Cytrus - saxy
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Cytrus - saxy
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#1 Wiadomość | 2006-09-16, 20:17
[demo] Cytrus - saxy 
vstunel

sesja

krótkie demo pokazuje, granie przez Vstunel na zywca

to demko, to przykład,ze sie gra z ludzmi z całego świata

nawet sie nieżle nagrywa, hehe

ja tu tylko na gitarze :)

pozdro
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-09-17, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
moje piosenki
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6557 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#2 Wiadomość | 2006-09-16, 22:29 | Ocenił na 7
 
no przyjemnie sobie panowie brzdekaliscie :] ten saxofonjakby nierowno (najbarzdiej zewsyztskeigo), ale biorac pod uwage, ze to improwizacja taka (chyba ze nie ?)+ napewno jakies problemy zwiazane z polaczeniem icalym tym "systemem" (odnosnie ktorego bede miec pytanko:) ) , to calkiem ladne... i wlasnie.. ;] Cytrus napisz troche o tym calym VSTunel, ja wiem ze polega to na tym, ze wchodzisz na jakby takie kanaly , gdzie graja inni (cos ala irc :P) ale jabys mogl skrobnac kilka slow na temat tego jaki soft jest potrzebny, jak to dziala na Twoim laczu ( i jak to dziala w ogóle) i jakie to jest lacze, czy sa problemy z lagami, jakie sa wymagania i ogolnie kilka prkatycznych porad "jak to ugryzc" :] (oczywiscie w wolnej chwili)

ps.leci to juz dobre 20 minut u mnie, i kurcze - wciaga! :) chcialbym zmienic ocene na 8 - glownie za ten bas i perkusje :] pozdro.
Ocenił na: 7 
 
 
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#3 Wiadomość | 2006-09-17, 09:29
 
http://www.vstunnel.com/en/

tu jest adres strony z której pobiera sie darmowa wtyczkę przez która sie gra na tunelu.z prawej na dole jest do pobrania

http://www.vstunnel.com/en/0,49,4,25,00.html
tu jest jak sie instaluje i opis jak to działa w praniu

natomiast są pewne doświadczenia :
np w Flu , bo na tym gram- za wtyczką lepiej dac jakic kompresor lub lepiej limiter, zeby innych nie zagłuszac

na głównym ekranie z lewej jest gałka przy kazdym userze- mozna nia sciszac delikwenta co za głosno gra :) i taki zielony kwadracic, mozna wyłaczyc tez.

sa sesje publiczne gdzie kazdy sobie wchodzi i na szybko mozna dogadac w jakiej tonacji sie gra i co ew - i prywatne tylko dla tych co znaja nazwe sesji- z reguły mniej kłopotu z jakims przypadkowym "pseudo" muzykiem :)

sama technika grania polega na ustawieniu jednakowego tempa przez wszystkich userów np 120, lub 140 mozna i 80 - dowolnie, byle tak samo
chodzi o zsynchronizowanie- ta wtyka odbiera od kazdego pakiet i rozsyła do innych tak, zeby wszyscy słyszeli w tym samym czasie to samo
grałem z ludzmi z Argentyny, Kanady, Hiszpanii, Niemiec, Usa, Polski, i zadnej róznicy

no i w demo ustawieniu takiej samej liczby taktów- np 4 lub 8- i to jest ograniczenie
za chwile dopisze jak z łaczem i pingiem

"ping 212.227.83.138" sprawdza połaczenie- w XP- start- uruchom- wpisac ping 212.227.83.138 i jest wynik w msek-
jak jest około 50- 60 msek to smiało mozna grac,

the port number, which has to be open is number 9534. It is an UDP and not a TCP port- dotyczy firewalla
na razie tyle

pozdro
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
moje piosenki
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6601 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#4 Wiadomość | 2006-09-17, 09:47
 
Boże czego to ludziska nie wymyślą, cudeńka na kiju :D fajny międzynarodowy regałowy klimacik. (ps. nie wiesz czy sting miałby dzisiaj chwilke btśmy cóś pograli :D :D :D ) pozdrawiam zbyszekbrzoska
 
 
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#5 Wiadomość | 2006-09-17, 11:32
 
jasne, swiat sie kurczy :)

proximity

tu jest jeden z przykładów jaka ta Ziemia mała :) ale fajnie ,ze mozna tak sobie pograc

grali Anglik, Niemiec, Polak ( ja) i chyba ktos z południowej pólkuli

pozdro
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
moje piosenki
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6469 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-09-17, 12:32 | Ocenił na 8
 
podoba mi się klimat tej sesji. taki mroczny, słyszę dużo przestrzeni. odsłuch w słuchawkach powoduje dodatkowe doznania. uważam, że to bardzo "ciekawa sesja". przysłuchiwałem się jej na żywo i byłem pod naprawdę dużym wrażeniem. jestem na "tak":))
vstunnel to wspaniała sprawa. każdy z każdym. gorąco wszystkim polecam. ja pracuję na wtyczce pod flStudio i nie mam żadnych problemów. można dostosowac głośność każdego z biorących udział w sesji do swojego projektu. uważam, że to ogromny krok w przód, poza tym, granie "na żywo" przedstawia zawsze dodatkową wartość. brawo cytrus. podoba mi się ta sesja i bardzo lubię z Toba grać:)). pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#7 Wiadomość | 2006-09-17, 13:02
 
ale niespodzianka:) ciekawe pod jakim nickiem na tunelu grasz :) noise nie spotkałem . Super hehe, w kazdym razie miło, ze jest coraz więcej zwolenników tej zabawy. Niby tam nie mozna za duzo w aranzacji zmieniac, ( najbardziej sie chyba do trance i techno nadaje, ze wzgledu na powtarzalnośc loopów) ale metodą prób i błedów doszedłem,ze czasem niezłe chwile muzyczne sie zdarzaja, jakich by nikt nie wymyslił, no bo jak. To sa niepowtarzalne nagrania, co innego nawet grac na żywo na próbach w sali, moozna powtarzac, a tu jest tylko raz :)
Totalny odjazd, zreszta kazda sesje nagrywam
pozdro
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
moje piosenki
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6469 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-09-17, 13:50 | Ocenił na 8
 
hihi, gram pod swoim nickiem:))
nie za często bywam na tunellu (ograniczenia czasowe) ale jestem wtedy, gdzu dzieje się coś niepowtarzalnego:))
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#9 Wiadomość | 2006-09-26, 16:22
 
no cóz załozyłem taki temat Vstunnel

blue blues

impro

dwie kolejne sesje tym razem z Panem BlueTom z Niemiec- specjalizuje sie w bluesie

całkowite impro bez umawiania - bez układania muzy- tylko jam sesion , przykład, ze cos tam mozna na zywca by net pograc

pozdro
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
moje piosenki
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Cytrus - saxy

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi