Joe Satriani - Crystal Planet
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » [1998] Joe Satriani - Crystal Planet
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7162 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#1 Wiadomość | 2005-01-12, 12:21
[1998] Joe Satriani - Crystal Planet 
Pamiętam, jak ponad 3 czy 4 lata temu kupiłem na allegro moją pierwsza płytę - kupiłem ją, bo w tonach plików ściąganych przez rodzinkę znalazły się dwa, które przypadkiem zasłyszałem, kiedy siostra zapuściła shuffla na kilku tysiącach mp3 ;) Trafiłem na tytułowy Crystal Planet, oraz Lights of Heaven. Słuchałem tego w kółko, aż zacząłem szukać, co to za zespół gra tak świetną muzykę, bo oczywiście jak większość plików z kazy, te nie były opisane, na szczęście tytuł był zgodny z prawdziwym :D Tak więc po niewielu poszukiwaniach dowiedziałem się, że jest to jakiś Joe Satriani, a kawałki pochodzą z płyty Crystal Planet. No to na allegro, i kupiłem za jakieś 30 zł. Następne 8-10 miesięcy to było słuchanie tej płyty na prowizorycznym odtwarzaczu cd - nagrywarka zasilana z zasilacza at, sygnał do radmora 5102 i 2 kolumny od wieży. Bardzo mile wspominam te czasy, żadnej innej muzyki wtedy nie trzeba mi było. Dość często powracam do tej płyty, kiedy jej słuchałem, nie myślałem specjalnie o Satrianim jako jakimś gitarowym wymiataczu, po prostu słuchałem muzyki, a ta jest przepotężna. Dziś wrociłem do niej i nie mogę się oderwać - zawładnęła mną całym, jej piękno jest niemożliwe do opisania. Moja ulubiona płyta po prostu, polecam ją wam, bo jest instrumentalna i pełna, przy prawie minimalnym instrumentarium - perkusja, bas, gitara, czasem jakieś smaczki elektroniczne, nawet wstawki z muzyki technicznej ;) Muzyka niesamowicie żywa, wypełniona po brzegi energią i potęgą. Już sam nie wiem co pisać, bo tak można bez końca, także zachęcam do przesłuchania i już milknę ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#2 Wiadomość | 2005-01-26, 19:05
 
Hey :)
Jezeli Joe tak Ci zalazl za skore to obadaj ten link http://www.satriani.com


KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7162 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#3 Wiadomość | 2005-01-27, 18:47
 
Dzięki, ale link już dawno obadany, 7 albumów zakupionych ;) Niemniej polecam gorąco innym, naprawdę warto :D
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » [1998] Joe Satriani - Crystal Planet

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi