Mirrored - AoA Soundtrack - T...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [beta] Mirrored - AoA Soundtrack - The Wasteland Sands
Przesunięty przez: DJ_Golem | 2006-09-12, 10:58
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7092 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#1 Wiadomość | 2006-09-03, 10:28
[beta] Mirrored - AoA Soundtrack - The Wasteland Sands 
Utwór, jeden z kilku do postapokaliptycznego moda do Obliviona - Ashes of Apocalypse.
Eksploracja pustynnych terenów postapokaliptycznego uniwersum.
http://my.opera.com/mirro...elandSands2.mp3
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6845 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-09-03, 11:01
 
...no cóż te kilka dzwięków które serwujesz przez cały kawałek faktycznie wprowadza słuchacz w mroczny,zimny nastrój...szczerze mówiąc ściągnołem twój kawałek pod kątem kandydatury do pro...i...no właśnie nie wiem w jakich kategoriach ten kawałek oceniać... <co?> ...głosu danego nie zmienię bo dalej uważam że na Pro w pełni zasługujesz...ale...nie mam zielonego pojęcia jaką ocene wystawic...utwór podobał mi się nie powiem :) ...coś nowego mrocznego bardzo "ciemnego"...
Pozdrawiam
 
 
 
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6817 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#3 Wiadomość | 2006-09-03, 12:38
 
Przypomniał mi sie stary dobry Fallout. Który miał, nawiasem mówiąc, bardzo fajną muzykę.
No cóż warstwa tonalna w zasadzie nie istnieje. Chociaz nie jest całkiem zerowa. Obniżasz basowy dzwiek o tercje w dół zdaje sie w drugiej czesci utwóru, co sprawia ze cała barwa utworu jeszcze dodatkowo ciemnieje a te wszystkie szumy i wycia są jeszcze bardziej złowrogie. taak, to zejscie do e w basie jest niczym zajscie słonca nad tym mrocznym pustkowiem.
Moim zdaniem ten minimalistyczny dzwiękowy obraz dobrze oddaje nastrój jakiegos pustynnego wyniszczonego miejsca. buduje nastrój. Ale poki co na tym pustkowiu nic sie nie dzieje, nie ma zadnego znaku zycia. no ale o to chyba chodzi.
wystawienie oceny jest problematyczne, bo jak bedzie wysoka to ktos pomysli: "ej, to chyba jakis fajny kawałek do posłuchania". No ale w kontekscie swojego przeznaczenia kawałek jest dobry!
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [beta] Mirrored - AoA Soundtrack - The Wasteland Sands

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi