Monq da beator - 28-12-04
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Monq da beator - 28-12-04
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#1 Wiadomość | 2004-12-29, 23:11
[beta] Monq da beator - 28-12-04 
A jakoś tak wyszło nawet nie wiem kiedy :D

www.moncubus.domek.pl/2/moncubus/mp3/28-12-04.mp3

[ Dodano: 2004-12-30, 01:11 ]
No to master mniejwięcej skończony, zmieniłem też tytuł ;)

www.moncubus.domek.pl/2/moncubus/mp3/Zmiany.mp3

[ Dodano: 2004-12-30, 10:31 ]
www.moncubus.domek.pl/2/moncubus/mp3/Zmiany1.mp3

Drobne zmiany na masterze po przesłuchaniu na słuchawkach :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2005-01-01, 20:10
 
elooo
łooo co to ma byc heh dla mnie normalnie jakbym słyszał kawałki na jakies potancówce
dzwieki jakby z keborda
ehh zazucałes w jakims poscie zeeby ludzie kombinowali a saam nie masz za duzo kombinacji tu
początek w ogóle nie zabardzo suchy taki :/pianinko tez 0 reverba
0:38 no coment...:/
sorki ale dla mnie to słabiutko orginalnie moe tak ale nnie wszsytko orginalne musi byc dobre mi sie taka muza w ogóle nie podoba

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#3 Wiadomość | 2005-01-01, 20:40
 
Do słuchania bardzo miłe, ale bardzo brakuje reeverba... DIAGNOSTICK w zasadzie wszystko już napisał ;)
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#4 Wiadomość | 2005-01-01, 20:51
 
Ja tam polecam ograniczanie reverba, po prostu innej muzy słucham ;) A co do oryginalności, to kawałek w ogóle chyba oryginalny nie jest, co nie zmienia faktu, że polecam kombinowanie na wszelkie sposoby, ja mam lenia to nie kombinuję, choć chciałbym ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#5 Wiadomość | 2005-01-01, 23:44
 
Ja troszkę rozwinę myśl, którą przekazałem na privie:

Jesteś dobry w aranżowaniu - mam tu na myśli harmonię, dobór odpowiednich dźwięków (nie mówię tu o brzmieniach), wypełnianie przestrzeni dźwiękowej. Jest full.

Niestety melodycznie jest kiepsko, nijakie to jest. Nie przyłożyłeś wagi do melodyki. Brzmieniowo również tak nei do końca dobrze - perka PeeSeRka - takie mam wrażenie - lekko kiczowato. Lead fajny, brzmienie basu również ale samo zagranie basu troszkę dziecinne.

Utwór mi się nei podoba - jedynie jego aranż.

Reverb - nie popadajmy w żadną skrajność. Nie lubisz reverbu - można to zrozumieć ale skrajności zawsze są dwie - albo nadmiar albo brak. Ty popadłeś w pułapkę drugiej skrajności - początek brzmi bardzo biednie bo tego reverbu w ogóle nie ma.

Osiągajmy kompromisy :mrgreen:
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#6 Wiadomość | 2005-01-02, 00:05
 
Co do reverba, to przesłuchajcie sobie kawałek TLC - Waterfalls ( nagroda Grammy za nagranie roku 1996 ) ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#7 Wiadomość | 2005-01-04, 11:11
 
Utworek pod gre. Dowalic rpg w stylu final fantasy, muze pod scene walki lub szwedanie sie po lokacji typu oaza czy jakis pustynny kanion. Klimacik wery gut jak dla mnie. Ladne, przyjemne i pobudza wyobraznie :) Technicznie niema sie czego czepiac.
 
 
 
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#8 Wiadomość | 2005-01-04, 18:08
 
Surowizna....bas na poczatku racja delikatnie kiczowaty.....w ogóle pomysłu na rozwiniecie do 50 sekundy nie miałeś....zeby sie za duzo nie czepiac to powiem jeszcze tylko ze pianko jest słabej jakości.......natomiast od 1.20 juz mi sie prawie podoba....utwor nabrał charmoni i pełnej wyrazistości...szkoda ze znów powrot na piano....słychać równomierny nacisk na klawisze co bardzo kompromituje to sztuczne pianinko...to tak jakby robot grał bez wyczucia............3.12..znów piekne wejscie ......to chyba tyle.....fajny pomysł ale chyba mało wiary w swoje możliwości....bo słychac ze potrafisz duzo duzo wiecej
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#9 Wiadomość | 2005-01-09, 09:41
 
nie wiem chyba jestem gluchy, bo ja tam rewolucyjnych zmian nie slysze w tych 3 kawalkach co zassalem

od 1:17 wcielo gdzies wysokie tony
na 2:12 nieby sie pojawiaja, ale ten hacik jest tak krotki i slaby na gorze ze ledwo go slychac
dopiero ten od 2:46 ladnie wypelnia gore

to co wchodzi na samym poczatku - to chyba nie jest bass, (bo pozniej mamy tlusty bass np w okolicy 1:30) a troche mnie denerwuje brzmienie tego sampla + ulozenie go w ten sam sposob przez caly czas jak gra

jakos mi nie podszedl ten kawalek, choc cos w nim jest w takich okolicach jak 3:20 klimat nawet niezly wtedy uzyskujesz
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Monq da beator - 28-12-04

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi