koobs - da killin' mama's pia...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final] koobs - da killin' mama's piano odyssey
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#1 Wiadomość | 2004-11-08, 00:38
[final] koobs - da killin' mama's piano odyssey 
troche starszy utworek dlatego bez mastera, jak dla mnie do dzisiaj najlepszy
tytul pogiety ale jakos tak mnie naszlo i tak juz zostawilem :P

lo: http://www.soundclick.com...ID=1762656&q=Lo
hi: http://www.soundclick.com...ID=1762656&q=Hi
dl: http://www.soundclick.com....cfm?ID=1762656
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-08, 00:50
 
elooo
no poczatek moim zdanie mza agresywnie wszedł ale melo jest przyjemne początek jestem na tak
perka może być ale za mało gwizdków i za sucha :/
0 57 fajnie wszystko gra ale gdzie jeste basss ? jakby był basik to było by znacznie lepiej
te rytmy mi przypominają piosenke atb ale tytułu nie pamietam
no powiem ze masz smykałke do ciekwych melodyjek bo są na serio fajne :)
ale z przejsciami gorzej
ogulnie kawałek bardzo ciekawy ale trzeba tu jeszcze sporo namiachać zeby to grało lepiej :]
uwazam ze ta produkcja jest zdecydowanie lepsza od wczesniejszych jakie słyszałem w twoim wykonaniu

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#3 Wiadomość | 2004-11-08, 18:43
 
lepsza bo blizej trance :)
no fakt brzmieniowo kuleje - czuje sie jakbym sluchal tego w lazience - chyba najbardziej perka - chyba wiecej musisz z reverbem pracowac i dobierac lepsze sample - albo masz jakiegos flangera tam wstawionego - bo sama melo glowna tez jest jakas dziwna

swoja droga podziwiam ludzi co robia melodie a potem dobieraja brzmienia - ja bym tak nie umial i nic by mi nie wyszlo - chyba ze na sluchawkach ale to inna historia

bass jest ale jakis dziwny w tym tle
na 3:14 wcielo bit zostal jakis lipny pad
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7184 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#4 Wiadomość | 2004-11-08, 22:22
 
Zgadzam sie z Pafciem slychac to jakby bylo grane w lazience. Bass dziwny. Gdyby nie to to jest bardzo ciekawy utworek. Wmontowalem sie w niego i podoba mi sie. Przerob go tak zeby bylo lepsze brzmienie a dla mnie bedzie wypas. Ten kawalek mnie naprawde porwal.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#5 Wiadomość | 2004-11-09, 00:13
 
za nie dlugo (jak skoncze zabawe ze stylem) wstawie wersje 2004 :wink: a poki co bawcie sie przy tej :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#6 Wiadomość | 2004-11-09, 00:40
 
No to ja tak - wstep ogolnie nie jest zly. Modulacja bassowa moze byc. Ale od 34 sec. zaczyna to piano brzmiec jak steel drums (i odrobine falszujace :)). No i ciagnie sie to potem do konca. Z wyjatkiem paru miejsc przejsciowych :)

Ale tak poza tym to zupelnie znosne... Chociaz tytul ma chyba inna mysl przewodnia :)......

Pozdrawiam

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#7 Wiadomość | 2004-11-09, 00:47
 
hmm ja nie odczulem falszu. moze to przez te dzwieki. trudno mi powiedziec, bo serio nie widze falszu :P
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#8 Wiadomość | 2004-11-09, 02:01
 
Sorry Qubsiqu, mnie tam cos falszuje. Ale moze juz zaczynam gluchnac :)

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
JTM 
VIP


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#9 Wiadomość | 2004-11-09, 10:24
 
Barwa tego syntha przypomina mi kawałek Sasha ten o Japonii. Bass taki troche dziwny.
0.27 nie odoba mi sie to przejscie z tym kickiem . Na tego syntha powinienes moze nalozyc troche deleya wtedy moze lepiej by brzmiał. 0.54 robisz rozwiniecie . Kick zasłaby . Bass w tle praktycznie niesłyszalny. Linni Padów tez nie słychac. W kawałku czuc delikatna pustke.
Perka tez jakos cicho idzie choć nie jest ona tak wazna w tego typu utworze. Widac ze chciałes puscic napierwszy plan ta melodie. Ale ona musi isc z bassem i linia padów bo jest pusto jak juz wspomniałem. 1.53 w tym przejsciu to juz obowiazkowo powinny byc jakies pady.
To przejscie tego wymaga 2.17 zbyt gwałtownie to wchodzi. Moze jak by to przejscie było jakos ładnie wypełnione i wykonczone efekt wtedy byłby lepszy. Melodia troche monotonna jak dla mnie. W kółko powtarzasz to samo az do 3.12. Ja rozumiem ze tak ma byc w kawałku tylko robi sie monotonia ze wzgledu na krotka melodie ktora musi byc w kolko powtarzana. I do konca tez jest monotonnie tyle ze juz bez stopy.

Hmm. Powiem szczerze ze ze nie podszedł mi ten kawalek. Duzo bardziej podobał mi sie ten wczesniejszy co komentowałem kiedys. Hell's gate taki był cyba tytuł.
Mysle ze w ten kawałek wlozyłes zbyt mało pracy.
Jak długo go robiłes jesli moge wiedziec :?:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#10 Wiadomość | 2004-11-09, 11:20
 
lacznie kilka godzin. tak mi wyszedl za pierwszym razem i go zostawilem. ale jak juz mowilem to stara wersja cosik klo 1,5 roku moze wiecej nie pamietam, zaczynalem zabawe z vst dopiero (pierwszy utwor na vst). utworki zazwyczaj robie na sluchawach bo robie je w nocy, dlategoz te problemy z barwa i glosnoscia. ale dzieki za rady postaram sie wykorzystac w nowej wersji :D
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
JTM 
VIP


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#11 Wiadomość | 2004-11-09, 11:42
 
Spoko. Wiesz na słuchawkach mozna robic ale pozniej trzeba porównac tez jak to idzie na sprzęcie. Mówie tutaj oczywiscie o dobrych słuchawkach bo na lipnych nie ma sie co bawic w robienie muzyki. No i kilka godzin siedzenia nad utworkiem to jak dla mnie o stokroć zamało :wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#12 Wiadomość | 2004-11-10, 07:17
 
Słychać, że to jest jeden z pierwszych utworów, w jakich stosowałeś VST bo kick brzmi koszmarnie, jak nieobrobiony standardowy sampel z FL. Pomysł na piano fajny, choć na pianie jest moim zdaniem za dużo reveerba. Poza tym są nieciekawe basy, malo je słychać. Cały kawałek jest jednak ciekawy i interesujący, warto by jeszcze nad nim popracować i wydać nową, poprawioną wersję, bo mogłoby to całkiem nieźle brzmieć.
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#13 Wiadomość | 2004-11-10, 12:44
 
Pomysł fajny dobry początek ale kawałek troszkę nudny bo przez cały utwór przewijają
się te same motywy żadnego urozmaicenia no i za głośno jest trochę by się przydało sciszyć , poczekam na finał mam nadzieje że będzie lepiej :roll:
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Mane 


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2004-11-10, 15:12
 
hmm szczerze to poczatek nie zabardzo mi sie podoba ze wzgledu na ta melodie na wysokiej nocie , moze mógłbys ja dac o oktave nizej?? kick tez troche słaby melo takie sobie :P wczesniejsze produkcje było o wiele lepsze od tego :wink:
 
 
 
 
VpR 



Dołączył 7184 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2004-11-10, 15:31
 
technicznie juz sporo napisano z czego z wiekszoscia sie zgadzam, melodycznie nie zle ale jakos malo rozbudowane to jeszcze - wlasciwie ciagle slychac syntha/piano z pierwszego planu a reszty jakby nie bylo , mysle ze jak nad tym posiedzis bedzie ok numer.
 
 
 
 
 
adult music
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#16 Wiadomość | 2004-11-10, 20:30
 
hehe i tak to jest jak utworek o charakterze rave ocenia sie jako trance :? to tak jakby natalie kukulska porownac do eminema :mrgreen:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#17 Wiadomość | 2004-11-11, 10:53
 
za glosno ten motywik i jego barwa nie pasi..jakos tak zgrzyta, piszczy cholera wie. Kick standardowy - strasznie standardowy. Ogolnie jakos ten kawaleczek nie podchodzi pod moje gusta..bardzo jednolity, bez pomyslu, sory ..slyszalem Twoje lepsze produkcje. Ew. w nowszej wersji moge znalezc cos na zab :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#18 Wiadomość | 2004-11-11, 18:49
 
sopranik wydaje mi sie troszeczke przytlumiony przez glowny motyw, ktory jakby byl troszeczke za glosny, pozatym wydaje sie wszystko na swoim miejscu, tylko ze przepraszam, ale ten motyw muzyczny jest juz tak oklepany...
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#19 Wiadomość | 2004-11-11, 21:44
 
emiter napisał/a:tylko ze przepraszam, ale ten motyw muzyczny jest juz tak oklepany...

:arrow: bardzo bym cie prosil o rozwiniecie tego tematu, jesli mozesz.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
ProSilence 


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 14
Skąd: Świdnica
Punkty: 5
#20 Wiadomość | 2004-11-12, 20:02
 
Teraz ja.No więc intro gites malina,tylko ciut za długie.No i się zaczyna lipa bo te intro zagłusza wszycho łącznie z kickiem hehe.Bas marny.Mało się dzieje jak byś pokombinował było by git.Popraw to stary a będzie dobrze.
 
 
 
 
Raf 



Dołączył 7185 dni temu
Posty: 147
Skąd: Czeladz
Punkty: 5
#21 Wiadomość | 2004-11-13, 11:57
 
po odsluchaniu calego kawalka az mnie glowa rozbolala od tych sopranow ;-) octave lower, please (or at least few semi-tones ) :) nie bede sie powtarzal , przedmowcy bo chyba wszystkie usterki wymienili , czekam na final . ogolnie : poczatek mi przypadl do gustu... potem moze nieco zbyt jednostajnie , masteringu i niektore brzmienia mozna poprawic. dawaj final :D
 
 
 
 
 
www.vulture.c64.org
www.vulture-design.pl
www.rafalszyja.republika.pl
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7184 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#22 Wiadomość | 2004-11-14, 08:30
 
Klimat jest, ale mi się nie podoba - nie mój klimat...
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Bass Addicted 


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#23 Wiadomość | 2004-11-14, 12:13
 
Dla mnie troche za bardzo wali dyskoteka. Podoba mi sie brzmienie i aranz choc w ostatniej minucie pierwsze 30 sec. troche odtaje od calosci. IMO jakbys troche udrapieznil basik to efekt bylby lepszy ale nie pytaj mnie jak to zrobic, bo nie wiem :p
Jak dla mnie 6/10 [nalezy sie chyba 8 ale nie trawie takiej muzyki :/ ]
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7184 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#24 Wiadomość | 2004-11-20, 09:15
 
dobre to dobre :D o wiele lepsze od free your body, reeverb zbyt duzo moim zdaniem i napierdolone piskliwych dzwiekow na 2:30, ale i tak nieźle to brzmi ogólnie kawałek moze być :)
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7162 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#25 Wiadomość | 2005-01-07, 19:41
 
A tak sobie zajżałem do starych utworów bo jestem troche opóźniony....no i trafiłem na naprwde fajny wałek....niemam czego sie czepić...niemam podstaw by coś zmieniać i modyfikować słowami....jednak jedno mi nie pasi.... beat dałbym jakiś inny,za bardzo typowy ....nie bum bum ale bum bum z klasą (sam niewiem co mam na myśli, ale kiedy posłuchasz moich wypocin bedziesz wiedział:) ) ...to chyba tyle.....ide nurać w kuchni ..w lodówce:)
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#26 Wiadomość | 2005-01-07, 21:00
 
hehe zes odgrzal staruszka ;)
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#27 Wiadomość | 2005-01-07, 23:29
 
ja po przesłuchaniu tego czegoś z wokalem mo-do już miałem wątpliwości czy Ty coś robisz w domu poza dręczeniem starych numerów :P dlatego dobrałem się do tej produkcji, no i jednak jest macz better, uznam tamten kawałek za upadek na lodzie ;) a tu już fajniej, pomysł jest (szkoda że brak go jeśli chodzi o sekcję perkusji), dalej, masz ten sam problem co Paul, hat Ci się miejscami odrywa od reszty, czasem też słuchając tego kawałka mam wrażenie że zapominasz o istnieniu EQ, bo czasem główny motyw troche sfałszuje czy pogryzie po uszach, być moze to wina moich słuchawek ale raczej wątpię, może ja poprostu nie trawię tak wysoko poprowadzonych motywów, tak czy siak pomysł jest ale jest też kilka niedociągnięć, aranż ok (prócz zbyt postpolitej perki :P choć rozumiem że to kawałek idący już powoli w stronę produkcji transowych, więc 4x4 to norma ;))
 
 
 
 
nie mam czasu
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final] koobs - da killin' mama's piano odyssey

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi