Mirrored - AoA Soundtrack - T...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [beta] Mirrored - AoA Soundtrack - The Wasteland Town 1
Przesunięty przez: DJ_Golem | 2006-09-12, 10:55
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7104 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#1 Wiadomość | 2006-09-03, 10:12
[beta] Mirrored - AoA Soundtrack - The Wasteland Town 1 
Ashes of Apocalypse - mod postapokaliptyczny do Obliviona.
Utwór jest jednym ze składników muzyki tła do exploracji miast(a).
http://my.opera.com/mirro...telandTown1.mp3
Średnia: 9,67 
 
 
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6829 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#2 Wiadomość | 2006-09-04, 10:01
 
teraz to juz w ogole pojechałes falloutem... :D instrumentarium chyba identyczne jak w kilku scieżkach w tej grze.
no cóż tam to było fajniej zrobione, bardziej wyraziste. Tutaj jest ten jednostajny basik wokół ktorego wiją się dysonujące, zamglone pady. Podobają mi sie perkusyjne dzwięki:) szczególnie te triolujące.
hmm..moim zdaniem jednak zbyt to jednostajne..nawet w minimalistycznym kawałku obrazującym pustynie zmieniłes tonacje (!) a tutaj nic pobnego sie nie dzieje, troche zmienia sie rytm. Jak posłuchasz scieżek do miast z fallouta to usłyszysz ze dzieje sie tam wielokrotnie więcej...nawet jesli leci króciutki pattern. no ale niezłe
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7104 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#3 Wiadomość | 2006-09-04, 11:15
 
Franq napisał/a:Jak posłuchasz scieżek do miast z fallouta to usłyszysz ze dzieje sie tam wielokrotnie więcej

Słuchałem i to niejednokrotnie. :) Owszem, dzieje się wielokrotnie więcej, ale często w przypadku rozmytych, wijących się utworów.
W tym przypadku mocno inspirowałem muzyką z miejsca gdzie w F1 znajdują się Raiders (w F2 ten utwór występował w mieście gdzie można sobie było kupić smochodzik), żeby nie powiedzieć, że to ten sam utwór prawie. :P :P :P Być może jest bogatszy w elementy, ale niejednokrotnie gdy próbowałem "przyozdobić" swój utwór w coś jeszcze, stawał się zbyt przekombinowany. Uważam, że klimat, który zachowałem w zupełności wystarcza, aczkolwiek nigdy nie jest tak dobrze, aby nie mogło być lepiej. :D Być może mógłbym dodać coś jeszcze w miejscach gdzie bas nie gra.
Pozdros. :)
Średnia: 9,67 
 
 
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6829 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#4 Wiadomość | 2006-09-04, 12:39
 
no własnie dałbym głowe ze gdzies to słyszałem:D
ale w fallouty nie grałem kilka lat wiec nie miałem pewnosci...
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6857 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#5 Wiadomość | 2006-09-04, 17:45
 
:o ...świetny klimat...basik ślicznie brzmi...przeszkadzajki także...te synthy w tle czy nie wiem co tam dałes slicznie...skąd ty wytrzasnołeś takie brzmienia???...gdzyby ktoś jeszcze miał wątpliwości przy oddawaniu głosu na Pro niech przesłucha ten numer...
świetnie...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7104 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#6 Wiadomość | 2006-09-11, 06:47
 
Małe wakacje czynią cuda... Przyjechałem, posłuchałem na świeże ucho tego utworu i stwierdzam, że Franq ma rację... :) Utwór jest do bani, muszę popracować jeszcze nad nim, choć trudno go będzie nie przekombinować...
Pozdrawiam. :)
Średnia: 9,67 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7169 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#7 Wiadomość | 2006-09-17, 10:06 | Ocenił na 10
 
Facet - trzy Twoje utwory z rzędu i jestem załatwiony. ;-)

Profesjonalizm bez dwóch zdań.
Znowu świetny klimat. Oszczędnie ale w sposob doskonały dobrane instrumentarium, świetna realizacja.... o czym się tu rozpisywać ;-) Po prostu świetne :-)
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-09-18, 10:21 | Ocenił na 10
 
Tutaj nic nie mogę zarzucić, wszystko gra tam gdzie powinno i tak jak powinno. Bongosy kojarzą mi się mocno z muzyką z Diablo II z drugiego aktu. :) Klimat jest i szczerze mówiąc nie widzę potrzeby większego urozmaicania. Choć z drugiej strony jeżeli byłby zloopowany i miałbym go słyszeć po kilka razy dziennie (co w grach się często zdarza), nie wiem czy by mi szybko nie zbrzydł. ;) Nie mniej jednak jest to robota na profesjonalnym poziomie.
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6849 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#9 Wiadomość | 2006-09-19, 21:15 | Oceniła na 9
 
Ślicznie się zapętla, ślicznie brzmi... gra spokojnie w tle... to dobrze. Nie zagłusza. Pozwala graczowi myśleć. Klimat jest naprawdę niewiarygodny :)
Nie mogę się doczekać aż wszystkie te kawałki staną się całością :)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
www.avell.net
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [beta] Mirrored - AoA Soundtrack - The Wasteland Town 1

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi