dj.czaroslaw - New Electro Step
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] dj.czaroslaw - New Electro Step
 
czaroslaw 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6487 dni temu
Posty: 14
Skąd: ze szczecina
Punkty: 7
#1 Wiadomość | 2006-09-08, 23:13
[final] dj.czaroslaw - New Electro Step 
Witam, tym razem utworejk eletroniczny bardziej, dosc stary ale ale chciałbym usłyszec co mam dpracowac na pszyszlosc :) Piszta co chceta-dobre i złe

dj.czaeoslaw - New Electro Step.mp3
Średnia: 5,25 
 
 
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#2 Wiadomość | 2006-09-14, 11:36 | Ocenił na 5
 
Witaj
Klimatycznie to bardzo od samego początku ciągniesz i coraz bardziej mnie wciaga. Szkoda tylko ze tyle tu sztucznosci i plastikowosci w brzmieniach (nie wszytskich na szczescie). Nie wiem czy to taki twoj celowy zabieg czy nie :?
perka strasznie plaska i brakuje jej glebi, kick jest zalośnie pusty :(
dzwoneczki i nawet fajnie, ale nie powierzył bym im prowadzenie tego utwory, zwlaszcza z takim raczje nurzącym ustawieniem. Pianinko mi sie niejbardziej podoba i smyczki też! Mogłeś je troche przeewoluować a nie tylko zmieniać występowanie w trakcie, ale ogolnie nie jest źle. Zreszta aranżacyjnie jest tu calkiem calkiem :)
Przedewszytskim zmień melodie, albo poporowadz to jakos inaczej. Bo te obecne dzwoneczki zanudzaja, choc jest sporo rzeczy ktore mi sie pdobaja.
Moze z tego byc cos dobrego, zachecam Cie do pracy nad tym ;)

Pozdrawiam i powodzenia!
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
mare 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7090 dni temu
Posty: 196
Skąd: Łódź
Punkty: 25
#3 Wiadomość | 2006-09-14, 15:11 | Ocenił na 4
 
Ciekawy początek. Potem dzwonki - podobają mi się brzmieniem i melodią. Te niskie pady ładnie się z nimi komponują. W 1' 56'' wchodzą dwie rzeczy które mi się bardzo nie podobają. Basowy efekt jest zbyt wyraźnie na pierwszysm planie, troche wytrąca słuchającego (mnie) z równowagi. Akordy natomiast mają skromne brzmienie i kojarzą się z muzyką naprawde niskich lotów. Perkusja uboga. Okropnie sztucznie brzmią werbel i haty. Utwór bardzo rozwleczony. Bardzo mało rzeczy dzieje się na raz. Za długi. Przy końcu utworu jako słuchacz byłbym znużony gdyby nie denerwujące brzmienie werbla. Przydało by się dołożyć jakichś nowych instrumentów., melodii, oprócz tego wzbogacić perkusję. Kawałek miałby szansę zabłysnąć. Pozdrawiam :D
Ocenił na: 4 
 
 
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6559 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#4 Wiadomość | 2006-09-15, 00:48 | Ocenił na 6
 
chyba stosunkowo niedawno zaczela sie Twoja przygoda z muzyka (oczywiscie moge sie mylic), ale biorac pod uwage Twoj wiek, to wedlug mnie jest bardzo dobrze.naprawde. slychac, ze "cos" tam siedzi w Twojej glowie konkretnego,tylko narazie sa problemy - sorry , ze tak to brzydko ujme - z "wyslowieniem" sie przy pomocy komputera ;] wyzej koledzy pisali o kilku wadach, ze jest pusto, kawalek "rozciagniety", ze technicznie slabo... oczywiscie maja racje, ale tak wlasnie jest na poczatku ( "rozciaganie"/przeciaganie i zbyt ubogi aranz ? jest to chyba juz regula , jesli chodzi o ludzi , ktorzy dopiero wkraczaja w swiat cyfrowych dzwiekow - znam z autopsji ;] ) w miare poznawania narzedzi, technik realizacji - ogolnie - zdobywania doswiadczenia i wiedzy bedzie juz tylko lepiej :) trzeba duzo cwiczyc,czytac na temat uzywanego oprogramowania i metod jakie sie stosuje, aby uzyskac dane rezultaty, ale tez pytac, jesli sie czegos nie wie. ja mam teraz np. takie pytanko : czemu nie uzyles w tym kawalku jakiegos basu , ktory uzupelnil by "luki" i wzbogacil brzmienie - nadal glebi kawalkowi ? albo snare... brzmi teraz prawie jak hih-hat. to byl zabieg specjalny, czy po prostu nie miales innych sampli/vsti ?
ps. uzywasz sluchawek ?
Ocenił na: 6 
 
 
 
czaroslaw 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6487 dni temu
Posty: 14
Skąd: ze szczecina
Punkty: 7
#5 Wiadomość | 2006-09-19, 09:09
 
ok dzięki za tyle odpowiedzi:) niestety nad tym utworem nie będe pracował ale przy następnym pokombinuje :)
Średnia: 5,25 
 
 
 
Bubma MeYer 
Advanced


Dołączył 6560 dni temu
Posty: 4
Skąd: Düsseldorf
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-09-19, 16:10
 
moze i te "dzwonki" fajnie brzmia ale melodia ktora wygrywaja pasuje mi raczej do aranzacji disco polo, perka strasznie jednostajna, kawalek ciagnie sie i nudzi,
poczatek zapowiadal sie ciekawie ale potem jak zaczynaja sie "dzwonki" klimat znika, popracowalbym troche nad rytmika i dodal troche glebszego brzmienia,

pzdr.
mfg
 
 
 
 
quitter never wins, winner never quits
 
kednopser 
Novice


Dołączył 6630 dni temu
Posty: 83
Skąd: Ozimek
Punkty: 22
#7 Wiadomość | 2006-09-28, 06:40 | Ocenił na 6
 
Początek ciekawy, tylko trochę ten reverb za duży na tych dzwoniastych no i tak uderzasz w nie i leci pogłos, ja bym jakoś tutaj zamieszał z nimi jeszcze. Fajny motyw z przyspieszeniem perki, utwór wciąga, pomimo tej "sztuczności", która została wcześniej wytknięta bardzo przyjemnie się tego słucha, mnie podchodzą takie dźwięki bynajmniej, a ten w 1:56... dla mnie w porządku...W czym więc problem? Około 3 minuty klikam na pause. Czegoś tu zabrakło dalej, może to pora na nowy instrument? Na pewno przydała by się jakaś odmiana, bo niestety muszę się zgodzić z tym, że kawałek jest rozciągnięty, po tych 3 minutach człowiek zaczyna przesuwać i tak zostaje do minuty 5, czyli refrenu, a potem końcówka. To już wiesz mniej więcej, którą przestrzeń należy jeszcze wypełnić, czekam na dalsze rezultaty, utwory, bo zapowiada się ciekawie :) pozdrawiam.
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] dj.czaroslaw - New Electro Step

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi