Monq da beator - Ostatni Pstr...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Monq da beator - Ostatni Pstryczek
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7193 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#1 Wiadomość | 2004-11-07, 00:02
[finał] Monq da beator - Ostatni Pstryczek 
Trochę popracowałem nad masterem zanim wypuściłem kawałek. Może nie jest bosko, ale mam nadzieję, że prznajmniej nie będzie razić ;)

http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/88824.mp3
 
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7193 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-07, 12:22
 
elooo nie moje klimaty lecz powie mze break beat jest fajny mam nadziejeze to nie loop ;)
gitarka fajnei gra ale tak troszke smiesznie kawałek taki happy:] hehe
co do mastera to mom zdaniem niezłe ci wyszedł nie słysze błedów


pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7194 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#3 Wiadomość | 2004-11-07, 22:30
 
Hawajeeeeeee :)
Ale nie zle tez jak na kolejna produkcje, troche za duzo powtarzanki - to tylko jedno czego sie moge przyczepic na teraz

Pozdrawiam

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7194 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#4 Wiadomość | 2004-11-07, 22:43
 
w odrozniego do tamtego utworku ten mnie nie zachwaca, proste melo i kiepskie dzwieki oraz mniej pomyslow. choc utworek trzyma fason. sorki ale tak to widze :(
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7193 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#5 Wiadomość | 2004-11-07, 23:29
 
z perkusją ostatnio trochę eksperymentuję, chociaż to na razie początki ;) nie jest to loop. A to coś to gitarka nie jest, ale ciekawe, jakie skojarzenia mogą niektóre dźwięki wywoływać, koledze w tym kawałku kojarzyło się coś chińskiego, a gitara w innym kawałku kojarzyła mu się z kobzą :D Ogólnie, to zająłem się wsadzeniu pomysłu w jakieś ramki, dzięki którym będzie się dało tego słuchać, czyli słowem: mniej 'improwizacji' ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
psychodelicate 



Dołączył 7194 dni temu
Posty: 47
Skąd: 3miasto
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-11-08, 11:02
 
Mily dla ucha numerek - wesoly taki i lekki.Master jest ok - nic nie wystaje nic nie zaglusza,dobrze sie tego slucha :D wiecej takich numerow na BF :D
Pozdrawiam
nhm
 
 
 
 
 
http://www.psychodelicatecorp.info
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7193 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#7 Wiadomość | 2004-11-08, 15:49
 
przez Taurusa jak slucham tego kawalka widze dziewuchy z tymi petami na szyi (wiecie o co biega) jak tancza na wyspie hawajkiej jakies aloha synchronicznie (jeszcze do tego przy zachodzie slonca)
bardzo przyjemny kawaleczek, nie czepiam sie niczego, relaxxx
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
VpR 



Dołączył 7194 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-11-08, 17:43
 
sympatyczna muzyczka przyjemna dla ucha i pozytywna bardzo, chyba tylko troszke za bardzo "plywa" ten kawalek takie jest moje odczucie ale pewnie bylo takie Twoje zalozenie, jakis wpadek nie odnotowalem :)
 
 
 
 
 
adult music
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7195 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#9 Wiadomość | 2004-11-08, 18:01
 
milo sie sluchaa - uwielbiam takie klimaty :) tylko przejscia pada (co wchodzi od 33 sec) na kolejne tony takie jakies pourywane
chyba ciut glosniej moglby isc ten instrument co robi za snare - bo hithaty go przykrywaja

od 1:50 ten motyw mi sie kojarzy z Lady Pank - jak sobie przypomne tytul to napisze jaki utwor
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7195 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#10 Wiadomość | 2004-11-08, 18:18
 
Lajtowy, przyjemny dla ucha kawałeczek. Technicznie jest na mój gust ok poza tym, że trochę mnie drażnią te ciągnione pady co wchodzą na 1:14.
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7194 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#11 Wiadomość | 2004-11-08, 22:08
 
Nie podoba mi sie barwa tego instrumentu na poczatku. Brzekoli dla mnie tylko. Mi te pady wlasnie sie podobaja. Jedyne co mi sie w nich nie podoba, ze znow troszke za suche sa. Reszta jest super. Znow pochwalam za klimat i za pomysl...

Dobra robota.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
JTM 
VIP


Dołączył 7193 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#12 Wiadomość | 2004-11-09, 22:05
 
Niepodchodzi mi zbytnio ten synth. Bit ok i bass do tego idzie ok.
0.35 te dzwieki sa zbyt klujace dla moich biednych starych spracowanych uszu. Kawałek jest monotonny cały czas przewija sie to samo. pozatym jak dla mnie ta muzyka jest zbyt kolorowa. Poprostu nieodpowiada mi taki gatunek ale ludziom moze sie podobac cos takiego.

Ogolnie to powiem tak

Utwór sredni w swim gatunku.

Dzieki za uwage

pozdr............
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7193 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#13 Wiadomość | 2004-11-20, 08:53
 
uuuuu tutaj w ogóle nie moje klimaty, ten dźwięk co wchodzi na 12 sekundzie to kompletna porażka...pady moga być, basik tez spoko, reszta to nie moje klimaty.. 8)
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#14 Wiadomość | 2004-12-26, 01:06
 
No tak - technicznie nei ma się co czepiać.
Tyle tylko, że kawałek aż się prosi o refren a Ty rozbudowujesz tylko jeden (słownie jeden) motyw przez cały numer. Obkręcasz go, owijasz padami, nakłuwasz synthami, podciągasz leadami.... i nie zmieniasz.
Przychodzi każdy co 16 takt i aż się prosi o zmianę melodii a ona... po prostu nei następuje....

Takoż i braderze Toruńczyku przyłóz się do budowania melodii - technologie opanowałeś w stopniu całkiem niezłym - teraz muzyka :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Monq da beator - Ostatni Pstryczek

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi