Insaane - Spaceway
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] Insaane - Spaceway
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6645 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#1 Wiadomość | 2006-10-02, 23:21
[final] Insaane - Spaceway 
ambient

ambiencik w moim wykonaniu <diabel>

nei wiem czy tytulowe slowko jest poprawne :P
w ogole robione to bylo jakos w lipcu, ale odkrylem to w poszukiwaniu starych projektow i postanowilem zrobic "master" ( compres, limit i eq pobdilem troche na wyzszych bo zmulone bylo :P no co ucze sie dopiero :P ) no i se pomyslalem ze Was tym obrzuce, wepchne to BFowcom w glosniki, dobije Was, rozbeltam Wasze osrodki sluchu, ponadgryzam muzyczny smak, wypacze gusta, zgasze swiatelko nadzieji, podniose cisnienie w zylach, postawie wlosy na jeza........ poprostu podam link :P

zatem zawieszamy sie i sluchamy :niepewny:

SPACEWAY
DOWNLOAD


:dj:
Ostatnio zmieniony przez Insaane 2006-10-07, 13:13, w całości zmieniany 3 razy  
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
INSAANE
 
Paul K 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6452 dni temu
Posty: 21
Skąd: Jabłonna Lacka
Punkty: 6
#2 Wiadomość | 2006-10-03, 15:03
 
Witam!!

sciagnelo mi sie 25 sec, nie wiem czy tyle utwor ma czy to wina servera...

po tych 25 sec moge napisac ze brzmienia sa ciekawe ale za płytkie.

sprawdz czy dales ten plik co trzeba.

narazie bez oceny.

Pozdro!!!
 
 
 
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6645 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#3 Wiadomość | 2006-10-03, 17:15
 
przepraszam najmocniej ale faktycznie bylo 600 kb :|
no dobra link poprawilem jest teraz full version :P
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
INSAANE
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6586 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#4 Wiadomość | 2006-10-04, 18:37
 
chciałem sobie podnieść nieco ciśnienie w żyłach, ale niestety link nie działa:

"Oops, we can't open the web page you requested ...
- Error 404 - The web page you typed in could not be found on the internet."
 
 
 
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6645 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#5 Wiadomość | 2006-10-04, 19:58
 
dobra po raz drugi sorry :P

wrzucilem shit na inny serwis :P teraz jak nie zadzialczy to nie wiem :>

oceniajta towarzysze :smak:
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
INSAANE
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6579 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#6 Wiadomość | 2006-10-05, 18:50
Insaane 
Wrzuc na download prosze ,bo chce na spokojnie ziom posluchac ;)
 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Stefard 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6459 dni temu
Posty: 19
Skąd: Korczyna
Punkty: 7
#7 Wiadomość | 2006-10-05, 19:59 | Ocenił na 7
 
Mi udało się ściągnąć cały kawałek... :) a więc do rzeczy

pierwsze 7 sekund fajne, nawet bardzo... i wtedy trach :/ wchodzi ten dźwięk... myślę, że nie pasuje za bardzo... moim zdaniem gdybyś go podbił trochę na górze tak żeby był "ostrzejszy" i bardziej wyrazisty, myślę także, że powinieneś go umieścić bardziej w głębi utworu i ściszyć... wtedy ładnie by się wpasował a tak niszczy trochę to pierwsze wrażenie... i tak strasznie się urywa... szkoda, że spokojnie na delay'u nie zniknął... później znowu fajnie... wchodzi padzik i robi się miło... teraz crash'e, które troszke psują nastrój jak dla mnie ale to może dlatego że jakoś tak źle mi się kojarzą, zaraz po tym melo... całkiem fajne, przyjemne, cieplutkie brzmienie... wchodzi perka, bardzo fajnie zbudowana, podoba mi się :) i teraz 1:32... wchodzi kolejny synth, który także mi się podoba... :) fajne brudne, brzmienie... po tym kawałek bardziej się ożywia, gra więcej rzeczy i tutaj brakuje mi troszkę samego padu może z jakimiś hatami biegającymi gdzieś w oddali... takiego uspokojenia na chwileczkę... no ale nic...utworek się kończy... całkiem fajnie ci to wyszło, ogólnie mix mi się podoba ale brakuje tutaj "jednej" bardzo ważnej rzeczy...

klimatu... słychać reverby ale i tak jakoś nie odczułem głębi tego kawałka, myślę, że największą winę ponosi perka... otóż jest za głośna, powinieneś troszkę ją ściszyć tak żeby nadawała rytm ale jednocześnie była schowana bo jeśli zamknę oczy to chcę popłynąć z ambientem a nie słyszeć perkę... :)

ogólnie mi się podoba i dałbym 9 ale ten brak klimatu obniży ocenę do 7...

pozdrawiam


aha zapomniałem dodać, że tytuł bardzo pasuje do kawałka... :) ;)
  
Ocenił na: 7 
 
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6659 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#8 Wiadomość | 2006-10-07, 18:34 | Ocenił na 8
 
Wiesz, tak szczerze ci powiem, że gdyby dac mocniejszego kick'a i dorzucić jakiś werbelek to byłby rasowy breakbeat. Ambient, ale mało ambientowy jak dla mnie. :)

No więc tak, najpierw będę wytykał. ;-)
Chętniej bym usłyszał ten kawałek ze schowaną bardziej perką, gdzie główne polecenia wydają pady (a pady ze skróconym atakiem i wydłuzynym releasem),a tam w tle pika sobie ten świetnie brzmiący synth. :D
Co do klimatu - nie zgadzam się z kolegami powyżej. Jest bardzo klimatycznie, mroczno i tajemniczo, mniam! :P Ale jak już wyżej wspomniałem - mało ambientowo. Fajnie ubarwiasz klimat za pomocą różnorakich FX, co jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego kawałka. :D

The End: szczególnie mnie nie urzekło. Jako jakiś mroczny połamaniec jest ok, ale jako rasowy ambiencik - niezbyt. Jeżeli poszedłbyś w stronę połamańca mógłby wyjść z tego naprawdę ciekawy numer przy pomocy niezbyt wielkich zmian (niezbyt, bo uważam, że stan obecny jest ok - tylko chodzi o to by zrobić z tego "more breakbeat" :P). Ale w sumie nikt ci tez nie bronii robić z tego typowego ambientu - na to też bym się chętnie pisał. ;-)

Mysle, że ósemeczka dobrze opisze obecny stan rzeczy. ;-)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] Insaane - Spaceway

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi