Blake / Drum 'n' Bass
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » Blake / Drum 'n' Bass
Przesunięty przez: Loominator | 2006-08-29, 17:10
 
 
Blake 


Dołączył 6474 dni temu
Posty: 3
Skąd: Wrocław
#1 Wiadomość | 2006-08-29, 15:19
Blake / Drum 'n' Bass 
Witam!!!
Wiem że ze względu na regulamin nie mogę uzyskać żadnej z mozliwych stopni rang: gdyz zamieszczam jeden utwór. Chciałem jedynie was prosić o ocene i krytykę, gdyz to jedyne forum w Polsce, które znalazłem, gdzie przeczytałem wiele wydanych przez was ciekawych, interesującuch, surowych a zarazem rzetelnych i rozwiniętych opinii oraz biegłą krytykę. Potrzebuję pomocy w obiektywnych głosach (krytyce) - liczę na waszą życzliwość. [ Nastepne dwa utwotry myślę że zrobie i zamieszczę pod koniec września]. Ponadto prosiliście o wskazanie programowania na którym realizowno projekty muzyczne: zatem zaczynałem od Jeskola Buzz i prze kilka lat trzymałem się tego programu, dopiero ostatnio przesiadłem się na Ableton Live 4.0 i na nim zrobiłem poniższy kawałek; nastepne mam zamiar zrobić na reason 3.0, ze względu na dobre basy które można wyciągną z maszynek które daje do dyspozycji; maszynki które używałem w Abletonie to Absynth 3.0 i Cameleon 5000. jeszcze raz proszę o KRYTYKĘ i z góry DZIEKUJE.

Podaję link:

http://www.yousendit.com/...DA49E396415B3CF
 
 
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6649 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#2 Wiadomość | 2006-08-29, 17:01
 
drogi gosciu z uwagi na to ze napisales to w "zgloszenia do BF" i nei jest to zgloszenie przemawiam do Ciebie abys przedstawil utwor do oceny w dziale "Muzyka Gosci" :) tam napewno ktos przeslucha i oceni (na 100% ja z uwagi na to ze to drum and bass ;) )
 
 
 
 
 
INSAANE
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2006-08-29, 17:10
 
dlatego też temat przemiosłem :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Blake 


Dołączył 6474 dni temu
Posty: 3
Skąd: Wrocław
#4 Wiadomość | 2006-08-29, 17:29
 
OK...sorry, nie zauważyłem tego działu: dzięki za przeniesienie!
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#5 Wiadomość | 2006-08-29, 17:46
 
kawałek niezły jest, mimo ze na codzien nie slucham takiej muzy (musze miec nastroj)
początek wydaje się zbyt długi, brak jakiegos przejscia miedzy tym poczatkiem i wokalem. W dalszej czesci kawalka wysmienicie pasuje ten brak przejsc - dodaje powera. Jeszcze bardziej urozmaicilbym perke i moze zmienil sampelek na snarze - zalatuje komputerem. W te wstawki z wokalem moglbys w tlo wstawic jakiegos klimatycznego pada albo perke pod tym zostawic. Troche zabraklo koncepcji, bo wciaz bazujesz na tym samym muza->wokal->muza->wokal ..mniej wiecej w polowie kawalka zaczyna to juz nudzic. Kawaleczek, na oko na prawie 5,5 w skali 1-10
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Blake 


Dołączył 6474 dni temu
Posty: 3
Skąd: Wrocław
#6 Wiadomość | 2006-08-29, 18:31
 
Wielkie dzięki za przesłuchanie i ocenę: masz rację - koleżanka dała mi te same uwagi dotyczące wokali i wstepu [widzę (słyszę) to]: postaram się to zmienić... czxekam na dalsze opinie :!:
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » Blake / Drum 'n' Bass

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi