Traktor a shoutcast
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Oprogramowanie » Traktor a shoutcast
 
ralph03 


Dołączył 7091 dni temu
Posty: 1
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2005-01-24, 16:38
 
Na początek witam wszystkich jestem nowy :P

Mam chyba podobny problem tyle, ze z Dj traktorem, tak wiec umieszcze to tutaj:
Kombinowalem na wszystie sposoby i doszedłem do wniosku, ze to cos ze sterownikami. Tak wiec zaczynam od początku:

Podczas puszczania ShoutCastem w internetowy eter u moich słuchaczy słychać charczenie czasem nawet echo.
Moja konfiguracja komputera to:
Athlon 1,2
256 SDRAM
Abit KT7E

Obecny System WinXP SP2, to samo się dzieje WinXP bez SP oraz na windowsie 2000 z SP4 oraz bez SP. Win 98 nie wchodzi w gre bo nie dziala mi na nim Dj Traktor.

A teraz moje kombinowanie oprocz zmian windowsa, dorzucałem pamiec 256 i dalej to samo.
Zmienialem drivery wszystkie firmy Creative włacznie z tymi do przeróbki na Audigy2. Efektów zadnych, dalej słyszalne charki co jakis czas u osoby, ktora mnie słuchała.
Juz myslalem, ze to wina słabego procesora, ale dorwałem sterowniki kx project i na nich nie bylo charków. Nie moge ich uzywać bo nie reagują na wyciszanie muzyki i podgłaśnianie mikrofonu.
Jeden z moich znajomych wspominal mi, ze jest jakis patch na to, ale on sam nie wie jaki to patch i gdzie go znajde. Dotychczas wszystko co instalowałem nie pomagało. Te kx project dały mi jakas nadzieje.

Jesli pozostają mi tylko te kx procect to jak je zmusic aby podgłasnialy mikrofon i sciszaly muzyke jak wcisne Push To Talk w ShoutCascie.

Za odpowiedzi z gory dziekuje
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7171 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#2 Wiadomość | 2005-01-24, 17:30
 
Ja mam inny problem, otóż na traktorze 1.06 z dwiema kartami dźwiękowymi przy dodawaniu kawałka na deck czasem drugi grający akurat kawał zaczyna mi wariować i brzmi jakby się go przewijało do przodu. W tym momencie muszę wyciszać set i często ponownie ładować ten grający wał, dopiero wtedy chodzi normalnie. Jest tak tylko na włączonym winampie z shoutcastem w tle, nigdy na samym traktorze. Nie wiem czy to jest wina dawno nie przeinstalowanego XPka czy może coś ze sprzętem...
 
 
 
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7167 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#3 Wiadomość | 2005-01-26, 12:44
 
no panowie wy macie malutkie problemy w porównaniu do mnie ...
mi traktor po załączeniu ...wszystko elegancko działa play lista gotowa ..odpalam pieśń wszystko leci i po ok 30s mi sie sam wyłancza ...kompinowałem kręciłem przeinstalowywałem i nic to samo ....nie miałem już siły więc przeżuciłem sie na "mix vibes pro5" też fajniutki programik tylko troszke trudny w obyciu no ale co zrobisz jak soft ci sie pie...... :/ :( :[
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
spazm 
VIP


Dołączył 7091 dni temu
Posty: 813
Skąd: Moje Miasto
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2005-01-27, 09:25
 
ej, moze ci to lookup pomoc
ja mialem klopot z wymagajacymi grami :] , tez mi wyskakiwaly na pulpit, nie wiedziec czemu
patchowalem, sterowniki wymienialem, nawet XP przeinstalowalem i nic

okazalo sie, ze mam za slaby zasilacz ;O
bez kitu
zapodalem 300W i po sprawie

moze to kula w plot jest nie rada, ale siem staralem <mrgreen>
 
 
 
 
 
Bądź wesoły, energiczny, jak wibrator elektryczny.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7171 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#5 Wiadomość | 2005-01-27, 17:59
 
Znow jak mi wywalalo do windowsa to byla wina wlasnie jego. A jak nie to moze cos od sprzetu byc. Nie wiem czemu ale jeszcze nigdy nie odpalilem BPM Studio. Na starym kompie probowalem kicha. Na nowym kicha. Nie mam pojecia czemu. Na pewno nie wina karty bo chyba SB Aduigy obsluguje. Mam pecha co do BPMa. Traktor znow nie moze czytac plikow ogg wiec go nie moge uzywac :/
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7171 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#6 Wiadomość | 2005-01-27, 22:24
 
Golem, bo BPM studio to kicha i on nie działa prawidłowo na większości kompów :P
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7171 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#7 Wiadomość | 2005-01-27, 22:56
 
dj_vmc napisał/a:Golem, bo BPM studio to kicha i on nie działa prawidłowo na większości kompów :P


No wlasnie udalo mi sie to obadac. Z opisow nie jest kicha, no ale mam do niego niemilosiernego pecha :/ Hehe Najlepiej jednak by bylo pojezdzic na jakims Hardzie a nie na Softach. Szkoda, ze nie ma okazji :( Tzn mialem no ale... nie mialem odwagi. Koles robiacy w dysce mi zaproponowal sesyjke. Mowil, ze czasami jak ktos chce to bierze takiego kogos i daje szanse. Tylko, efekty.... Sami wiecie :( Wstydu nie chcialem sobie zrobic :P:P Ale wiecie stare Technicsy :D:D:D Jazde ma fajna na tym :D:D Teraz wyjechal nad morze i lipa :/ Kontakt sie urwal :(
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
MoRs 


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 5
Skąd: Toronto
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2005-03-30, 21:42
 
cze all
tam ktos mowil ze ma pogos w shout niewiem o jakie poglosy ci chodzi ja gram w radyjku internetowym na kopie duron 700MHz 200 ram 2 X dzwikowka jedna to jakis noname a druga to sound blaster 5 do 1 i czemu wy windowsow uzywacie ale spoko


jak masz nadal proiblemy z shout castem to daj znac moze uda ci sie pomuc


pozdrawiam
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7171 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#9 Wiadomość | 2005-03-30, 21:45
 
MoRs napisał/a:cze all
tam ktos mowil ze ma pogos w shout niewiem o jakie poglosy ci chodzi ja gram w radyjku internetowym na kopie duron 700MHz 200 ram 2 X dzwikowka jedna to jakis noname a druga to sound blaster 5 do 1 i czemu wy windowsow uzywacie ale spoko


jak masz nadal proiblemy z shout castem to daj znac moze uda ci sie pomuc


chyba nie powiesz że odpaliłeś Traktora pod Linuxem
 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Oprogramowanie » Traktor a shoutcast

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi