Solar Plexus - I Don`t Mind (...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Solar Plexus - I Don`t Mind (2006RMXD)
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6586 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#1 Wiadomość | 2006-09-05, 22:01
[beta] Solar Plexus - I Don`t Mind (2006RMXD) 
coś dla fanów The Beatles

ostatnio troche przesadziłemm z ilością tych mp3 na forum, ale odkopuje różne stare rzeczy i chcę zmontować jakąś demówkę. ciekawy jestem po prostu czy robić na nowo mastery, czy ewentualnie trzeba coś poprawiać (bo czasami człowiek po prostu nie wie jak jego g...wno brzmi) i czy sie w ogóle te numery nadają. "I Don`t Mind", który na nowo teraz zmiksowałem ma 3 lata i nagrywany był w studio w opolu. chciałem zrobić coś pomiedzy the beatles, a wczesnymi produkcjami davida bowie. czyli perkusja po lewej, bas po prawe itd. chodziło mi o brzmienie taśmy, ale im dłużej w tym człowiek dłubie, to tym bardziej wie, że sie nie da. ale można przynajmniej powalczyć o ciepłe brzmienie, o ile instrumenty były nagrane na dobrzych mikrofonach. mam nadzieje, że fanom beatlesów kawałek podejdzie. zapraszam, i wielkie dzięki dla The Mascotte Sisters za pomoc w chórkach:

http://www.solarplexus.pl...006version).mp3

pozdrawiam
Średnia: 8,67 
 
 
 
Casmar 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6538 dni temu
Posty: 1
Skąd: Kraków
#2 Wiadomość | 2006-09-06, 20:07
 
dla mnie średnie, niegustuje w tym stylu
 
 
 
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6586 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#3 Wiadomość | 2006-09-09, 02:14
 
hhh, bo nagle sie spotykasz z rock`n`rollem, i w twoim mózgu robi sie rewolucja, no bo co tu zrobić z tymi gitarami???? zazdroszczę Ci, że jesteś na początku, bo odkrywanie rock`n`rolla to piękna rzecz. ale niestety na jakąkolwiek konstruktywną opinię w twoim wypadku trzeba poczekać jakieś siedem lat. pozdro. czekam.
Średnia: 8,67 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6809 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#4 Wiadomość | 2006-09-09, 07:56 | Ocenił na 9
 
:)...samo rockowe mięso...do mnie utworek trafia jak najbardziej kawał porządnego rockowego grania szkoda że już nie gracie ze sobą bo potencjał był nie mały...co do technicznej strony utworu-ocenić rzetelnie realizacji nie mogę słuchałem tego utworu na głosnikach w monitorze więc...ale jesli chodzi o sama kompozycję i aranż wszystko wydaje się być 9/10
Ocenił na: 9 
 
 
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6864 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#5 Wiadomość | 2006-09-10, 19:53 | Ocenił na 9
 
nie wiem o co chodzi z The Beatles, ja raczej mam skojarzenia z Davidem Bowie
Od 1:45 swietnie
faktycznie perka jest z lewej
fajnie wyostrzone gitary no i te chórki są ok
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
moje piosenki
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#6 Wiadomość | 2006-09-14, 11:29 | Ocenił na 8
 
Ja wiem, powiem szczerze że musialem sie oswoić z ta panoramą (perka z lewej, bas z prawej) ale uwazam ze to dobry pomysl :)
aranżacyjnie, brzmieniowo jest ok! Kawałek moze sie podobać, ale wiem że nie jest to to na co Cię stać jak masz wene :)
Bo owszem utwór jest bardzo dobry, ale slyszalem wiele wiecej lepszych Twopich produkcji.
A mi sie podoba:)

Pozdrawiam!
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Solar Plexus - I Don`t Mind (2006RMXD)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi