Blasi - Bajka o Księciu i Ksi...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Final] Blasi - Bajka o Księciu i Księżniczce
 
Blasi 



Dołączył 7097 dni temu
Posty: 65
Skąd: Olsztyn
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2005-01-09, 19:52
[Final] Blasi - Bajka o Księciu i Księżniczce 
To już jest nowszy kawalek zrobiony jakis czas temu.
breakbeat, piano, striiiingi, i troche bajki :)

usiądźcie...i posłuchajcie :)

Blasi - Bajka o Księciu i Księżniczce

Qbs napisał/a:ja zmienilem kolor
 
 
 
 
 
www.fruityart.prv.pl
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2005-01-09, 21:47
 
Zaskoczyles mnie tym kawalkiem. Swietny jest. Z poczuciem humoru. To piszczenie, jakby ptaszek, super. Wszystko mi sie podoba. Trafiles w moje oczekiwania. Wiecej tego typu kawalkow.

Pozdrawiam...

[ Dodano: 2005-01-09, 21:50 ]
Aha, jeszcze jedno.

Zacznij komentowac kawalki innych ludzi. Nie chodzi tylko o to, zeby wrzucac swoje kawalki. Zeby nie bylo pozniej, ze masz coraz mniej komentow.

Komentujesz jestes komentowany.

Pamietaj...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#3 Wiadomość | 2005-01-09, 22:27
 
Cytat:Aha, jeszcze jedno.

Zacznij komentowac kawalki innych ludzi. Nie chodzi tylko o to, zeby wrzucac swoje kawalki. Zeby nie bylo pozniej, ze masz coraz mniej komentow.

Komentujesz jestes komentowany.

Pamietaj...

tiaaa swieta racja. poki co komenta brak
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7146 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#4 Wiadomość | 2005-01-09, 22:32
 
hyhyhyh fajny motyw ..tamburynko ...jakaś fauna w tle , naprawde nie kiepskie i z nutką "jajec" <lol> <lol> do wykonania to ja na pewno się nie moge przyczepic ...


ogólnie mówiąc super pomysł tylko wiesz co mogłeś rozwinąc ten motyw DnB bo zapowiadało się tak pięknie a się skończyło ...ale i tak super <brawo> <brawo> <brawo>
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Blasi 



Dołączył 7097 dni temu
Posty: 65
Skąd: Olsztyn
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2005-01-09, 23:13
 
jak wyczytalem w boskim regulaminie - komentsow nalezy dac 5 na miesiac co najmniej wiec nie martw sie -przeciez czytalem regulamin <czytaj> nie chce robic tego na sile póki miesiąc sie nie skonczyl.
A fakt zmiany kolorka przez Ciebie mi sie osobiscie nie spodobal - byl to moj swiadomy wybor. :[ . Taki kolor z dostepnych skojarzyl mi sie z tym kawalkiem, ale nie wiem dlaczego mam sie tłumaczyć z takiej rzeczy.
 
 
 
 
 
www.fruityart.prv.pl
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#6 Wiadomość | 2005-01-09, 23:27
 
Nie wiem jaki byl kolor ale ten mi sie skojarzyl z tym tytulem i taki dalem. kolor - twoj wybor. mozesz zawsze zedytowac sobie posta. co do komentarzy to tylko iwylacznie sugestia ze strony golema. a ja nie komentuje bo w tej chwili jeszcze nie sciagnelem kawalka.co do regulaminu, to skoro jestes az tak dokladny to nie spoznij sie z tym oceniainiem bo wpadniesz dzien pozniej i statusu juz nie bedzie :P ;) joke (co bys znowu nie pomyslal ze ktos tu jest przeciw tobie zle nastawiony)
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7144 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#7 Wiadomość | 2005-01-10, 15:36
 
ciekawe bardzo ciekawe. troche przesterowane, ale to moze takie mialo byc (?). utworek ma klimacik i tytul doskonale to oddaje. koncowka jest mordercza ;-) heh.. bardzo pomyslowe. pozdrawiam.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Blasi 



Dołączył 7097 dni temu
Posty: 65
Skąd: Olsztyn
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2005-01-11, 14:29
 
ma faktycznie przestery slyszalne przy duzym nalozeniu instrumentow - znaczy sie przester nie fizyczny a techniczno -brzmieniowy ;) zly mix - to nie jest specjalnie -az tak artystycznie udziwniony nie jestem ;)
 
 
 
 
 
www.fruityart.prv.pl
 
diora 


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#9 Wiadomość | 2005-01-11, 14:57
 
fajny kawalek, nie chce sie rozpisywac, poprostu mnie sie podoba
 
 
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7116 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#10 Wiadomość | 2005-01-11, 15:33
 
Faaajnie :) Te stringi trochęzbyt mocno wibrują (szczególnie to słychać jak są same). W 2:18 nie podobają mi się te dźwięki w tle. Za to bardzo podoba mi się perkusja :D A końcówka... Maizga <lol>
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#11 Wiadomość | 2005-01-11, 15:44
 
straszny zamet w calej kompozycji. ale od poczatku. strasznie zloopowales tu wszystko na poczatku (sample z MMM ?? :>). padziki niezle. szkoda ze nie mailes pomyslu na pianinko bo ladnie brzmi. perkusja od 0:55 mi sie nie podoba. 1:30 zasypiam <nuda> . od 1:36 myslalem ze wejdzie cos nowego ale znowu ten pad i ta skopana perkusja. to pianino od 2:15 to chyba zarty sobie robiles. od tej pory vocal troche nizbyt slyszalny. od 3:38 wkoncu cos nowego wchodzi. hehe koncowka fajna ;) nie ma to jak sample :> w sumie jakby brac twoj kawalek jako humorystyka to jak najbardziej spoko ale jako zwykly utwor to musze ci to powiedziec bo slina sama sie cisinie na jezor - szmira. calosc brzmi jakby nagrywane w katowickim spodku, do 1:49 brzmi super ale reszta to tak jakby dac malego dzieciaczka i niech wali lbem o pianino. wybacz tak to odbieram. pozatym mowiles ze sampli nie uzywasz :>
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#12 Wiadomość | 2005-01-11, 15:48
 
Świetny mastering - uwielbiam pianinka to na początku to dreszcze wywołuje :D - niecodzienny pomysł...ale realizacja naprawde dobra...KLIMAT...

szkoda że vokal czasem niknie i go nie słychać - bo text ciekawy :>

pokręcona shizzowa melodyjka....

narx MepH
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Blasi 



Dołączył 7097 dni temu
Posty: 65
Skąd: Olsztyn
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2005-01-11, 16:47
 
Utwor zrobilem na Magix Music Maker - podklad znalazlem na jakiejs stronie - nie pamietam. Pianinko jest z jednej sekwenci z E-jaya - wokal dostałem pocztą od wujka a stringi ze sładanki trancowej "Trance music all night long"...
Mastering zrobilem w kiblu bo tam mam komputer z Magic Muxic Maker - pewnie stad to brzmienie..
Przepraszam Qbs za tą szmire..
 
 
 
 
 
www.fruityart.prv.pl
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#14 Wiadomość | 2005-01-11, 18:04
 
i czemu sie denerwujesz?? przeciez to normalne ze twoja muza nie trafia we wszystkich gusta. jak dla mnie robisz o wiele wiele lepsza muze. az dziwie sie ze to jest spod twojej reki <wow>
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7147 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#15 Wiadomość | 2005-01-11, 18:17
 
Początek super jak ptaszek śpiewa do rytmu :) i podoba mi się jak bas wprowadziłeś
i potem ten pierwszy rytm co wchodzi jest do bani jakby mijał się z celem minimalnie
a potem od 1.35 <ok> potem jak wchodzi wokal to trochę za bardzo zamieszałeś rytma
(Księcia) <rotfl> wokal oka ciekawy pomysł na kawałek niezłe jaja.O i solówa na 3.39
<ok> <brawo> dobra jest :o ale głośniej jakby była.A Końcówa dobra mogła to by być zapowiedź następnego kawałka <ok> Ogulnie podobają mi się takie pomysły i styl <ok>
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Blasi 



Dołączył 7097 dni temu
Posty: 65
Skąd: Olsztyn
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2005-01-12, 10:01
 
Qbs....to naprawde nie o to sie rozchodzi....
 
 
 
 
 
www.fruityart.prv.pl
 
Mane 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#17 Wiadomość | 2005-01-13, 18:11
 
niezłe piano, dobra perka, tamburyno czy co to tam tez niezle pasuje do tła, hehe lol dla wokalu ogólnie pasuje ale mi takie cos sie nie podoba , ogólnie walek bardzo dobry ale ten voval ehh :/zamiast niego mogłes wykminic jakies dodatkowe melo czy cos lepszy bybył z tegopozytek :P, ale i tak naleza ci sie plusy za pomysłowosc ;)
 
 
 
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7127 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#18 Wiadomość | 2005-01-17, 12:35
 
Mocna opowieść otym jak to księciu podsuwał ksieżniczkę w blasku słońca na polanie w lesie.Pełen zamęt ale pomysl bardzo ciekawy.Bynajmniej jestem na tak...bardzo mi sie podobało
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#19 Wiadomość | 2005-01-17, 16:22
 
Ładna linia padów na szczycie po 1 minucie. W ogóle pady i stringi robisz na wysokim poziomie. Wokal wchodzi trochę jak z innej bajki :P, momentami jest niewyraźny i nie za bardzo w niektórych miejscach (np. 3:00) rozumiem słowa. Moim zdaniem perka jest troche zbyt zdominowana przez te pady, podobnie zreszta jak ten wokal. Stosujesz dużo efektów tła, co jest bardzo pozytywne. Koniec niezły... fajny pomysł na utwór.
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Final] Blasi - Bajka o Księciu i Księżniczce

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi