Ryś
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » Ryś
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#1 Wiadomość | 2006-08-31, 23:33
Ryś 
Czyli Miś 2

Musialem sie pochwalic, a i sporo ludkow na gg z BF do mnie zagadywalo po moim opisie.

Przez ostatnie dwa dni bylem statysto do kontynuacji filmu Mis. Przeszedlem casting i sie zalapalem na dwa dni krecenia filmu. Placili 50 zl za dniowke + 25 zl za paliwo kto samochodem prsazyjechal bo mozna bylo autokarem podstawionym. Ogolnie sporo godzin, bo sie wyjezdzalo po 4 rano, bo plan zdjeciowy od mego domu to 43 km. Wracalo sie 21 w pierwszy dzien i 22 w drugi. Coprawda samego statystowania bylo moze 3-4 godziny, wiec z tych niby 16 godzin pracy, 12 to bylo chodzenie z kata w kat, lub spanie w aucie. Mielismy kawke i herbatke non stop za free i zupe taka gó*** hehe. Sceny byly krecone w wiosce Stanczyki, slynacej na mzaurach z ogromnych wiaduktow dwoch wysokich. Ostatnio krecili na nich reklama ciastek Pieguski. Jak skakali z bungi. Wogle czesto tam skacza z bungi, z tych mostow.


No tyle o organizacji. W ciagu dwoch dni nakrecilismy pewnie z gora 5 minut filmu. Scene jak schodzimy lakami takim stromym zboczem na festyn, bo cala akcja toczyla sie na festynie. Potem krecilismy juz sceny na festynie czyli Stanislaw Tym czyli Ryszard Ochocki w filmie przylatuje helikopterem nad festyn i na drabicne schodzi z duzej wysokosci na ziemie. Tez faza byla jak kaskader kurde na drabince helikopteru w wysokosci kilkdziesieciu dobrych mietrow wisial hehe. Potem jak juz bylo zejscie to rzucali pieniadze i musielismy lapac. Nastepnie go witac doitykac tak jakby nie wiem Bog zszedl z tej drabinkie hehe. Potem ze sceny zszedl prowadzacy festyn ksiadz podszedl do niego powiedzial ze zostanie prezydentem i wreczyl mu taki witraz, a zaraz nastepuje zamach na niego i strzal w ten witraz. Tym pada i podbiega do niego Zofia Merle i oplakuje go itd. Przyjezdza karetka, zabiera go potem przemowa ksiedza i koniec sceny. To w dwa dni nakrecilismy hehe.

Wogle krecenie filmu to jedna wielka sciema. Raz nakrecili helikopter potem juz jako ta drabinka to nie bylo helikoptera tylko podnosnik z drabinka i juz Tym schodzil na ostatnich szczeblach, a nie kaskader. Wogle wszystko tak skladaja etapami w filmie, no i same sciemy i oszukiwania ludzi. Za malo bylo statystow na ten tlum festynu to porostawiali nas po katach to potem nas beda klonowac do filmu zeby bylo wiecej ludzi hehe.

Ok duzym tez plusem bylo zobaczenia na zywo aktorow takich jak: Stanislaw Tym (on jest rezyserem tez tego filmu), ZOfia Merle (kto nie zna po nazwisko to gra ona w Klanie Pania Stenie)-bardzo sympatyczna kobieta, taka wogle sie nie wywyzszajaca, Globisz(nie wiem jak ma na imie, ale z widzenie dla mnie znany aktor, nie pamietam w czym on wczesniej gral), Danuta Stenka, Anna Korcz (zaje**** dupa, ciemna karnacja mmmmm, palce lizac hehe, gra na Na Wspolnej), Marek Kondrat ( dla mnie sie wydal nie przyjemny, taki wielki pan) i jeszcze taka laska byla co teraz w Klanie jest z Michalem tym kaleka co w pilke kiedys gral, tez ona fajna laska hehe. bylo jeszcze kilku znanych aktorow, ale nie znam z nazwiska, jeszcze byla tesciowa Karola Krawczyka z Miodowych Lat.

Takze mysle, ze obsada nie najgorsza filmu bedzie, a i to ze na zywo sie ich widzialo tez fajnie hehe.

Premiera filmu w marcu 2007r.

Jutro wrzuce kilka zdjec na serwer to wam pokaze scenerie tego pikniku jak i kilka innych ciekawych zdjec.

Mam nadzieje, ze nie zanudzilem was tym moim na bank chaotycznym opisem, i ktos to wogle przeczyta i sie zaiteresuje hehe

Ok jutro zdjecia wgram, a teraz ide spac bo zmeczony jestem mocno i po paru piwkach {piwo> . (To nie gg pewnie piwa nie pokaze heh) Dziekuje za uwage. Przemawial wasz kochany DJ PAUL, czyli Pawalek heheh ;P
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2006-09-01, 12:04
 
Fajne przezycie musialo byc. Znajomy mi opowadal ze mial podobnie. On za to gral w filmie o papiezu tym co niedawno byl w kinach. On tam znow jechal motorem policyjnym jako obstawa papieza chyba, czy cos w tym stylu.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6678 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#3 Wiadomość | 2006-09-01, 13:45
 
Golem, ma rację, ciekawe przeżycie musiałeś mieć, jeszcze jak poznało sie ekipe aktorską, heh, trochę zazdroszcze :)

Cytat:Wogle krecenie filmu to jedna wielka sciema. Raz nakrecili helikopter potem juz jako ta drabinka to nie bylo helikoptera tylko podnosnik z drabinka i juz Tym schodzil na ostatnich szczeblach, a nie kaskader. Wogle wszystko tak skladaja etapami w filmie, no i same sciemy i oszukiwania ludzi. Za malo bylo statystow na ten tlum festynu to porostawiali nas po katach to potem nas beda klonowac do filmu zeby bylo wiecej ludzi hehe.

Nom, tu masz rację. Też kiedys poleciałem w TV (tylko, że to był film tylko reportaż do wiadomości). Scena pierwsza nakręcona późnym popołudniem - niby, że to poranek, tuż po świcie, :P scena druga nakręcona rano, lecz zmontowana juz po "popołudniowym poranku". Wciskają kit, a ludzie nie maja o tym pojęcia :mrgreen:

Cytat:50 zl

Ja też chce. :)
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#4 Wiadomość | 2006-09-01, 20:32
 
Paul kurcze rewelacja :)
teraz wiesz jak to wszystko wygląda od kuchni i do tego nie byle jakiej - pięciogwiazdkowej
jakbys mial jakies zdjecia z planu do wklejaj
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7002 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#5 Wiadomość | 2006-09-01, 22:08
 
Nie dość że przygoda to jeszcze na dodatek za to płacą :)

Również czekam na jakieś zdjęcia :)
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#6 Wiadomość | 2006-09-02, 00:06
 
Tak jak obiecalem wrzucam kilka fotek.

Wlasnie z tej gory mielismy schodzic na festyn, na ktorym odbywalo sie wiekszosc akcji na planie.



Ja w moim autku, a w oddali wiadukty w Stanczykach



Jedna z dekoracji



Glowna scena planu i Tym w tle



Zofia Merle na planie. Gra zone czy kobiete Ochockiego



Głowna scena plus wiadukty



Aktorka z Klanu, fajna dupa hehe



Kondrat, Globisz, Stenka



Anna Korcz, tez fajna laska, dobrze sie trzyma i ta ciemna cera hehe



Tego aktora to znam z tv, ale nie wiem jak sie nazywa



Helikopter na ktorym przylecial Tym i schodzil z drabinki



Dubler Tyma. Scena schodzenia z helikoptera po drabince. Super wrazenie



Jedna ze sciem. Podroba wiatru wywolanego przez smigla helikoptera



Lampa imitujaca slonce. Kolejna sciema hehe



Ogolnie to zdjecia mozna bylo robic z aktorami, ale ja tam nie taki zeby prosic czy moge zrobic zdjecie, wiec nie mam z nimi zdjec z bliska, ale ludzi robili. Tylko Kondrat sie burzyl, ze tak duzo osob go prosi.

Naprawde nie zapomniane przezycie. No i tez prawda, ze przygoda i jeszcze za to placa. Zeby tak za muze placili. To by bylo przyjemnosc i jeszcze placa. Chodz z tydzien temu sprzedalem 5 loopow 15 sekundowych na potrzeby firmy co robi stronki internetowe we flashu i chca je umieszczac w swoich projektach. Dostalem 200 zl, wiec spoko i fajna sprawa, jak za przyjemnosc placa i jeszcze to sa moje pierwsze pieniadze zarobione z muzyki, ale to juz na marginesie. Pozdro wszystkim
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6828 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#7 Wiadomość | 2006-09-02, 11:26
 
...a ja z Anką Korcz musiałbym zrobić sobie fotke...:P
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#8 Wiadomość | 2006-09-02, 11:45
 
To z helikopterem... Mam uczelnie kolo jednostki wojskowej (desant). Moze ktos cos o niej slyszal. To tam nam czasami miedzy budynkami lataja helikoptery z zolnierzami na linach.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#9 Wiadomość | 2006-09-02, 18:29
 
Paul dobrze się sprawuje ten peugeot? Tak z ciekawosci pytam.

Polak szczery na 3 litery - rozwalilo mnie to <lol>
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#10 Wiadomość | 2006-09-02, 23:57
 
Loominator napisał/a:Paul dobrze się sprawuje ten peugeot?


Lepiej nie mowic. Pali w miescie 14 litrow za miastem juz troche lepiej bo tylko 8, ale kurde nie mam go w gazie a w benzynie. Non stop cos sie psuje i ogolnie wielka klopa, w koncu to 605 sli 2.0. Tak ogolnie to spoko bryka bardzo duzo miejsca w srodku i dosc szybkie auto, no i stare hehe 1993 rok. Sprzedaje w tym miesiacu. :)
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#11 Wiadomość | 2006-09-03, 06:50
 
DJ PAUL napisał/a: Non stop cos sie psuje

a no wlasnie takie opinie krążą ogólnie o francuskich samochodach stąd byłem ciekaw
pali straaaasznie, 14 :o
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7075 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#12 Wiadomość | 2006-09-03, 10:35
 
Strasznym smokiem jeździsz Paul.
Polecam fiaty na przyszłość. :)
Albo toyoty - mają opinię "niezniszczalnych". :)
Fajne foty.
Gratulacje
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#13 Wiadomość | 2006-09-03, 11:52
 
toyoty tak, fiaty..samochodow na F nie powinno sie kupowac (ford, fiat, francuskie)..tak slyszalem
chociaz oststnio spodobal mi sie citroen xantia - jezdzilem jako pasazer i jestem pod wrazeniem - to chyba tez francuskie :P
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7116 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#14 Wiadomość | 2006-09-03, 19:48
 
A ja byłem w "detektywach" i dawno temu w teatrze teliwizji [gł. rola] :D Serio :)
 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6959 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#15 Wiadomość | 2006-09-04, 15:52
 
Od 6 latek mam toykę corolke... jedyne co w niej do tej pory robiłem to:

1. rozrząd - po 100 000km (normalna sprawa)
2. amorki z tyłu (polskie drogi)
3. sprężyny z przodu (polskie drogi cz.2)
4. alternator (moja wina - zrobiłem sobie rajd safari po lesie i uderzyłem podwoziem w kamień, który z kolei udwerzył w alternator, a ten pękł - jeździłem na pękniętym 3 lata :) w końcu wymieniłem)
5. łącznik stabilizatora (polskie drogi cz.3 - koszt całkowity 28zl)
6. klocki hamulcowe (jedna wymiana - wiadomo - eksploatacja)

Ogólnie zrobiłem tym samochodem niedużo bo tylko 70tyś.

Ogólnie przez ostetnie 6 lat wyłożyłem na naprawę (tudzież eksploatację) samochodu ok.1000zl. Jak na 93 rok samochodu i 6 lat eksploatacji to moim zdaniem niedużo, a biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że w zasadzie wszystkie wymiany były z przyczyn czysto eksploatacyjnych, jestem z niej BARDZO ZADOWOLONY.... Zamierzam kupić za jakiś czas następną toyote... tym razem RAV4 :) Ale póki co jeszcze w sferze marzeń bo na razie wziełem się za remont mieszkania... a kasa na drzewach nie rośnie. :)

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#16 Wiadomość | 2006-09-04, 21:19
 
Moj peugeot to samochod przemytniczy. Caly poiprzerabiamny by fajki chowac iswego czasu non stop na litwe jezdzilem i w niemcy z fajkami wiec ma juz 230 tys przebiegu,ale od jakiegos pol roku nic sie nie psuje, aby nie zapeszyc. Ogolnie spoko bryka,ale jak juz zaczyna sie cos sypac to wszystko po koleji
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » Ryś

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi