(Demo) Chrees Rosse feat Kate ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » (Demo) Chrees Rosse feat Kate Lesing - Wieża Samotności
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7112 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2005-01-19, 17:37
(Demo) Chrees Rosse feat Kate Lesing - Wieża Samotności 
Witam prezetuje wam najnowszy projekt z polskim wokalem Chcialbym sie glównie od Was dowiedziec co zrobic z bassem czy zostawic tak jak jest czy moze troche glosniej zrobic ? Na tym polega moj glowny dylemat reszta sama jakos przyjdzie :D

Gatunek: Komercyjny Hard Dance

Link: http://members.lycos.co.uk/chreesrosse/Demo.mp3

Z góry dzieki
 
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2005-01-19, 19:58
 
eloooo
o widze ze ten kawąłek jest rozchwytywany ostanio
wiec powiem ci ze bass ten w ogóle nie pasuje sie porpostu nie zgrywa
na wokalu za duzo delaya i sie zlewa
qrde wszsytko sie zlewa to chyba wina tego basu
mhyy masz sporo do zrobienia bo nie gra to tak jak powinno a orginał jest całkeim niezły a melodia orginalna jest boska a uciebie tego nie słcyhac moze to wina leada pracuj

pozdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#3 Wiadomość | 2005-01-20, 00:17
 
Melo fajne. Kick bym zmienil na bardziej glebszy, a jezeli chodzi o bass to moim zdaniem jest za cichy i moglby miec inne brzmienie. Slowa tego tekstu rozwalaja mnie na maksa hehe. Tekst jeszcze gorszy niz w disco polo. I to jeszcze Kasia Lesing. Ten East Clubbers hehe
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7112 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2005-01-20, 07:58
 
Zastanawia mnie jedno... Dlaczego tak sie bronicie jezyka polskiego ...i powiedzcie mi jakie byscie napisali slowa do piosenki zeby nie bylo disco polo ? Skoro sie przyjelo ze polskie to disco polo to teraz trzeba to odkrecic ... np Amerykanie sluchaja muzy tylko w jezyku ojczystym ....
 
 
 
 
VpR 



Dołączył 7150 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2005-01-20, 12:30
 
ja CI powiem dlaczego, wydaje mi sie ze dlatego sie bronimy przed polskim bo to tak samo przyjemne do sluchania jak trance,dance itp. z ruskim vocalem - jakos nie wyobrazam sobie ;) mi ten wokal zupelnie nie podchodzi.

a co do basu to faktycznie brzminie nie ciekawe i moim zdaniem slychac falsz.
pozdr.
 
 
 
 
 
adult music
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#6 Wiadomość | 2005-01-20, 21:56
 
wokal nie w tempo z kickiem i beatem w ogóle..bass mi sie nie podoba w ogóle nie idzie w rytm :| break równiez nietrafiony w tempo wokalu. nawet melo glowne nie idzie z bassem tak jak powinno..ogolnie masz duzo do poprawy..nie wyszlo ci to <do bani> - ale wokal mi sie podoba :D
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#7 Wiadomość | 2005-01-20, 22:29
 
Kawałek ma ponad 8 minut a nie ma w nim intra, zaczyna się od razu wokalem <co?> W tym kawałku wokal swoje, melo swoje i bas swoje, kupy się troche nie trzyma, a do tego moim zdaniem bas fałszuje. Okolo 1:55 wokal z breakiem też idą zupełnie każde sobie. Polski wokal jest jak dla mnie ok, trzeba popularyzować język ojczysty a nie tylko po angielsku muzy słuchać, masz rację w tym co piszesz. Na 2:52 tek rozkręt po buildupie jest słaby, to melo jest że tak powiem bezpłciowe. Wydaje mi się, że żeby coś się z tego urodziło trzeba by sporo pozmieniać.
 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#8 Wiadomość | 2005-01-20, 22:34
 
Ja tez uwazam ze polskie wokale trzeba populryzowac. Tylko chodzi mi o ten tekst, ktory moim zdaniem jest beznadzieny.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#9 Wiadomość | 2005-01-20, 23:03
 
tak jak wczesniej ci napisali, ale to ci powiem nie pierwszy raz sie u ciebie zdarza, do tego ci napisze ze brzmienie bassa w ogóle sie tu nie nadaje na moje ucho. do wokalu sie nie przyczepie bo naprawde sie nadaje ale blagam cie popraw ten bassior i lamanca!!

a gdzie mission of love?? :>
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
VpR 



Dołączył 7150 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2005-01-20, 23:36
 
a ja dalej sie bede upieral ze polski,czeski czy ruski nie pasuja do takiej muzy - i propagowanie jezyka nie ma tu nic do rzeczy ;) poprostu sie to nie kleji.
 
 
 
 
 
adult music
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#11 Wiadomość | 2005-01-21, 00:44
 
VpR napisał/a:a ja dalej sie bede upieral ze polski,czeski czy ruski nie pasuja do takiej muzy - i propagowanie jezyka nie ma tu nic do rzeczy ;) poprostu sie to nie kleji.


po prostu nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

wyobrażasz sobie hip hop niemiecki czy francuski ?? a jednak są !!
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#12 Wiadomość | 2005-01-21, 00:49
 
hiphop francuski to jedyny ktory moge sluchac. looknijcie na takie taxi (film) :D
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
AleX Cee 


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2005-01-21, 13:31
 
a wiec tak brak intra , przydaloby sie jakies :P dalej na vocalu jest wg za duzo efectow nawalonych natomiast fajna zabawa vocalem takie fajne wejscia :) pytales sie o bas wg wymienilbym go caly na jakis inny i pozmienial nuty bo czasem falszuje ...break bit ladny ale nierowno gra z vocalem ...dobro sampli poza basem ok typowoa komercja, ogolnie powiem ci ze pomysl niezly ale gorzej z wykonaniem nie jest tragicznie ale stac Cie na wiecej ;)

pzdr.:)
 
 
 
 
 
mess with the best - die like the rest
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#14 Wiadomość | 2005-01-21, 18:58
 
Jak wyzej napisane nie wspolgra to ze soba. Wokal ja bym troszke distortionem przejechal zeby byl troszke "zepsuty" bardziej. Polski wokal nie jest zly. Break slaby. Na pewno nie nazwalbym tego mianem disco-polo. Melo ma ladna barwe. Nie jest zle. Komercyjna muza. Ok. Popracuj troszke przy tym a moze z tego byc naprawde ciekawy numerek.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7112 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2005-01-21, 21:06
 
Caly czas pracuje nad brzmieniem tego ...co do breaka to nic niebede zmienial bo mojim zdaniem idzie rowno a na wokal nienakladalem zadnych efektow poprostu takie byly juz ...
Ale dzieki za wyczerpujace wypowiedzi :) i jeszcze sie pomecze
 
 
 
 
 
<big_flp>
:!: ...::Underground Music::... :!:
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#16 Wiadomość | 2005-01-22, 00:09
 
DJ PAUL napisał/a:Slowa tego tekstu rozwalaja mnie na maksa hehe. Tekst jeszcze gorszy niz w disco polo. I to jeszcze Kasia Lesing. Ten East Clubbers hehe


a na ftb piszesz

DJ PAUL napisał/a:
Jezeli chodzi o wokal to bardzo fajnie ze wreszcie ktos dal cos po Polsku. Ja myslalem, ze jak ktos kiedys da kawalek z polskim wokalem, to wszyscy go wysmieja i powiedza ze to disco polo, bo niestety duzo ludzi moze nie nas co tworzymy muzyke,ale zwykly odbiorac w naszym kraju jak uslyszy kawalek z polskim wokalem od razu stwierdza ze to disco polo. Brawo jeszcze raz za poski wokal


wiec co w koncu jest prawdą ? :>
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
VpR 



Dołączył 7150 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#17 Wiadomość | 2005-01-22, 11:38
 
vmc napisał/a:wyobrażasz sobie hip hop niemiecki czy francuski a jednak są


francuskiego sporo slucham i mysle ze jest duzo "swiezszy" od amerykanskiego.
z niemieckim to fakt ciezko go sluchac ;)
 
 
 
 
 
adult music
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » (Demo) Chrees Rosse feat Kate Lesing - Wieża Samotności

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi