dj ebeb - piosenka (głupi tyt...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] dj ebeb - piosenka (głupi tytuł do zmiany)
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#1 Wiadomość | 2005-01-17, 21:10
[beta] dj ebeb - piosenka (głupi tytuł do zmiany) 
Gatunek - techno
Tytuł - głupi :D
Komentarze i propozycje na tytuł - mile widziane ;)
Link - http://s3.yousendit.com/d...7B0U4T5W4B6ND3H

Czemu ja mam zawsze problemy z wymyśleniem tytułu?? :roll: :/ Ma ktoś na to jakiś dobry sposób?? :]

_______________

Czuję się olewany... :(
Ostatnio zmieniony przez Ebeb 2005-01-21, 12:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#2 Wiadomość | 2005-01-19, 16:45
 
Jeśli chodzi o gatunek to to jest club a nie techno.
Przez całą pierwszą minutę brak basu. Przesadziłeś z reeverbem w tym utworze, pady i leady się rozmywają. W momencie koło 3:01 jak kilka ścieżek nachodzi na siebie jest wrażenie chaosu. Sam utwór jest ok jak na club, tylko że jest technicznie niedopracowany i nad tym trzeba by posiedzieć robiąc finał. Nie ma tu nawet zalążka masteringu.

Co do wymyślania tytułu to kiedyś na forum ktoś wrzucił generator tytułów, nie pamiętam gdzie to jest, być może jest na starym forum w warsztacie. Jako tytuł mogę zaproponować Love Rhytm - banalny, ale club lubi takie tytuły.
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7184 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#3 Wiadomość | 2005-01-20, 23:34
 
hehe to normalne vmcysiu ze ludzie myla club z techno, przynajmniej dopoki nie uslysza techno <lol> ;) utworek banalnie prosty melodycznie :|
dj vmc napisał/a:Przez całą pierwszą minutę brak basu.

ja sie z tym nie zgodze, bo jesli to ma byc clubowy utworek to tam w ogóle nie ma bassu jedynie dzwiek (jakis synth) ktory ma go imitowac. wybacz ale clubb to ostatnia z odmian klubowej muzy dla mnie do zaakceptowania i ci powiem ze przed toba duzo pracy. fajny melodycznie ale prosty no i brak konkretnego bassa, i jak vmcys napisal w rozkrecie jest juz za duzo nawrzucanych dzwiekow i masz bigos. masz fajny zaczyn na dobry clubik.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#4 Wiadomość | 2005-01-21, 13:31
 
kawałek w klimatach jaki lubie :D

caly kawałek jest jakis bardzo przytlumiony, niby 192 a ja tego nie slysze :P

kick i clap mi sie nie podobaja..basik tylko troche dokrecic jeszcze i bedzie zaje**** bo teraz troche za suchy..melodia główna jest świetna tylko zagrana na marnym leadzie - pomysł masz fajny i jakby technicznie ulepszyc to moze byc dobry kawałek. Czekam na wersje fajnal ;)
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] dj ebeb - piosenka (głupi tytuł do zmiany)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi