Mirrored - Void Soundtrack - ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Mirrored - Void Soundtrack - Battle Music
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7112 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#1 Wiadomość | 2006-09-13, 22:56
[finał] Mirrored - Void Soundtrack - Battle Music 
Krótki utwór do walk w Voidzie, krótki bo walki są krótkie. :P
http://my.opera.com/mirro.../voidbattle.mp3

2006-09-14, 17:54 // Dodano
Dodałem trochę elementów - brzmi fajniej. :) A tak w ogóle to jest finał. :)
Średnia: 8,14 
 
 
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6919 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#2 Wiadomość | 2006-09-14, 17:19 | Ocenił na 10
 
całkowite pro, troche obserwowałem i słuchałem muzy , zreszta na samym początku jak odkryłem strone, hymny pochwalne były dla autora.
Co prawda odsłuchuje tylko na słuchawkach SHP805 Philipsa na odwarzaczu Creative z karty Audigy2ZS ( nie jakies monitory) ,ale wydaje mi się , ze ten finał jest świetny. Sporo rewerbu, ale przez to bębny szeroko słychac,ładnie w panoramie chodzą przeszkadzajki, lubie zestawienia niskich tonów z wysokimi, troche mi brakuje paru pojedynczych dzwięków instrumentu basowego.
Super te sample etniczne.
Nic tylko sie uczyc jak sie orkiestre robi :)
b sie podobało
10

cheers
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
moje piosenki
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#3 Wiadomość | 2006-09-14, 22:11 | Ocenił na 7
 
Pocyatek jakos tak mi sredni sie podoba, chodz budowa klimatu jest spoko. Dosc nie typowe dzwieki daja charekteru tej produkcji. Za malo jakis urozmaicen no i za krotkie. Technicznie spoko
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#4 Wiadomość | 2006-09-14, 23:14 | Ocenił na 8
 
rozumiem, ze to do jakiejs gry muza jest (sorry, nie slyszalem... a fajna jakas w ogóle ? :) )... chociaz przez takie sluchanie "na sucho" - bez gry - napewno trudniej sie odbiera material (tym bardziej przeznaczony dla scen batalistycznych), aczkolwiek nawet bez "pomocy" obrazu kawalek spoko ( chociaz wydaje mi sie, ze gdyby zagrac na nizszym kotle/bebnie efekt bylby lepszy,no ale to szczegol...) ogolnie dobre imho
Ocenił na: 8 
 
 
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#5 Wiadomość | 2006-09-15, 05:05 | Ocenił na 10
 
Uch.. jak zobaczyłem że Battle to odrzu włączyłem odsłuch i...jeżeli chodzi o walkę to wydaje mi sie ze jednak tempo jest troszkę za wolne, jednak jeżeli chodzi o jakośc i pomysł to pełen profesjonalizm. no i bardzo krotkie,bardzo..ale szacuneczek za wykonanie:)
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7112 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#6 Wiadomość | 2006-09-15, 07:30
 
kenny napisał/a:wydaje mi sie ze jednak tempo jest troszkę za wolne

Też dochodzę to tego wniosku słuchając w kółko. Dzisiaj się tym zajmę i rzucę na serwer. :)

2006-09-15, 10:48 // Dodano
Zrobione. :)
Średnia: 8,14 
 
 
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6836 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#7 Wiadomość | 2006-09-15, 13:57 | Ocenił na 8
 
Fajne, ma odpowiednia dynamikę, taki sambowy rytm :P, dzwięki perkusyjne tworzą nawet jakąs taką quasi-melodie bym powiedział, fajne te wysokie dzwieki przypominające troche wokalizy jakis zwierząt.
Ale troche taka nawalanka bez emocji bym powiedział. Na malutka potyczkę ze słabszym przeciwnikiem. Wychodze, macham sobie mieczem, koncze frajera na lajcie. Mysle ze na jakies poważniejsze starcia musisz koniecznie przygotowac sciezki, gdzie poprzez melodie ukażesz różne emocje towarzyszące walce. Polecam "Heroes of might and magic 4" jako inspirację. Tam jest naprawde dobra muzyczka.
Ocenił na: 8 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-09-18, 10:26 | Ocenił na 7
 
Tak jak pisał Franq, utwór raczej na jakiegoś cieniasa. ;) Generalnie mam wrażenie, że tak trochę na szybko zrobiony utworek, bo poza bębnami i jakimiś nic-konkretnego-nie-grającymi etnicznymi instrumentami, nic tu właściwie nie ma. Brzmienia ładne, ale na 100% z sampli, więc też to nie do końca twoja zasługa. :P Ogólnie ładnie, ale nie jestem zachwycony. :)

Mirrored napisał/a:Nic tylko sie uczyc jak sie orkiestre robi :)

Gdzie tu jest orkiestra? :P
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6856 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#9 Wiadomość | 2006-09-19, 21:10 | Oceniła na 7
 
Moim zdaniem muzyka pod sceny walki to najtrudniejszy orzech do zgryzienia.... ponieważ najczęściej się pojawia (zaraz po menu) :P i chyba najczęściej zostaje zapamiętana.
Byłam ciekawa jak wybrniesz z tego... Nie wyszło Ci to źle, ale szczerze przyznam, że liczyłam na coś z większym powerem i dynamizmem.
Zalatuje mi tu trochę Afryką, a wcześniejsze Twoje utwory do gry pachniały mi Magią i Imbirem... Jakoś nie pasuje mi ten kawałek do reszty.....
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Mirrored - Void Soundtrack - Battle Music

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi