JTM - Dreamland
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] JTM - Dreamland
 
JTM 
VIP


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#1 Wiadomość | 2004-11-07, 11:29
[beta] JTM - Dreamland 
Prezentuje Wam wersje testowa mojego nowego kawałka.

Wiec testujcie i oceniajcie

www.testo.neostrada.pl/JTM-Dreamland.mp3


link do starego forum

http://beatsfactory.board...opic.php?t=2097


dj_vmc napisał/a:pamiętaj o tym: http://www.beatsfactory.c...wtopic.php?t=14
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-07, 12:11
 
elooooo

noooo stary pady boskie :)
fajna stopka i nie ły basik taki troszke na poczatku mnie draznił ale po przesłuchaniu wiecej razy looz
pianinkio bardzo mi sie podoba
ale od 2 59 normalnie myslałem ze bedzie jakiś ogniowy leadzik bo takie wejscie swietne było ale jedna knie bardzo ciekawy pomysł lecz mogłeś wprowdzić trosze takiego poweru:D
ogulnie kawałek bardzo ciekawy niezle brzmieniowo moze troszke za mało to wszystko ma reverba ale bardzo fajna produkcja :) byle tak dalej albo i lepiej ;)

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#3 Wiadomość | 2004-11-07, 12:15
 
Rzeczywiście w tym 2:59 brakuje leada jakiegoś mocnego, po prostu czuje się, że powinien tu wejść. Kawałek bardzo mi się podoba, lubię takie klimaty :) Na początku nie pasował mi kick, ale później ładnie się wpasowuje :)
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#4 Wiadomość | 2004-11-07, 16:06
 
Początek świetny, bardzo dobre pady. Bardzo dobry klimat na buildupie, świetnie się buduje kawałek około 2:10 i dalej. na 3:26 mogłoby nie byc jeszcze breakdowna, lepiej by było kolejne pół minuty a najlepiej minuta jazdy z bitem i dopiero breakdown, tak trochę rozwala to klimat kawałka bo za dużo jest budowania a za mało szczytów. Ogólnie kawałek jest dobrze zrobiony, fajnie by było jakbyś wypuścił "club mix" z miksowalnymi intrem i outrem oraz z ta poprawka co wymieniłem wcześniej (dłuższy szczyt na 3:26)..
 
 
 
 
Cali Inc. 



Dołączył 7181 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-11-07, 16:29
 
no pioseneczka ciekawwa nie powiem:) leadzik ładniutki i padziki też:) ja to sie wszystko rozkręca około 3minuty to odlatuje:) bardzo mi sie podoba.. tylko czase twoje przejścia zmieniłbym troche:) ale ogólnie jest cool stary:) czekam nakolejne produkcje...pozdrowionka..
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#6 Wiadomość | 2004-11-07, 20:15
 
ostatnio duzo ludkow robi muze z wiosennymi ptaszkami icon_smile.gif
na 2 minucie jak wchodzisz na filtrze z motywem to nie wiem czemu perka tez jest cicho
ten acid kolo 2:30 jest wypas na max
na 3ciej minucie zakryles prawie cala perke procz kicka - w ogóle chyab kick przez caly utowor za mocno bije
3:20 haty chyba ciut za glosno bija
na samym koncu kick chyba lepiej by wyszedl jak bys go zrobil tak jak u mane - wczoraj o tym rozmawialismy, wiec wiesz o co mi biega

moge sie czepiac gowien, ale ogolnie to 100 lat bym robil taki kawalek i i tak bym tego nie zrobil
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#7 Wiadomość | 2004-11-07, 22:13
 
Ze starego Forum :)

Part I

"Hmmm..
Pierwsze zastrzezenie - nie podoba mi sie do "zamglone" przejscie w pierszej minucie. POtem to moze byc - nawet dobrze sie slucha, tyle ze brakuje mi stalego rytmu przez caly kawalek. Czyli w srodkowej czesci a potem pod koniec jakos nie docieraja do mnie to "zamglowanie"

Ale tak poza tym to ujdzie - taki podJarrowy wesolek kawalek. "

Part II

"JTM napisał:
...Nie wiem o jakie "zamglowanie" Ci chodzi...

Chodzi mi o fade out / fade in , tyle ze w tym konkretnym kawalku chodzi o fade out z duszeniem dzwieku. czyli jakby ktos kladl poduszke na glosnik i "zaslanial" dzwiek.
Moge sie mylic, moze tak wlasnie ma byc ale ja jestem wychowany na troche innej muzyce i wszystko co mi "zaslania" dzwiek poprostu mnie drazni.
Ale to tylko moje zdanie.... :)"

Pozdrowka

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7181 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#8 Wiadomość | 2004-11-08, 14:08
 
dobra tak na poczatek powiem ze kawalek jest znakomity, najlepszy jaki przedstawiono na nowym forum :D

jakbyś mógł mi zdradzić na jakiej wtyczce zagrałeś tego syntha, który wchodzi na 1:14 o ile to w ogóle jakas wtyczka :D

cały kawałek troszke jakby cicho, poza tym technicznie i melodyjnie jest znakomicie :D to co wchodzi na 1:14 troche takie klubowe jest wypas :)

znam tego kicka jako sampel, mam go ;) i tutaj znakomicie widze jak go zefekciłeś, efekty na nim są i brzmi znakomicie :D

moja ocena 9/10 :D
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
JTM 
VIP


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#9 Wiadomość | 2004-11-08, 22:58
 
Tabrizku

Synth to nie wtyczka tylko sound font.

To Nord Lead 8)
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#10 Wiadomość | 2004-11-11, 10:48
 
JTM a martwiles sie, ze po takiej nieobecnosci bedziesz mial problem z robieniem muzy. Ja tu wyraznie widze, ze no problem. Chociaz dla mnie ptaszynki sa troche takie syntetyczne. Na 2:57 jak zrobiles przejscie? Fajnie to wyszlo.. Troszeczke brakuje mi tutaj jakiejs kulminacji, duzo rozkrecania a malo szczytow jak napisal vmc. Poza tym nie mam sie czego czepic..a szkoda :P JTM nie dawales swoich kawalkow a teraz dajesz..cos sie zmienilo?
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
JTM 
VIP


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#11 Wiadomość | 2004-11-11, 13:22
 
No tak wyszło Lomi.
Poprostu moja współpraca z Box Music nie wyglada najlepieji dlatego postanowiłem ze ten kawałek umieszcze w necie bo mam do tego prawo , bo na ten utwór zadnej umowy nie podipsywałem i raczej nie zamiezam. :wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7181 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#12 Wiadomość | 2004-11-11, 13:36
 
Ja sie z tego powodu bardzo ciesze. Prezentujesz swietny poziom i milo mi, ze moge oceniac Twoje kawalki. Mam nadzieje, ze za niedlugo znow jakis zaprezentujesz BFowiczom.

Pozdro...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
JTM 
VIP


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#13 Wiadomość | 2004-11-11, 13:56
 
Dzieki Golem to miłe co piszesz :oops:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7181 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#14 Wiadomość | 2004-11-11, 13:58
 
JTM napisał/a:Dzieki Golem to miłe co piszesz :oops:


Zarowno tak pisze, jak rowniez tak mysle. Nie jest to jakies podlizywanie sie, zeby ktos mnie o to nie posadzal.
Nie zawstydzaj mi sie tu tylko :wink:
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
JTM 
VIP


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#15 Wiadomość | 2004-11-11, 14:25
 
DJ_Golem napisał/a:
Zarowno tak pisze, jak rowniez tak mysle. Nie jest to jakies podlizywanie sie, zeby ktos mnie o to nie posadzal.
Nie zawstydzaj mi sie tu tylko :wink:



Nikt Cie nie posadza.Kim ja to jestem zeby sie do mnie podlizywac.
Wiec dzieki za to co piszesz i co myslisz :wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#16 Wiadomość | 2004-11-11, 19:03
 
ten poczatek troszeczke dziwnie brzmi w stosunku do reszty, ale to chyba mi sie tylko zdaje. Ogolnie dobry klubowy kawalek, nie mam zastrzezeń ;-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#17 Wiadomość | 2004-11-12, 17:46
 
Nie ma się tutaj do czego przyczepić fajnie się słucha klimacik wiciszający jak dla mnie
i jakby poprawić master albo leciutko dodać jakiegoś soczystego efektu np. reeverb
To jush całkiem by była muza z najwyrzszej pułki :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
ProSilence 


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 14
Skąd: Świdnica
Punkty: 5
#18 Wiadomość | 2004-11-12, 19:42
 
Czas na mnie.Jak zwykle piękne pady,to lubię.Ptaszki mnie drażnią.Fajne zejście i powrót do melo.Melo główne spox.I pianinko jak zwykle na poziomie i barwa git,choć mało panoramy.Fajny lekki kawałek. Co tu dużo mówić powoli wracasz do formy.
 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#19 Wiadomość | 2004-11-13, 14:20
 
JTm nie mam zbytnio czasu aby tu pisac dlugo co i jak w kawalku sie podoba, bo siedze w kafejce, ale jakbym mogl nie sciagnac twego songa hehe. Poprostu rewelka 10/10. Stary jak ty to robisz heheh
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#20 Wiadomość | 2004-11-14, 13:03
 
Tak sobie jeszcze słucham kawałka i jest świetny, mam tylko zastrzeżenie co do kicka - obciąć mu koniec, za długo wybrzmiewa, wyciszyć go po prostu i będzie bardzo przyjemnie ;) No i ten lead 2:59 jakąś melodię powinien prowadzić, brakuje tu go i to bardzo, wymyśl coś, nie musi być skomplikowane, ale pięknie by pasował :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
JTM 
VIP


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#21 Wiadomość | 2004-11-14, 13:21
 
Moncubus napisał/a:
wymyśl coś, nie musi być skomplikowane, ale pięknie by pasował :)


Problem w tym ze ja lubie skomplikowane motywy :wink:

Obacze moze cos kiedys wymysle. :lol:

thx za komentsy.
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7170 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#22 Wiadomość | 2004-11-19, 16:39
 
slucham dreamland slucham ,zauwazylem ze Bf to glownie twoorcy muzyki okolotransowotechnicznej gdzie przekladaniec stopa bas towarzyszy wiekszosci kompozycji ale ty JTM wychodzisz obronna reka .poczatek sliczny swiergot jakiegos synthoptaszka nieoczekwiane zejscie po "wejsciu" pozniej tradycyjnie bum cyk (ale tak to juz w tradycji jest)z transowym syntem ktoory czesze przestrzen szeroko tzn powietrze cutoffem.ladnie wyciszasz aldnie whcodzisz zpowrotem milym bicikiem niezauwazam jakis bledoow a moze nie chce?;-) pianinkowi powiedz dobranoc i zostaw je do klasycznego orkiestrowego kawalka jest bowiem masa ustawien instrumentoow ktoore sa o niebo bardziej przydatne do tego typu utowroow jak Dreamland.pokos sie czasem o jakies solo niekoniecznie wirtuozerskie ale pokus sie....sprooboj ...kto nie proobooje ..... do uslyszenia na gg.pozdrawiam.
p.s. slysze ze wziales do serca jak sie pady robi?;-)
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
JTM 
VIP


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#23 Wiadomość | 2004-11-22, 11:27
 
Hmm. Problem w tym Smoku ze z pianina raczej ciezko bedzie mi zrezygnowac bo to kocham ten instrument.

Chyba zawsze bede go uzywal .Tak jak juz wspominałem zamierzam zmienic styl w przyszłosci i mysle ze piano i tak pozostanie. :wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DJ Moralez 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7181 dni temu
Posty: 63
Skąd: Mierzęcice
Punkty: 13
#24 Wiadomość | 2004-11-23, 00:54
 
nie no pianino to jak najbardziej podstawa w takich klimatach (bardzo mi się podoba) i ten motyw na nord leadzie jest boski (skąd wytrzasnąłeś takie sound fonty?) utwór jest jak najbardziej poprawny i w zasadzie nie mam zastrzeżeń. Widac od razu, że znasz się na muzie.
 
 
 
 
AleX Cee 


Dołączył 7181 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#25 Wiadomość | 2004-11-27, 21:14
 
no utworek niczego sobie poczatek bardzo fajny...dalej ciekawe przejscie , konkretna stopa:) , ladny motyw na tym leadzie jest :) melodia spoko , no i nie moge nie wspomniec o padach:) za zaje****:) kawalek bardzo mi sie podoba :) wiecej takich prosze:)

pzdr.:)
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#26 Wiadomość | 2004-11-29, 21:19
 
No i co ja mam tutaj powiedzieć..... pewnie powtórzę się mocno.... Powiem tak: Świetna realizacja, doskonały dobór dźwięków - machina jedzie, że aż miło - każda impreza przyjęłaby Cię z otwartymi ramionami z tym beatem ale..... ja nie wiem czyje to mimo, że wiem... po prostu czy to jest JTM czy GHX czy PBW czy DJ Pensylwania to jest ciągle ten sam transik a rózniący się jedynie poziomem realizacji..... O R Y G I N A L N O Ś Ć.... nad tym bym proponował przysiąść.
 
 
 
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#27 Wiadomość | 2004-12-02, 11:10
 
Fajny kawałek....Tylko troszke monotonny. Ale wykonanie jest FULL PRO i podoba mi sie.

Pozdro...
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] JTM - Dreamland

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi