I Need Mixer Presets
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Porady » I Need Mixer Presets
 
TranceBase 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6617 dni temu
Posty: 92
Skąd: InoWroCław
Punkty: 2
#1 Wiadomość | 2006-09-29, 00:35
I Need Mixer Presets 
Pomozecie koledze... :D

Ma do was prośbe związaną z dobrym mixem (czyli masteringiem bądz to jak niektorzy mowia pseudo masteringiem).
Niektorzy z was (userzy poziom Advenced) potrafią już zrobić naprawde ładnie brzmiący mix... no i wlasnie do tych zioomków mam prośbe... Moglibyście porobić dla mnie (i nie tylko... :P ) mixer presety... a wykonuje je sie tak: (mowa oczywiście o pracy w FL Studio 6)

Otwieramy mixer: ustawiamy np: na kick rozne EQ, Compresory i inne efekty, następnie klikamy na "insercie" prawym przyciskiem myszy, otwiera nam sie okienko i tam klikamy na "File" i "Save mixer track state as..." no i zapisujemy ten pliczek.... i teraz mamy zapisane nasze ustawienia efektow na dany sampel czy syntezator...


I właśnie takie pliczki chciałbym od was wysępić... 8) <wstydnis> - no co niektorzy z was napewno potrafią zrobić świetny swoj mastering...

Możecie śmiało przygotować mi takie preseciki uzywajac wtyczek:

Kolmpet ANWIDA
Komplet Old Buzz Room
Komplet PSP
Komplet mda
Wawe Arts FinalPlug
Wawe Arts MultiDynamics
Wawe Arts TrackPlug
Wawe ArtsMasterVerb
Wawe Serround
Baxxpander
NWDyn
NWEQ
NWMaxx
NWRcfil
+ pare innych...
No i oczywiście standardowych efektow z FL Studia... :mrgreen:

No na tych wtyczkach juz chyba zrobicie wmiare dobry master... to kto pomoze i porobi mi mixer presety odpowiednio na:

- Ścierzke Master
- kicki
- Bass
- Haty, loopy, ride
- Clapy
- Ledy, Pady itp.
- Vocal
- no i całą reszte...

No najprościej dla was chyba by było wejść w jakiś wasz project z najlepszym masterem wdł. was i poprostu pozgrywać te mixer Presety...
Wiem że wasze ustawienie nie bedą pasowaly idealnie do kazdego kawałka... chce tylko mieć coś na czym moge bazować... i zebym mniejwiecej zakumał co i jak... !!

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktoś podzieli sie swoja wiedzą co do robienia wmiare dobrego mastera... <ok>
 
 
 
 
W oguuuuuuule.... !!! :)
 
Misieq 


Dołączył 6976 dni temu
Posty: 54
Skąd: Polska
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-09-29, 05:47
 
Świetny pomysł, ale czy wypali ?? Prosiłeś też, aby ktoś zrobił próbke kawałku Trance i nikt nie zrobił;) ale w sumie nowy kawałek a mastering to ni to samo.. tak czy inaczej podzielam słowa poprzednika (w razie czegoś używam wtyczek ANWIDA) ;) POzdrawiam
 
 
 
TranceBase 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6617 dni temu
Posty: 92
Skąd: InoWroCław
Punkty: 2
#3 Wiadomość | 2006-09-29, 06:04
 
Cytat:Świetny pomysł, ale czy wypali


Mam nadzieje ze wypali... tylko nie wiem ilu specow od dobrego mixu (masteringu) z tego forum pracuje w FL Studio... :roll:

Cytat:Prosiłeś też, aby ktoś zrobił próbke kawałku Trance i nikt nie zrobił;)


No najwyrazniej ktoś zapomniał.... hehehee... ale nie ladnie z jego strony było... bo przecierz obiecal... ehhh... LIFE.... :]
 
 
 
 
W oguuuuuuule.... !!! :)
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Porady » I Need Mixer Presets

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi