...te logowanie itp zeby sciagnac -moze ja mam pecha ale konta tam nie zakladam wiec odsluch*je kawalek online...
druga uwaga;-) wczesniej przesluchalem innych twoich kompozycji...profesjonalnie jak w "knabsi" ale i tu wielkiiiiiii Minus . toz meeen uzyles tego samego bitu ta sama stopa claps hihat bas grajacy w ten sam desen...wstyd...;-)
chyab ze to set ma byc z polaczonych sil twoich numeroow.kolejny kawalek do Hjumentrafikowych stref...no i transowych baletoow a'la knajpa w pewnym filmie o wampirach z Wesley'em Snipes'em wcielonym w role .....dejwolkera ;-) pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Mane - Falling Leaf

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi