Ebeb - Lick Ma Pussy
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Ebeb - Lick Ma Pussy
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7095 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#1 Wiadomość | 2006-09-09, 17:48
[beta] Ebeb - Lick Ma Pussy 
club/house, siła prostoty

Ten [raczej skończony] wałek to na 90% wpływ tego co w radiu leci często :) Komercja w czystym wydaniu.. Wokal to jakiś hiphopowy był, ale niech żyje funkcja Fit to tempo :D Komenty gniota mile widziane :)
Może sie pojawić pytanie czemu beta, skoro kawałek jest raczej skończony - zawsze może być coś czego ja nie słysze, a usłyszy ktoś inny. A warto dążyć do doskonałości :D


SOUNDCLICK

YOUSENDIT
Średnia: 4,67 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6779 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#2 Wiadomość | 2006-09-10, 17:44 | Ocenił na 3
 
Z tego kawałka podoba mi sie tylko tematyka. :D Taką nutkę tolerowałbym chyba po 10 pigule...
jak juz przesłuchałem... muzycznego materialu zero, produkcyjnie tak sobie, nie podoba mi sie brzmienie basu i tego leadzika- jak z naprawde podrzędnego klubiku.. W zasadzie jedyny pomysł to triolki w basie, fajnie "wstrzymujące" na chwile rytm, ale jest tego za duzo i nie cieszy. Wokal irytujący a nie podniecający :p
groteskowy utwór, to miał byc muzyczny żarcik czy cos w ten deseń?
Ocenił na: 3 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7095 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#3 Wiadomość | 2006-09-12, 20:45
 
Franq napisał/a:Z tego kawałka podoba mi sie tylko tematyka.

A można z polskiego na nasze? :D
Franq napisał/a:nie podoba mi sie brzmienie basu i tego leadzika- jak z naprawde podrzędnego klubiku..

I znów nie łapię.. Z porządnego klubiku to raczej dobre, a piszesz że Ci się nie podoba....
Franq napisał/a: to miał byc muzyczny żarcik czy cos w ten deseń?

zdecydowanie nie :|
Średnia: 4,67 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6779 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#4 Wiadomość | 2006-09-12, 21:23 | Ocenił na 3
 
z PODRZĘDNEGO a nie PORZĄDNEGO. Jestes z Krakowa prawda? Wyobraz sobie ze Twój bit leci w Prozaku albo we Fusion... no parkiet by szybko opustoszał. To brzmi po prostu infantylnie i archaicznie!
a tematyka w sensie tekst:D
Ocenił na: 3 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6557 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#5 Wiadomość | 2006-09-12, 21:49 | Ocenił na 4
 
no ja rowniez odebralem ten kawalek (jak sie okazuje mylnie) podobnie jak Franq ;] tym bardziej, ze na poczatku nawiazujesz do "radiowej komerchy",ale... bez przesady ;] nie slucham radia zbyt czesto, ale nie zuwazylem, aby na antenie tych bardziej popularnych stacji jak np. rmf,3, zetka itd. czesto lecialy takie klimatyi w takim wykonaniu (no chyba, ze mowimy o radiostacjach typu "jozek radios" ;]) mniejsza o to... sam kawalek po przesluchaniu jakos nie utrwala w pamieci nic - nie ma prawie nic charakterystycznego. "prawie" , bo np. "szumiaki ala sid'owe" ;] ,ktore graja od poaczatku do konca moga okazac sie wlasnie takim charakterystycznym elementem (bardzo pozytywnym) dla dinozaurow, scenowcow i gosci jarajacych sie starym sprzetem. "normalny" sluchacz raczej nie bedzie sie tym zachwycal ;] to by bylo na tyle, jesli chodzi o plusy tej produkcji.. brakuje to np. jakichs padow, ktore chociaz minimalnie zapelnily by ta "dzwiekowa dziure". jak slucham tego kawalka, to momentami odnosze wrazenie, ze procz stopy i narzekajacej panienki :P nic tu nie gra. jest bas, jest "pi-pi" grane lead'em, a mimo to jak gdyby nie bylo slychac nic innego niz wczesniej wspomniana stopa i ci**... vocal :D czyli w skrocie minusy : pusto (instrumentalnie), dretwo - ja jestem po 2 browarach , a nawet nie pomyslalem o tym, aby ruszyc noga ,nie podoba mi sie.

ps. ale ale... ;] mam jeszcze 2 piwa - za jakis czas pewnie "odbiore" to lepiej , takze 4 zamiast 3 ;] pozdrawiam
Ocenił na: 4 
 
 
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6947 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#6 Wiadomość | 2006-09-23, 17:41 | Ocenił na 7
 
helo

po komentarzach sądziłem, że usłyszę zaraz totalnego gniota :P a tym czasem.. możecie uważać mnie za muzycznego zboczeńca, ale mi się podoba kawałek..
proste ułożenia i dość standardowe brzmienia, ale tego można było sie spodziewać już w momencie czytania nagłówka <diabel> fajne są to przesterowane dźwięki, którymi numer się zaczyna..melodyjność tego leada jest trochę jednak przesadzone - standardowe..choć po osłuchaniu się też jakoś nieźle mi wchodzą :) wiadomo, że to nie żadna symfonia, również nie jest to mistrzostwo świata, jednak kawałek udany..nieskomplikowany, ale dobrze brzmi..płyną z niego emocje, a przynajmniej moja afterowa świadomość tak to odbiera..no 7 jak nic..pzdr
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Ebeb - Lick Ma Pussy

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi