DB Boulevard and Moony - Poin...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] DB Boulevard and Moony - Point of View (n_r rmx)
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6468 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-09-15, 20:42
[finał] DB Boulevard and Moony - Point of View (n_r rmx) 
nie jestem pewien czy tak można i czy to legalne...

czasami lubię sobie zremiksować jakiś kawałek. Robię to dla własnej satysfakcji. Broń boże, nie czerpię z tego żadnych korzyści materialnych. Po prostu biorę sobie jakąś acapellę i dogrywam swoją resztę. Swojego czasu, na warsztat wziąłem utwór DB Boulevard and Moony zatytuowany "Point of View". W oryginale podobał mi się bardzo no i ten teledysk:) Ale chciałem po sojemu i tak to wygląda. Utwór zrobiłem w 2004 ale czasem sobie do niego wracam. Jeżeli Beatsfactory nie przyjmuje remiksów "komercyjnych" tworów, to poprosze o usunięcie tego tematu. :)
Point of View
zapraszam i pozdrawiam

DJ_Golem napisał/a:Nie jestesmy az tak rygorystyczni ;) Jedynie w zgloszneiach nie mozna dawac remixow. Tutaj jak najbardziej :)
Ostatnio zmieniony przez DJ_Golem 2006-09-16, 12:24, w całości zmieniany 2 razy  
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6970 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#2 Wiadomość | 2006-09-16, 09:38 | Ocenił na 8
 
zaczyna sie fajnym efektem... w tle slychac cos ala tb303... fajny kawalek...

choc werblowi wg mnie zdecydowanie brakuje srodka... jakbys podkrecil eq podejrzewam ze brzmialo by to lepiej...

hihaty fajnie cykaja... wokal momentami zostaje zagluszony przez bit...

nie ma to jak remixy komercyjnych utworkow :D

daje 8 :]
Ocenił na: 8 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6584 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#3 Wiadomość | 2006-09-29, 13:03 | Ocenił na 9
 
świetny pomysł, plus mocna biblioteka dźwięków. dobre wejście - niby klasyczne brzmienia, ale jednak niespotykane za często. począwszy od tego pierwszego efektu poprzez ten od 0:15, i tych wysoko latających wysokich częstotliwości (które przypominają mi dźwięki z oxygene). stopa, werbel (przy 1:40 sfiltrowany idealnie), cykacze, i sam rytm - to jest jazda, kawał dobrej roboty.
jedno, czego mi tu brakuje, (don`t know why) to wygranie jakiejś punktowej melodii tym niskim kickiem, pod spodem. coś ala Goldie w "Sensual".

mocny numer

pozdr.
Ocenił na: 9 
 
 
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#4 Wiadomość | 2006-09-29, 14:26 | Ocenił na 9
 
no jak to było zrobione w 2004r hehe (ja wtedy nie miałem jeszcze pojęcia o home recording) to ciekawe co teraz sie dzieje...
sam remix nieżle zrobiony, ale wokal zdaje sie jest w słabej jakości i jest schowany
ogólnie fajnie i waham sie pomiedzy 9 a 8, ale mysle, ze jak to było 2 lata temu zrobione, i biorąc pod uwage niebywały postep techniczny
w muzyce elektronicznej od tamtego czasu,( vst, obróbka) to sprawiedliwie bedzie dac 9-tke
pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
moje piosenki
 
Paul K 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6449 dni temu
Posty: 21
Skąd: Jabłonna Lacka
Punkty: 6
#5 Wiadomość | 2006-10-04, 20:53 | Ocenił na 9
 
Witam!!!

ciekawy utwór. przestrzeń dobrze wypełniona, brzmienia "niestandardowe" . hat troche drazniący. podkładzik bardzo mi sie podoba. vocal dobrze zgrywa sie z całością.

jak na utwór zrobiony 2 lata temu jest bardzo dobrze, nawet dzis nie brzmi to "staro".

Twoje utwory podobaja mi sie ze wzgledu na tą niestandardowość.

Troche technikę podszlifować i myśle ze powinieneś starać sie o PRO.

Pozdro!!!
Ocenił na: 9 
 
 
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6561 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#6 Wiadomość | 2006-10-06, 21:29
 
Cytrus z tym postepem to ja bylbym ostrozny 2004 to nie byl poczatek home recordingu i vst i z tego co wiem stalo to na wysokim poziomie :)
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] DB Boulevard and Moony - Point of View (n_r rmx)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi