Static Blue - Meaning of Ice ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final] Static Blue - Meaning of Ice (Luke Cloudwalker Rmx)
 
Mane 


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2005-01-03, 21:47
[final] Static Blue - Meaning of Ice (Luke Cloudwalker Rmx) 
yo :)
ok mój kolejny remix :P ale tym razem daje tez wersje orginalna dla porównania, wypas melo w breakdownie ma dlatego zdecydowałem sie zrobic remix no i przy okazji gosciu szukał kogos kto by to zrobił heh , aha no i luke cloudwalker to mój nowy nick name który raczej juz pozostanie na zawsze hehe

Static Blue - Meaning of Ice (Luke Cloudwalker Rmx)


pzdr.

lol zapomniałem:

http://fighterx.free.fr/s...iginal_mix).mp3
 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#2 Wiadomość | 2005-01-03, 23:23
 
Bardzo dobry bass na poczatku. Hihaty maja fajan glebie i brzmienie. Kick bym wymienil, dal bardziej glebszy. Ta melodia w 1:20 co wchodzi zaje****. Brzmieniowo tez na wysokim poziomie. Pady w 4:47 zaje****. Kawalek moim zdaniem troche przydlugi, ale na wysokim poziomie. Bardzo dobry technicznie.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7184 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#3 Wiadomość | 2005-01-04, 10:57
 
Wiesz jesli chodzi o Twoje produkcje i remixy to wlasciwie moglbym wklejac to samo pod kazdym utworkiem :D Praktycznie wszystko jest zaje**** i nawet tym razem nie moge pomarudzic o dluzyzne :P Full wypas, dynamicznie, ladnie. Pelna profeska, zdecydowanie jestes jednym z BFiaczy z najlepszą muzą.
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#4 Wiadomość | 2005-01-04, 15:10
 
Perka charakterystyczna Twoja :mrgreen: Moim zdaniem perka idzie za głośno w stosunku do melo i kick, choć silny i ogólnie ok, przytłacza pozostałe instrumenty. Basy są ledwo słyszalne jakby cały podkład opierał się tylko na kicku. Na głównym buildupie robisz świetne pady nakręcające atmosferę, ale brakuje jak dla mnie tego "transowego" szczytu przy wejściu kicku, wchodzi on troche niemrawo a tak by była większa dynamika. Na 6:36 chyba błąd, kick łupnął aż mało głośnik nie podskoczył ;)
 
 
 
 
Cali Inc. 



Dołączył 7184 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2005-01-05, 20:46
 
jakos elegancka:D:D:D zreszta zawsze Twoje produkcje maja swietne jakości:) Lead wchodzący około 1:30 super brzmi:) czasem sie zastanawiam jak Ty je robisz:P i gratuluje przy okazji prezentacji Lonely Life na VIT:) co do tego kawałka to nie mam zastrzerzeń..jak zwykle jest wyewny i obszerny ale taki styl mi odpowiada.. fajna piosenka fajna:) grats dla Ciebie mane:) miło sie słuchało i bedzie sie słuchac pewnie jescze:)
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#6 Wiadomość | 2005-01-05, 21:33
 
Dobry numer - naprawdę dobry numer :-)
Napracowałeś się - widać to po różnych delikatesach, które po cichu przemykają przez utwór a które być moze słyszalne są przede wszystkim na słuchawkach......
Numer ma klimat, który wywołałeś leadami - lekko nostalgiczny, nie wiem czy nie odrobinę smutny ale najważniejsze, że jest - nei jest bezpłciowo.
Dla mnie trochę za mocno kick chodzi no ale to chyba moje subiektywne odczucie - nie przepadam za stopą, która dominuje resztę dźwięków......

Bardzo dobry numer :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#7 Wiadomość | 2005-01-06, 23:57
 
A ja znowu pomarudze. Nie slysze nic poza perkusja i jakims tam cichutkim synthem w dalekim tle. Inne to to ze prawie przez 7 minut nic sie dzieje. Wiem, wiem maruda jestem :)
Pomyslowo zgadzam sie ze jest dobrze tyle ze nie jestem w stanie odebrac calosci utworu przez to ciche granie.
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2005-01-07, 13:35
 
eloooo
na wstepie widze ze zmieniłes nik heheh ten nowy jest megaaaaaaa hehe :)
no wiec poczatek bardzo energiczny fajniutki
faktycznie zgodze sie Pitrem ze stopka troszke za głosno zdecydowanie wyróznia sie ponad wszsytkie dzwieki
za to lead jest troszke za cichy
swietne pasują tu dzwieki tb 303 ładnie sie komponują ze wszsytkim
ehhh fxy tez superowe nadają głebie i piekne tło jeszce wszsytko chodzi na głosnikach noo pieknie :)
mhyyy mam wrazenie jakby cała perka byłą za głosno te tamburynka i stopka strasznie wszystko za głuszaja pokombinuj
ogulnie swietna produkcja!! bravo :)

pozdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Mane 


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2005-01-13, 21:12
 
widze ze jaks zapomniałem sie wpisac tutaj heh , dzieki wszytkim za wpisy link narazie nie działa nie długo wrzuce nowa wersje z usprawnieniami tak jak by ktos chciał miec koncowy efekt ;)


pzdr.
 
 
 
 
DJ Toxic 


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 15
Skąd: Olsztyn
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2005-01-18, 11:05
 
Kawałek naprawdę świetny tylko zaczynają już mnie męczyć te Reasonowe dźwięki. Wykorzystyją je w końcu nawet sami profesjonaliści w fachu. Ja ostatnio nie mam ochoty na tego typu trance. ALPHAZONE rulez. Wykonanie extra - na reasonie jest pewniej że track jakoś wyjdzie, na frucie nie zawsze się udawało. Panorama stereo na dobrym poziomie. Tylko ten początek - zgłosnienie?? Ta stopa coś mi nie pasuję niekiedy - np 3"41 jak i na samym początku jakoś tak isę wybija troszkę "gryząc ucho".
Ogółem kawałek wypas tylko mógłbyś jeszcze techniczniej go bardziej dopracować - tak żeby już nie było ani krzty róźnicy pomiedzy trackami Profesjonalistów a twoim.
 
 
 
 
 
([^Trance Maniax Team ^])
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final] Static Blue - Meaning of Ice (Luke Cloudwalker Rmx)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi