Sash - Mysterious Times (Adix...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Sash - Mysterious Times (Adix 2006 RMX)
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6959 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#1 Wiadomość | 2006-09-10, 16:04
[finał] Sash - Mysterious Times (Adix 2006 RMX) 
Refresh w mojej interpretacji.

Autor - Sash
Remixer/Rebuilder - Adix
Tytul - Mysterious Times 2006
Waga - 4,81MB
Czas - 5:00
Jakosc - 128kbps CBR / 44100Hz / 2Ch. (Stereo)
Styl : ??
Link - MYSTERIOUS TIMES 2006
(jesli link nie dziala, nalezy go przekopiowac w miejsce adresu i zatwierdzic).

Komentarz:
Refresh utworu Sash'a w mojej interpretacji.
(Nic odkrywczego, ale tak czy inaczej podziele się tym z Wami... :) )

Pozdr.
Adix
Ostatnio zmieniony przez Adix 2006-09-11, 09:16, w całości zmieniany 2 razy  
Średnia: 7,67 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6716 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-09-10, 17:44 | Ocenił na 8
 
atack stringow bym zmienil brzmi malo naturalnie i malo fajnie.. brzmienia padow bardzo fajne.. sam bardzo lubie oryginal i chcialem to zremiksować.. wiec zobaczymy jak CI to wyszlo, wokal jakościowo troche "przerywa" ? moze to moje sluchawki :) szkoda ze melo zostawiles takie samo.. plus swoje synthy.. lamaniec za ldugo idzie moim zdaniem.. strasznie stucznie bebny wlamancu ida.. jakby mialy rozne velocity brzmialoby naturalniej i lepiej :) potme wokal juz jakos mniej mnie drazni.. ogolnie oryginal bardziej mi sie podoba :D tutaj bardzo aldne brzmienia :) ale nie porywa.. skrocilbym lamanca.. wokal taki plynny bardizej pasuuje pod bit 4x4.. przejsciowka na lamancu jak najbardziej.. ale to "zamula" kawalek.. ooglnie aldnie to wszytko idzie.. potme wejsci ebitu 4x4.. znana mi melodyjka :D i wszyskto aldnie lpynie.. ogolnie calkiem przyzwoite wykonanie ah vox sam wycinales? czy miales skads accapelle? :D jak aj tam jeszcze masz :D to moglbys mija podeslac :D hehe

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 8 
 
 
 
What dreams may come ...
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#3 Wiadomość | 2006-09-10, 23:58 | Ocenił na 7
 
Fajne pady na poczatku. Miekkie takie, poprostu dobre. Potem troche po lewym kanale dales moze tez dobry zabieg. Wchodzi melo lekko i spokojnie. No juz widze, ze moze nie bedzie zbyt odkrywczo, ale za to fajnie hehe. Wokalik oczywiscie spoko. Melo glowne jak w oryginale,napewno nie dodaje plusa do tego kawalka. Wejscie w 2:15 takie troche nie wiem jak napisac spowalniajace tempo. Clapsy zdecydowanie za glosno leca i jak dla mnie za malo reeverbu na nich. Break do wymiany, bo jakis taki nie zywy i jak pisze Pit sztuczny. Ogolnie dobra produkcja, ale jakos mnie nie ujala. No i moim zdaniem zawiera dwa spore niepotrzebne elementy, a moze raczej zle zrobione elementy. Chodzi o claps za glosny iten break bez duszy.

BTW Tak osobiscie nie lubie takiego nazewnictwa remiksow jak juz zauwazylem ty czesto uzywasz. Rozumiem zebys kawalek robil razem z Sash!, ale przynajmniej tak mysle hehe ze oni nic nawet o tym nie wie, wiec prawidlowo moim zdaniem powinno byc SASH! - Mysterious Time (ADIX 2006 RMX), czy tam jakas inna nazwa remiksu po twoim pseudo. Mysle, ze tak jest prawidlowiej,a wymienianie siebie na pierwszym miejscu jakos tak ujmuje oryginalnemu wykopnwacy takie moje zdanie. Pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6959 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#4 Wiadomość | 2006-09-11, 09:23
 
DJ PAUL napisał/a:SASH! - Mysterious Time (ADIX 2006 RMX)

Zrobione :)

DJ PAUL napisał/a:Wejscie w 2:15 takie troche nie wiem jak napisac spowalniajace tempo.

Orginalnie utworek miał być właśnie w spokojnym klimacie - to miało go zdecydowanie odróżnić od orginału, dopiero w trakcie prac dostał trzeci etap w którym rozwinoł sie beat 4x4... (raczej jako swoisty pokaz zakańczający utwór do pełnego rozwinięcie... z wolnego i spokojnego poprzez breakbeat perkusyjny, klasyczny łamaniec z beatem głównym do "prawie" standartowego beatu 4x4).

Pit napisał/a:vox sam wycinales? czy miales skads accapelle? jak aj tam jeszcze masz to moglbys mija podeslac hehe

Sam wyciągałem i ciełem... Niestety jest on dość brudnawy i dopiero w samym R3 udało mi sie tak go wymodulować, żeby brzmiał czyściej... Raczej w takiej postaci Ci sie nie przyda bo jest dopasowany do utworu, a bez lini melodycznej utwory jednak słychać, że jest on wyciągany i ręcznie obrabiany.

Pozdr.
Adix
Średnia: 7,67 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7002 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#5 Wiadomość | 2006-09-13, 09:29 | Ocenił na 8
 
Mam ogromny sentyment do orginału :D Dlatego muszę zobaczyć jak wyszedł Ci ten remix. Sam początek mi się podoba. Fajnie budujesz nastrój. Trochę żałuje że pozostawiłeś główne melo bez zmian :) Mogłeś je delikatnie przebudować, dodać więcej elementów od siebie :) Wprawdzie nie przebiłeś orginału, ale remix IMHO i tak wyszedł dość ciekawie. Magia wokalu + Twój dobry aranż sprawia że kawałek może się podobać.

8/10

Pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Sash - Mysterious Times (Adix 2006 RMX)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi