Parasite - Fast TurnBack
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Parasite - Fast TurnBack
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#1 Wiadomość | 2006-09-19, 16:39
[beta] Parasite - Fast TurnBack 
A taki spokojny walek.

Nooooo !

W koncu po tak dlugiej przerwie wrzucam cos nowego ,Numer jest jeszcze w fazie obrobki ,jak zawsze wszystkie sugestie b.mile widziane.Zapraszam was do oceny.

Pozdrawiam.

DOWNLOAD =====> http://download.yousendit.com/6F9A2F9527F0B6A3

ODSLUCH =====> http://media.putfile.com/Parasite---Fast-TurnBack


ENJOY THE BESZTY :o

<ok>
Średnia: 7,88 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#2 Wiadomość | 2006-09-19, 17:04 | Ocenił na 9
 
trudno mi dać jakieś rady bo ich nie mam.
kawałek rewelacyjny wg mnie.
technicznie spoko, tylko 128 kbs,( troche nie rozumiem) ale jest dobrze
muzycznie- lekki lajcik, na poziomie pro
tylko jak juz takie pieszczoty, to brakuje mi szczytowania w tym wałku
w tym spokojnym utworze , można by było dodac cos ekstra chocby na chwile- 3-5 sekund
ogólnie podobało sie i mocna 9
pozdro
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
moje piosenki
 
mare 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7087 dni temu
Posty: 196
Skąd: Łódź
Punkty: 25
#3 Wiadomość | 2006-09-19, 19:50 | Ocenił na 8
 
Utwór bardzo w twoim stylu. Mało wyróżnia się z reszty twojego repertuaru. Niektóre dźwięki mniej się podobają, niektóre bardziej - do tych mniej zaliczę z pewnością ten gwizd. Mile zaskoczył mnie saksfon, ale nie stety równo z nim szły jakieś efekty które go lekko zagłuszały i psuły mi efekt; również ten hat tykający niczym bomba nie podobał mi się. Na końcu na szczęście saksofon grał prawie solo. Troche mało pomysłów jak na prawie 5cio minutowy utwór ale bywało z tym gorzej na bf. Przyjemnie mi się słuch takiej muzyki. Kawałek udany. Pozdrawiam :D
Ocenił na: 8 
 
 
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#4 Wiadomość | 2006-09-19, 20:00
dzieki. 
Dzieki mare za ocene i komentarz jak widzisz jest to betka wiec cos jeszcze pogrzebie,narazie odpoczne od niego z tydzien dwa i wtedy zobacze.Pozdrawiam.<ok>
Średnia: 7,88 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Stefard 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6456 dni temu
Posty: 19
Skąd: Korczyna
Punkty: 7
#5 Wiadomość | 2006-09-20, 08:29 | Ocenił na 7
 
hmm.... szczerze mówiąc to twoje dwie wcześniejsze produkcje, które "zalegają" u mnie na kompie bardziej mi się podobają (Artifact - najbardziej, Star number five - troszke mniej) ale przejdźmy do konkretów:
zrobiłeś tutaj numer w stylu tych "wolniejszych" i spokojniejszych DnB... jak dla mnie to muszą one być idealne żeby przypadły mi do gustu... twojemu nawet się udało, fajne brzmienia, klimacik, fajny wokalik a saksofon SUPER :) ale dwie rzeczy które mi się nie podobają:
1. to coś w 2:46 jest straszne może rzecz gustu ale w każdym razie duuuuużo za głośno
2. beat jest CAŁY czas taki sam, nie licząc tego że doszły jakieś takie dzwonkowate haty i jednego chyba przejścia

ogólnie numer mi się podoba, technicznie prawie idealnie...
oceniam na 7
Ocenił na: 7 
 
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6600 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#6 Wiadomość | 2006-09-20, 12:01
 
Pierwszy obcy wałek jaki słucham na nowiutkich słuchaweczkach :D wiele nie napisze bo na tych słuchawkach to nawet moje wałki brzmią dobrze :D . Napewno podoba mi sie użycie gwizdka . na 1;40 i troszkie pużniej chyba coś troszkie chroboce ale nie wiem (musze nauczyć sie sluchac od nowa) 2;40 jakby helikopter troszkie za mocny?. Pozdrawiam zbyszekbrzoska
 
 
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#7 Wiadomość | 2006-09-20, 16:30
heh. 
Dziekuje za komentarze,poprawie jeszcze co nie co,jak mowilem to wersja beta,A co do bitu to napewno nie jest caly czas taki sam :D
Średnia: 7,88 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
DarkSerge 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6493 dni temu
Posty: 17
Skąd: Jaworzno
Punkty: 1
#8 Wiadomość | 2006-09-20, 19:11 | Ocenił na 8
 
Bardzo fajnie się tego słucha po ciężkim dniu :)
Wg mnie utwór świetny tylko jedno mi się nie podoba - a mianowicie te gwizdy jakos moim zdaniem troszke psują klimat
Ocenił na: 8 
 
 
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6656 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#9 Wiadomość | 2006-09-20, 19:14 | Ocenił na 7
 
Nooo, to pokaz pan co tam masz. 8)

-- wymień pad na cos bardziej mięsistego, bardziej chropowatego, bardziej mrocznego, bardziej pokręconego; niezbyt uprzestrzennia utwór, a własnie przestrzeni mi tu brakuje ;P
- snare za cicho
+- może jestem głuchy, mam skopane odsłuchy, złe sterowniki do karty ale słyszę tu chyba przestery. Nie jestem pewny, więc nie odejmuje i nie dodaje. :)

To tyle co do wad. Jedyną konkretną zaletę, która warta jest uwagi, to fakt, że da się przy tym zrelaksować, położyć się, zamknąć oczy i poprostu słuchać, miodzo! 8)
I to niestety tylko jedna zaleta. Reszta jest taka nijaka, ani nie zasługuje na naganę, ani na pochwałę. Nie przyciaga uwagi, nie daje się zapamiętać, po czterokrotnym przesłuchaniu kawałku juz nie pamiętam co w nim konkretnie było. :roll:

Przykro mi to mówić, ale to będzie baaaardzo sałbe siedem.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#10 Wiadomość | 2006-09-20, 22:29
chryste panie ! ;) 
no nic zostalo tylko wziasc sie do roboty i poprawiac ;)
Średnia: 7,88 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6969 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#11 Wiadomość | 2006-09-20, 22:38 | Ocenił na 8
 
poczatek swietnie klimatyczny, swietne pady, dobry bas i perka :]

ale ten synth nie dosc ze za slabo sie wybija (brak mu nieco srodka) to brzmi bardziej "dyskotekowo" niz drummowo...

swietne gwizdanie :] i wokalik tez miodny :]

dobre fx'y w przejsciu :]

i niezle trabki... samplowane? pewnie tak ale swietne sa, dobre wejscie :]

tylko ten synth mi maci ten kawalek, tak to by byl naprawde dobry kawalek d'n'b...

nawet w tle tb303 slysze pozniej :]

bogato w motywy strasznie... daje 8 bo mi sie bardzo podoba, zmien tylko ten synth na jakis mnie disco :]
Ocenił na: 8 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6641 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#12 Wiadomość | 2006-09-20, 22:48 | Ocenił na 9
 
jadymy panie z koksem :smak:

juz wczesniej go slyszalem ale przelotem ;) teraz na dysku siedzi to sie mozna wsluchac <diabel>

a wiec najpierw to co mi nie lezy... zatem
po1. ten dzwiek w 2;46 w prawym uchu to przesadziles z glosnoscia... scisz go bo az mi odcisk pekl :P
po2. pierwsze wrazenie bylo takie ze stopa jest wprost nieproporcjonalna do werbla :P znaczy sie ze za cicho werbelek i sie rozlazi po sluchawkach, ale za drugim stwierdzilem iz:

zarabiste atmosferyczne miesko panie zaserwowales <ok> podoba mi sie elegancko ale ten dzwiek z pkt 1. mnie irytuje :P i ten master podpracuj a bedze gitesior <diabel>

ogolnie slychac twoj styl ktory daje sie tu we znaki stopami i recyma :D i za to atmospheric cudenko daje 9.

czekam na fajnal ;)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
INSAANE
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#13 Wiadomość | 2006-09-21, 01:06
uratowanii ;) 
wiec tak : MPOV dzieki za komentarz ,poprobuje z czyms innym w kwestii tego synthu zobacze co bedzie,jeszcze beta wiec barwy mozna zmieniac,co do tego gwizdu ktory ci sie podobal to jestes pierwszy ,innym sie nie podoba heheheh widac kazdy gust inny ;) <ok> dziekuje za ocene. :D

Insaane :Werbel podglosnie napewno ,bo juz zehe mi wytknal,a nie chcemy go zdenerwowac prawda ? heheheh ;) cos napewno jeszcze przy tym pogrzebie,master poprawie napewno ,narazie odpoczywam od tego numerka i robie cos uuuuuuu niespodzianka ;) pozdrawiam i dziekuje za glos i komentarz. <ok>
Średnia: 7,88 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6641 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#14 Wiadomość | 2006-09-21, 08:28 | Ocenił na 9
 
a jeszcze chcialbym odac ze synt jest bardzo dobry moim zdaniem :P idealnie pasuje tu i tiiiiilee :]
pendulum - blood sugar i tutaj tez slychac taki niby to wiesniacki dzwiek a tu poprostu styl i wypas patent :P

gwizd wymiata... dobra juz koniec :P czekaj na fajnala juz sie nei moge doczekac :P
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
INSAANE
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#15 Wiadomość | 2006-09-21, 15:16
ja skromny jestem... 
no mnie tez sie podoba,a wiesz ze nawet nie zwrocilem uwagi ,a co do Pendulum ......:D Pozdrawiam
Średnia: 7,88 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7126 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#16 Wiadomość | 2006-09-21, 22:07 | Ocenił na 7
 
Nie słuchałem cię wcześniej A szkoda bo widzę że jest ciewkawie i czadowo Nie wiem czy nie pszesadziłeś troszkę z głośnoscią przy masteringu ale wydaje mi się że tak Prynajmiej niektóre kwestje dają po uszach jak holera ,pozatym bardzo pomysłowo i różnorodnie ,dobrze dobrane sample ,brakuje motywu który by był harakterystyczny i godny zapamiętania, różnorodność barw to główny atut tego wałka i stylistycznie trzyma się kupu :)
Pozdro!!!
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#17 Wiadomość | 2006-09-22, 00:53
oki 
No to jeszcze betka tak jak mowilem wczesniej takze jeszcze pogrzebie,a narazie odpoczywam od tego i zajmuje sie innym projektem ,dziekuje za ocene i pozdrawiam serdecznie <ok>
Średnia: 7,88 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Parasite - Fast TurnBack

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi