czaroslaw
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » czaroslaw

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (0) : Nov (6) : Średnia (1,8)

 
czaroslaw 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6484 dni temu
Posty: 14
Skąd: ze szczecina
Punkty: 7
#1 Wiadomość | 2006-08-26, 15:55
czaroslaw 
Witam bardzo
Tworze jak dotąd tylko na FL Studio. Muzykę tworzę od 2 lat ale początki były na Ejay Techno 3. Potrafię tworzyc hip-hop elektroniczną, dance i techno i trochę drum'n'bass ale głównie dla siebie robie techno elektroniczną i inną. Sprzęt który używa,m to keyboard i komputer z FL Studio. Mam kartę dźwiękową Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS, głośniki po 60W keyboard yamaha PSR-225 z MidiMATE.Ukończyłem szkołę muzyczna na keyboardzie więc jakies pojęcie o muzyce mam:) wszystkie komenatrze i głosy bardzo mnie usatysfakcjonują zarówno pozytywne jak i negatywne.


A oto moje kawałki :

dj.czaroslaw - Brittle Pi.mp3
dj.czaroslaw - Underwater Chorus.mp3
dj.czaroslaw - Summer With Friends.mp3
dj.czaroslaw - Questions.mp3
dj.czaroslaw - Chip In Me.mp3
 
 
 
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6602 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#2 Wiadomość | 2006-08-27, 01:22 | Oddał głos na Novice
 
[pkp]

Jako pierwszą odsłuchałem Underwater Chorus i od razu przypadła mi do gustu swoją prostotą a jednocześnie odmiennością. Gorzej już z pozostałymi kawałkami. :/ Summer With Friends podobnie jak Questions jak dla mnie są (nieudolną) karykaturą tego, co można za pomocą komputera w dziedzinie muzyki zdziałać. Jednakże znając gusta Polaków wcale bym się nie zdziwił, gdybym za jakis czas usłyszał którąś z nich w radiu ESKA lub RMF MAXXX... Identyczna sytuacja była w przypadku popularnej ostatnio "Trebles" <mrgreen> Porażka... Wracając do tematu, tę szkołę muzyczną to może i skończyłeś, ale co do pojęcia o muzyce to już nie jestem tego taki pewny (do tego potrzeba serca/talentu/słuchu/poczucia estetyki, a nie papierka).

czaroslaw napisał/a:Potrafię tworzyc hip-hop elektroniczną, dance i techno i trochę drum'n'bass

Jak coś jest do wszystkiego, to zazwyczaj jest do niczego. :]

Rzucają mi się w uszy stosunkowo ubogie linie perkusji (brzmienie strasznie disco-polowe). Melodie, vocale... W zasadzie to nic do mnie nie przemawia prócz specyficznego klimatu Underwater Chorus. Zapraszam do grupy Novice.
 
 
 
 
czaroslaw 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6484 dni temu
Posty: 14
Skąd: ze szczecina
Punkty: 7
#3 Wiadomość | 2006-08-27, 02:38
 
nie chce sie kłucic czy wymądrzac ale odpowiem na post kolegi..skończyłem szkołę z najwyższymi ocenami za wyczucie rytmu,talen i słuch, do szkoły chodze dalej na inne instrumenty ale juz kit z tą szkołą..
Cytat: tę szkołę muzyczną to może i skończyłeś, ale co do pojęcia o muzyce to już nie jestem tego taki pewny (do tego potrzeba serca/talentu/słuchu/poczucia estetyki, a nie papierka).

pojęcie o muzyce mam ale nie mam pojęcia jak tworzyc muzykę dlatego chciałbym do forum sie dostac żeby rozwinąc się muzycznie i takie komentarze są bardzo pomocne i dziękuje ale nie z obrażaniem..
Cytat:Jak coś jest do wszystkiego, to zazwyczaj jest do niczego. :]

Niezawsze tak jest ale w większosci :)
Cytat:Rzucają mi się w uszy stosunkowo ubogie linie perkusji (brzmienie strasznie disco-polowe)

Dzięki bardzo popracuje nad swoją perkusją bo nei chce robic disco polo.
No to tyle.
 
 
 
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6935 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#4 Wiadomość | 2006-08-27, 11:22 | Oddał głos na Novice
 
witam kawalki sa troszke niedopracowane brzmienia nie zaciekawe hmmm
po kim kto ukonczyl szkole muzyczna spodziewalem sie ciekawszych melodi a tu nic ciekawego sam bym zgral lepsze ;P
wyglada to tak jakbys nie bardzo wiedzial co chcesz osiagnac zapraszam do novice i dalszego szlifowania twoich umiejtnosci
pozdrawiam ;)
 
 
 
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7094 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#5 Wiadomość | 2006-08-27, 19:49 | Oddał głos na Novice
 
Dj Fc napisał/a:po kim kto ukonczyl szkole muzyczna spodziewalem sie ciekawszych melodi a tu nic ciekawego sam bym zgral lepsze

Szkoła Ci talentu nie da, talent trzeba w sobie odkryć :]

A co do muzyki... Nic ciekawego. Baw się dalej Frutkiem. Novice będzie akurat dla Ciebie na najbliższych parę miesięcy.
 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6937 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#6 Wiadomość | 2006-08-27, 22:22 | Oddał głos na Novice
 
Witam...

W zasadzie zgadzam się z opinią Souls in Motion ... zatem dodam tylko...
Więcej ekspresjonizmu w melodiach...
Master do poprawy, aranże też (takie to troche nie składne, wygląda jakby poszczególne melodie w utworze nie miały ze sobo wiele wspólnego)...

Pozdrawiam i życze efektów w nauce.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6897 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#7 Wiadomość | 2006-08-28, 14:15 | Oddał głos na Novice
 
Hello
Fakt nr 1 - na muzyce sie troche znasz, to dobrze, od poczatku to widac. Prostota widać twoim sojusznikiem jest, choć nie narzuciłeś jej jeszze do koća swego lenna ;)
Jesli idzie o technike twoich utwrów to jest calkiem dobrze, gorzej natomiast z wyczuciem barw dźwiękowych i plastycznością w Twych produkcjach. Czesto gesto nieco monotionią zajeżdżasz. Natomiast harmonicznie jest bez zarzutu, raczje żadnych fałszów nie wyniuchałem (tutaj widać właśnei tą szkołę muzyczną o której wyżej piszą ;))
Suner with friends i questions mnie przeraziły :( to zwykle badziwie (sorry ale nie umiem tego inaczje nazwac)
Radziłbym Ci nie kontynuować tego kierunku albo posluchac troche wiecej lepszych prodkcji w tych stylach a bedzie naprawde dobrze :)
NAtomiast Brittle Pi i Underwaterchords są niczego sobie, powiem że nawet mnei urzekły :D choc jeszcze wiel brakuje do wysokiego pozomu, ale nei przestawaj szukaj, graj i wzbogacaj swoja wyobraznie. Mysle z wlasnei w novice Ci to wyjdzie. To jest Twój poziom mniej wiecej, tak też głosuję

Pozdrawiam i powodzenia!
 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
czaroslaw 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6484 dni temu
Posty: 14
Skąd: ze szczecina
Punkty: 7
#8 Wiadomość | 2006-08-28, 18:28
 
a powiedzcie cos o Chip I Me bo mówicie tylko o tych czterech a o Chip In Me nohing, dzięk za komenty ;)
pozdro :)
 
 
 
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6969 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#9 Wiadomość | 2006-08-28, 22:59 | Oddał głos na Novice
 
gdyby poprawic brzmienia to moze cos by bylo z chip in me... reszta to nie ta bajka... wiecej experymentuj...

narazie jestem za Novice i ucz sie wykorzystywac zdolnosci komputera :]
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » czaroslaw

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi