Insaane - Old School
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] Insaane - Old School
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#1 Wiadomość | 2006-09-12, 17:44
[final] Insaane - Old School 
gatunek niezidentyfikowany...

A za duzo mroku w moich kawalkach ostatnio bylo i wreszcie wymyslilem cos takiego :P
Niby final ale chetnie poslucham Waszych uwag i zmienie kawalek bo taki styl w moim wykonaniu to rzadkosc :P

Tytul taki bo tak :P ;)

Jako ciekawostke dodam ze frutek mi sie strasznie dusil a master robilem we frutku :)

koniec mulenia :P
zatem...
Old School


:sluchawy:
Średnia: 6,2 
 
 
 
 
INSAANE
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#2 Wiadomość | 2006-09-14, 11:49
 
Nie wiem co powiedzieć, hmmm dziwne to :/
Perka fajna calkiem, ale tak srednio zgrywa sie z reszta. Pad tez mi sie podoba, ale wszytsko raczej brzmi jak misz-masz sekwencji. Technicznie jest przyzwoicie, nei slyusze zadnych uchybień, ale nie wiem za bardzo co chciałeś przedstawic tym utworem i jakos ciezko mi go ocenic, wiec powstrzymuje sie narazie.
na swoj spoob mozna posluchac bo fajne nawet, ale jak dla mnie mimo wszytsko dziwneeeee :)
 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6972 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#3 Wiadomość | 2006-09-16, 10:13 | Ocenił na 7
 
fajnie brzmi pierwszy instrument i bas :]

podoba mi sie... czekam na perke mam nadzieje ze wejdzie jakis ostry break...

w ogóle to w wejsciach do perki probujesz wejsc oldschoolowym samplem...

od 1:22 mi sie podoba pad... w ogóle to bas ma za duzo srodka, powinien bardziej buczec...

perkusja za malo agresji ma w sobie... za bardzo idzie w tle... popracuj nad masterem :]

w ogóle nie pasuje tam wstawienie klubowego basu tzw. "rurki" zmien to bo inny dzwiek pasowalby tam 100000 bardziej...

podoba mi sie ten pad :] cholera nawet fajne to... daje 7 :]
Ocenił na: 7 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6564 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#4 Wiadomość | 2006-09-16, 22:19 | Ocenił na 4
 
Pierwsze 8 sekund ok, potem za bardzo sie ten wstep ciagnie. 0:24 Mysle ze ciekawie by bylo gdyby te przyswirowane talerze wylanialy sie z przestrzeni (moze zabawa dry/wet na reverbie?). 0:34 ten synth ala slapbass jest irytujacy. Suchy za glosno i za bardzo wysuniety, chyba lepiej by brzmial gdyby pelnil funkcje basu ale musialbys w takim razie dac mu wiecej ciepla. 0:51 Bardzo sucho. Perka plastikowa jak butelka po coli ;-) Bass malo bassowy :) Uzywales tutaj jakiegokolwiek chorusu na basie? Ten bass z atackiem na filtrze tez malo tlusty. Brzmi raczej jak cichy pad. 1:06 fajny dzwiek przejsciowy. Wchodzi taki synth na flangerze jechany delikatnie. Jest ok ale nadal sucho. Potem wchodza analogowe pady ze zbyt duzym atakiem. !:14 ten taki trance'owy anthem. Paskudny. Roztrojone synthy chaotycznie graja, jakby je troszke uporzadkowac byloby milo. Okolo 2 minuty zaczyna sie to juz niezle bujac. 3:24 fajny dzwiek konczoncy kawalek ale moim zdaniem stalo sie to za szybko.

A wiec - jest orkopnie sucho. Brzmi tak jakbys nie korzystal z chorusow, phaserow i reverbow wcale albo robil to zbyt ostroznie. Wszystko zapakowane jest w panoramie bardzo niechlujnie, w zasadzie moge sie pokusic o stwierdzenie ze przypadkowo. Aranzacja moglaby byc lepsza. Ciekawe brzmienie niektorych talerzy, ale tak jak pisalem mozna by je urozmaicic np. grajac je z roznym stosunkiem wet/dry na reverbie. To by bylo ciekawe. Podsumowywujac mix wykonany niechlujnie, aranzacja byle jaka, nie widze tez jakies idei w tym kawalku. Nie ma melodii ktora w glowie zostaje. Wlaczylem teraz inny kawalek i z twojego pamietam tylko te talerze. Mysle ze masz potencjal zeby stworzyc cos ciekawego. Przede wsyzstkim postaraj sie poczytac o reverbie, chorusie i phaserze, ogolnie o robieniu mixu bo tutaj jest chyba najgorzej.

Daje 4 i czekam na kolejna prodke, mam nadzieje ze lepsza.

pozdrawiam!
Ocenił na: 4 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
mare 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7090 dni temu
Posty: 196
Skąd: Łódź
Punkty: 25
#5 Wiadomość | 2006-09-24, 20:46 | Ocenił na 6
 
Hmm... Niestety przerost formy nad treścią. Zbyt dużo elementów które czasem mają mało wspólnego ze sobą. Dominuje tutaj elektro. Rytmczny bas wchodzący od 34'' mocno nie pasuje do grających już wcześniej instrumentów. brzmi mi to tak jakby był niedostrojony tonami - nie wiem ... w każdym razie nie pasuje. Padzik w 1' 30'' zonwu mi nie pasuje do ogólnego klimatu elektro - mało dynamizmu, za dużo przestrzeni - przy takim brzmieniu się odpływa a ten kawałek ma troche inne cele. Mógłbyś trochę uporządkować motywy bo wydają się być ułożone w nieco chaotycznej kolejności. Ogólnie utwór ma potencjał. Pozdrawiam :D
Ocenił na: 6 
 
 
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#6 Wiadomość | 2006-09-25, 00:02
 
zapomnijmy o tym juz :P

wakacje stargaly mi beret i prosze oto efekt :P wiecej nie tworze na fazie :D
wstawilem ten kawalek bo bylem ciekaw co o nim powiecie, jednak trzeba trzezwo patrzec na muzyke :P wiecej sie to nei powtorzy ;)

nawet przy nim nie grzebie juz bo to szkoda lez :D
Średnia: 6,2 
 
 
 
 
INSAANE
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6578 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#7 Wiadomość | 2006-09-25, 17:20 | Ocenił na 7
;) 
Oj panie Insaane ale zes pan Chaos trak odwalil <ok> nie wiadomo kompletnie co w tym numerze sie dzieje ale jak mi sie dobrze zdaje to taki byl zamysl.Pomyslem przypomina niektore kawalki COLDCUT'u nei wiem czy znasz.Po pierwsze wez wymien ten bas plumkajacy na gitarze na jakis syntetyk bo ten tu ani ani nawet bliski nie jest zeby pasowac ;) poczatek skroc albo rozwin bo te same dzwieki bola w uszka ;) Bit tu by sie przydal jakis stary ochryply brejk spod szafy,pasowal by jak ulal ,jest tu taka jedna sekwencja ktora kreci sie prawie w okolo na glosnikach troszke jej tez za duzo.Ogolnie pomysl bardzo ciekawy ale wykonanie moj przyjacielu...To moze byc naprawde bardzo dobry numer jak przysiadziesz,A i ten pad co ktos wspomnial ze sie nei podoba dla mnie bardzo w porzadku jak najbardziej pasuje.Master - no comment ;) Pracuj Pracuj i czekam na final.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6564 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#8 Wiadomość | 2006-09-25, 21:23 | Ocenił na 4
 
sorry parasite ze sie czepiam... ale wydaje mi sie ze jak uwazasz kawalek za chaotyczny i 'do dopracowania' a potem stawiasz mu ocene 7/10 to jestes troche niekonsekwentny.

wiem czepiam sie.... ;]
Ocenił na: 4 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#9 Wiadomość | 2006-09-26, 08:01
 
ja tam nic ale Parasite'owi spodobal sie moze pomysl i dla mobilizacji zebym sie wzial i usiadl do tego wystawil mi 7 :P
i nei to ze go bronie bo wystawil mi 7 ale poprostu tak mysle uwazam ;)
Średnia: 6,2 
 
 
 
 
INSAANE
 
kednopser 
Novice


Dołączył 6630 dni temu
Posty: 83
Skąd: Ozimek
Punkty: 22
#10 Wiadomość | 2006-09-28, 07:46 | Ocenił na 7
 
Haha, to jest to! Kawałek na miarę Twojego pseudonimu ;) Trochę ciężkie się robi momentami, ale na szczęście pojawiają się te pady i rozjaśniają nieco utwór, dźwięki zdecydowanie mi bliskie tylko może rzeczywiście ten bas nie do końca tu pasuje i zaczyna irytować po pewnym czasie. No i momentami nie wiem co się dzieje... np. moment od 2:07 bardzo ciężkostrawny, do dopracowania... pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6564 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#11 Wiadomość | 2006-10-01, 22:54 | Ocenił na 4
 
spko insane, ja czasem mam takie dni ze szukam guza ;D
Ocenił na: 4 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] Insaane - Old School

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi