Długość barów na playliście z...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Porady » [FL] Długość barów na playliście zwariowała?
 
Racek 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6623 dni temu
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-09-16, 12:48
[FL] Długość barów na playliście zwariowała? 
Witam! Proszę zajrzeć na długość barów: Jest ona pomieszana - raz taki a raz inny. Co najgorsze, nie mogę użyć krótkiego bara bo ołówek cały czas rysuje te długie, a wtedy wszystko jest do kitu, bo mi się muzyka nie odtwarza ponownie, tylko kończy się wtedy, gdy powinien się zaczynać kolejny bar. Teraz moje pytanie jak z powrotem przywrócić długość bara = 1:00? (teraz jest około 2:00). Z góry dziękuję.

 
 
 
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7117 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#2 Wiadomość | 2006-09-17, 12:32
 
Może ustaw w SS długość patterna na 4 albo --.. Ewentualnie, skoro ołówek robi tylko długie - użyj nożuka i rozetnij w połowie, rozdzieli Ci się wtedy na 2 pojedyncze w 2 osobnych patternach.
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6718 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-09-17, 15:26
 
dlugość barów jakie rysujesz zalezy od dlugości patternu.. (lewy gorny rog w okienku sekwencera) tak jak mowi ebeb jak bedziesz mial ustawione na 4.. bedziesz mial bara rownego 1.. jak na 8, rownego 2 i tak dalej.. 12-3 16-4 ...
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Racek 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6623 dni temu
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2006-09-29, 17:35
 
I tu jest największy problem, że długość każdego bara była jednakowa, a po zastosowaniu CTRL + Q coś poświrowało...
 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6718 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#5 Wiadomość | 2006-10-01, 13:33
 
TO zobacz czy masz dobrze nuty na patternach.. ine ma innej opcji moim zdaniem jak to ze zmienila sie dlugosc okna sekwencera.. mozliwe ze jak robilem kwantyzacje to niektore nuty zamist wyrownac sie np do lewej wyrownaly sie do prawej co w efekcie wydluzylo Ci pattern.. sprawdz w pianorollu o il emasz tam cos ulozone :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
djshogun 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6460 dni temu
Posty: 10
Skąd: Polska
Punkty: 2
#6 Wiadomość | 2006-10-05, 00:00
 
A może Twoja melodia "wychodzi" poza 2'jke w piano rollu...? Może zmieniłeś długość nut o prawie niewidoczną różnicę...? Ja w takich wypadkach używam nożyka i przycinam równo co do kreski...



[/code]
 
 
 
 
 
"W samym środku pojedynczego oddechu, gdzie nie znajdzie się przewrotności, jest Droga"
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Porady » [FL] Długość barów na playliście zwariowała?

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi