Imp
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [4SoT] Imp

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (0) : Nov (2) : Średnia (2.0)

Zamknięty przez: Piter | 2006-08-28, 06:51
 
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6474 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-08-26, 00:36
[4SoT] Imp 
Witam serdecznie.

Otóż od małego miałem takie wrażenie ( i moi rodzice też mieli, nie dając mi spokoju nawet do dziś) że mam "muzyczny słuch"... Ale koniec owijania w bawełnę. Mam na imię Adrian, mam 16 lat, mieszkam w Orłowie - malutkiej wsi niedaleko Mielca na Podkarpaciu. Dwa miesiące temu (na początku wakacji) dopadłem programu nazywającego się Fruity Loops 5. Zacząłem się bawić i powoli opanowywać obsługę :P Doszło już do tego że ku uciesze moich rodziców postanowiłem w tym roku szkolnym zacząć chodzić na kurs gry na gitarze :D Od dawna interesuję się muzyką elektroniczną, uwielbiam trance ale w odróżnieniu od innych moich kumpli - maniaków mam takie odchyły: kocham Stinga, bardzo lubię mocny Rock ( Linkin Park, P.O.D) i w ogóle nie pogardzam żadnym typem muzyki. Zawsze udawało mi się znaleźć w danym utworze coś co mi się spodoba. Ale wróćmy do FL. "Tworzę" od dwóch miesięcy, nie mam zbyt dużej skarbnicy wiedzy jak i sampli/vst. W poszukiwaniu wiedzy i innych przydatnych mi rzeczy dotarłem aż tu (prawdę mówiąć może przypadkiem bo kiedy tworzyłem remix piosenki CJ Stone'a na konkurs FTB (której to nie wysłałem i tak) dotarlem na forum do gościa który dał linka do profilu Sceletona z BF. Tak też tu się znalazłem). Mam nadzieję że pobyt w waszych skromnych progach pomoże mi w udoskonaleniu warsztatu jak i ogólnym obeznaniu sie w środowisku twórców :) . Mój sprzęt - Athlon 1700+ , MSI KT3 Ultra2, Sound Blaster Audigy, Słuchawki Technicsa i Numarka, Logitech Z-2300 THX, Fruity Loops 5. Jeszcze jedno wyjaśnienie. Wraz z moim przyjacielem "założyliśmy" grupę 4SoT która zajmuje się właśnie tworzeniem muzyki. Piosenki które wam zaprezentuję zostały w całości stworzone przezemnie, ale podpisane są nazwą grupy.

Oto moje 3 piosenki które do tej pory wykręciłem (sortowane wg. daty utworzenia :D ) :


Moja pierwsza piosenka (niezbyt profesjonalna ale musiałem czymś zapchać to 3'cie miejsce :D ) :

- http://rapidshare.de/file...intage.mp3.html
- http://rapidshare.de/file..._suns_.mp3.html
- http://rapidshare.de/file..._Imp__.mp3.html


Bardzo liczę na wasze opinie, jako że mam dość krótki staż to z radością przyjmę każde uwagi i krytyczne komentarze.

Pozdrawiam!

Imp
 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6603 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#2 Wiadomość | 2006-08-27, 00:57
 
[pkp]

Po pierwsze... Pierwszy z góry link nie działa (usunięto plik).
Po drugie... Długa droga przed Tobą (Wami) w uzyskaniu przyzwoitego brzmienia. 7:42 tego samego. Ale może to taki styl - mnie się to nie podoba.
Po trzecie... Trzeci link to remix - czy aby można wstawiać remixy w zgłoszeniach? Nie...

Jak na razie nie wystawiam oceny ponieważ mam wątpliwości co do prawidłowości zgłoszenia.
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6474 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-08-27, 15:04
 
Rozumiem. Jeśli można proszę o usunięcie zgłoszenia.

Pozdro
 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6642 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#4 Wiadomość | 2006-08-27, 19:24
 
Po co usuwac, rzuc poprostu inny kawalek a remix usun i tyle. Chyba, ze nie masz innych produkcji a watpie w to :P


Posta edytuje zaraz jak wrzucisz cos zamiast rmx ;)
 
 
 
 
 
INSAANE
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6561 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#5 Wiadomość | 2006-08-27, 19:26
 
Imp napisał/a:bardzo lubię mocny Rock ( Linkin Park)


chyba sobie żartujesz =)
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6474 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-08-27, 20:21
 
Tworze od dwoch miesiecy, nie mam pokonczonych innych projektow. Kilka jest w 80%. Vintage mam na dysku ale nie chce mi sie już wrzucać (transfer 2.5 KB/sec). Proszę o zamknięcie tematu.

@SiM

Z tego co widziałem to tworzycie muzykę trance. To ja już nie wiem co wg. was jest trance. Chyba że mylicie pojęcia trance z np. muzą znaną z imprez Energy 2000



Edit: zapraszam do krytyki mojego Rise w "Muzyce Gości". Bardzo mi zależy na waszych opiniach o tej piosence.
 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6561 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#7 Wiadomość | 2006-08-27, 20:33
 
Imp napisał/a:tego co widziałem to tworzycie muzykę trance. To ja już nie wiem co wg. was jest trance. Chyba że mylicie pojęcia trance z np. muzą znaną z imprez Energy 2000


cos ci sie chyba pomylilo. tutaj są ludzie tworzący muzykę, nie zależnie od gatunku. po prostu muzykę.
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6474 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-08-27, 20:37
 
Wejdz na ich stronę. (www.soulsinmotions.info - czy jakos tak) I popatrz na info w jakim gatunku siedzą. Chodziło mi o to że skrytykowali Rises za to że jest to samo przez 7 minut, a to jest jedną z cech trance.

Edit: poprostu źle mnie zrozumiałes. to zdanie nie bylo skierowane do was wszystkich tylko do SiM
 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6561 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#9 Wiadomość | 2006-08-27, 20:39
 
błądzisz. Monotonia nie jest cechą muzyki. Chyba że jest zamierzona, ale to mus ibyć zrobione dobrze (np. Aphex Twin - White Blur 2). A muzyka nie moze byc nudna, nie wazne czy to trance czy rock czy tymbardziej ambient.
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6474 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2006-08-27, 20:47
 
Widać nie słyszałeś nigdy trance. W trance nie ma zwrotek. Jest wstęp, powoli wchodzi refren, potem jest refren właściwy i zakończenie. NIE MA ZWROTEK. Może nie każda piosenka trance jest taka ale wiekszosc piosenek z gatunku bazuje na tym szkielecie. Nikt tu nie błądzi. Nie wierzysz? Posłuchaj sobie jakiekolwiek sety z Trance Energy, Independance (Sety Trance bo tam tez jest House). Polecam pana Tiddeya, pierwszy polski DJ który zaprezentował nas na zagranicznej scenie. Jego sety to trance. Posłuchaj jakiegoś.
 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6642 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#11 Wiadomość | 2006-08-27, 20:48 | Oddał głos na Novice
 
carmazine dobrze prawisz czleku :) monotonicznosc trance'u jest pozorna, nawet jesli jest monotonny utwor to nie powinien nudzic.
poza tym tutaj ludzie tworza muzyke rozna, i ocenia sie realizacje wraz z pomyslem, technika, aranzacja jakoscia poszczegonych brzmien. Przesluchalem Rise i stwierdzam:
slabe, technicznie nie jest az tak baaaardzo zle jednak jakos brak w tym pomyslu, monotonia straszna, utwor nudzi. arpeggio zywiec z frutka :P orchestral tez :P lee :)

Tak wiec gdybys jednak nie erzygnowal ze zgloszenia to bezapelacyjnie Novice ;) Tu udoskonalisz swoje umiejetnosci, wyjdziesz na ludzi :) :P
Ostatnio zmieniony przez Insaane 2006-08-27, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
INSAANE
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6561 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#12 Wiadomość | 2006-08-27, 20:54
 
Imp, bredzisz, naprawde.

1) Doskonale wiem co to trance. Nie znasz mnie to nie rob osobistych wycieczek
2) Od kilku lat nie słucham muzyki ze zwrotkami.
3) Nie lubię trance, ale znam to.
4) jak cos bazuje na szkielecie (vel. schemacie), to jest wtórne i mało ciekawe. Widać poza trance nie wiele znasz awangardy muzyki elektronicznej. A po stweirdzeniu o Linkin Park wnioskuje ze ogolnie malo o awangardzie wiesz
5) Awangarda to dobro, wiesz mi :)
6) Oprocz trance'u istnieje tez duzo innej muzyki, warto posluchac. Wiesz ze po 'lekturze' Pink Floyd nagle zauwazylem ze wiele kawalkow ktorych sluchalem wczesniej to tandeta? naprawde warto posluchac czasem okreslanej jako 'niemodna' muzyki. serio
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6474 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2006-08-27, 20:57
 
a czy np piosenki Pop nie są robione na szkieletach? wstęp, zwrotka, refren, zwrotka, refren, zakonczenie. No i chyba nie powiesz mi że Linkin Park to metal. A z tą awangardą to ci wiesze, naprawde.
 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6561 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#14 Wiadomość | 2006-08-27, 21:00
 
"ak cos bazuje na szkielecie (vel. schemacie), to jest wtórne i mało ciekawe." doskonale pasuje to do pop - nudne, nic nie wnoszoace, proste zazwyczaj. Linkin Park to komercyjny "roczek", a nie mocny rock. Do metalu to temu daleko, naprawde. Mam nadzieje ze twoje kawalki beda ciekawe i "niemonotonne", życzę Ci tego serdecznie, czekam na twoje zgłoszenie. Pamietaj : nie schemat, a pomysł się liczy.

pozdrawiam
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6938 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#15 Wiadomość | 2006-08-27, 21:39 | Oddał głos na Novice
 
Witam,

Rises the 4 suns...
(i od razu sie zapytam, czy to nie miał być tytuł Rise of four suns ?)...pytam bo "WSCHODY czterech słońc" brzmią dość trywialnie :)

Ok, lecimy...
Początek ok... leci, leci... i już przy wejściu beatu słychać delikatne błędy masteringu... tu akurat compressor.
Długo sie rozkręca... szkoda, że mało wyraźne motywy dajesz...
... i wyciszenie... ok, zobaczymy co dalej...
Tak, zdecydowanie podkład basu mi tu nie pasuje, mało wyraźny i stłumiony...
i cały czas te same tonacje... potem wprowadzasz ten wysoki dźwięk... nibo dodanie tej barwy urozmaica, ale stary.... przez 7 minut ciągnąć ten sam motyw ?! Podstawowe błędy... albo co gorsza brak pomysłu na rozwinięcie utworu ?.
Ten sam układ sekcji perkusyjnej przez cały utwór... jakbyś ją z loopa puścił (a może jest z loopa ?)...
Mocno wynudził mnie ten kawałek... technicznie nie jest tak źle, mastering do poprawy... ale jakby nie patrzeć słyszałem dużo gorsze kompozycje :)

Pozatym...
Pierwszy link nie działa, a ostatni to remix (remixy w zgłoszeniach są niedopuszczalne).

...i ogółem...
Znajdź inny serwer niż rapidShare jeśli chcesz żeby ludzie ściągali twoje kawałki (niestety RapidShare ma swoje ograniczenia i szczerze mówiąc nie każdy ma czas żeby po ściągnięciu jednego utworu - na który i tak sie czeka, ściągać następny dopiero po 20 minutach, bo takie jest ograniczenie).

Co do twojej kompozycji...
W zasadzie to wszystko co mnie boli opisałem wyżej... Wiesz, że dzwonią ale jeszcze nie wiesz gdzie... Mam nadzieję, że u nas sie dowiesz...

Pozdrawiam i czekam na efekty twojej nauki :)

Dla mnie zaczynasz w Novice.

2006-08-27, 22:51 // Dodano
Jeszcze tylko kilka sprostowań.. ;)

Imp napisał/a:Oto moje 3 piosenki

Nie piosenki, tylko utwory. Między piosenką a utworem jest zasadnicza różnica... Piosenke śpiewasz, utwór wykonujesz/produkujesz.

Imp napisał/a:Mam nadzieję że pobyt w waszych skromnych progach pomoże mi w udoskonaleniu warsztatu

Hehe, znamy to powiedzenie o progach... Natomiast gość nie pisze o "skromych" progach gospodarza... (to niegrzeczne), to gospodarz wita gościa mówiąc o "skromych" progach miejsca w którym wita.

Imp napisał/a:Mam na imię Adrian

ja też. :)

Imp napisał/a:w odróżnieniu od innych moich kumpli - maniaków mam takie odchyły: kocham Stinga, bardzo lubię mocny Rock

To rzadne odchyły... tylko snobi zamykają się w jednym gatunku nie tolerując innych... Ja np. dużo słucham muzyki sympofnicznej... i wcale nie uwarzam tego za odchył.

Imp napisał/a:Tworzę" od dwóch miesięcy, nie mam zbyt dużej skarbnicy wiedzy jak i sampli/vst.

Jak na 2 miesiące to udało Ci się osiągnąć dość sporo... tak trzymaj...
...a sample i wtyki to tylko okraszenie twoich zdolności... dobry producent nawet z klawiatury tonowej telefonu zrobi coś interesującego... Hehe, pamiętam jak swojego czasu całkim udanie wychodziła mi gra na klawiszach telefonu... :)

Imp napisał/a:Bardzo liczę na wasze opinie, jako że mam dość krótki staż to z radością przyjmę każde uwagi i krytyczne komentarze.

...niestety czasami gorzkie, ale uwierz, że przydatne... nie daj sie zwariować krytycznym opiniom, a jeśli takie dostaniesz to nie odbieraj ich jako atak na swoją osobę tylko wyciągaj z nich wnioski...
...oj ile ja sie nasłuchałem krytyki i nadal słucham... ale dzięki niej nadal sie uczę...

To chyba na tyle...
Pozdr. raz jeszcze.
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6603 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#16 Wiadomość | 2006-08-27, 21:57
 
[pkp]

Wiesz co? Przejżyj sobie, drogi Imp'ie, przewodnik po muzyce elektronicznej Ishkur'a (http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html). Ogólnie rzecz biorąc jestem przeciw takiemu szufladkowaniu, ale przynajmniej zrozumiesz, ile barw kryje się pod słowem "TRANCE".
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6938 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#17 Wiadomość | 2006-08-27, 22:10
 
Jeszcze coś dojrzałem...

Imp napisał/a:Wejdz na ich stronę. (www.soulsinmotions.info - czy jakos tak) I popatrz na info w jakim gatunku siedzą. Chodziło mi o to że skrytykowali Rises za to że jest to samo przez 7 minut, a to jest jedną z cech trance.

Cechą trance'u napewno nie jest monotonia... I jasno to musisz zrozumieć !! Monotonne rytmy cechują Psy-trance i alternatywne jego odmianu... Infected Mushroom i inne imprezy na których kluczem do zabawy jest "piguła"... ale wtedy wszystko jest interesujące...
Póki co "Rise" jest poprosu monotonne... jak będziesz tworzył na poziomie Juno Reactor to będziemy mogli porozmawiać o przesłaniu psychologicznym jakie niesie ta muzyka... ale narazie Monotonia bez przekazu "PSY" jest zwykłą monotonią.

A co do Trance Energy... no cóż ... widać, żeś jeszcze młody... Prawdziwe trance powstawało kiedy Ty się rodziłeś i było jeszcze muzyką undergroundową propagowaną na specjalnie ustawianych imprezach w junglach i miejscach w które dojeżdżało się specjalnie do tego szykowanymi środkami transportu... to były takie "hardcory", że wejście do takiego autobysu równało się z brakiem możliwości opuszczenia imprezy przed jej końcem... (poprostu nie było możliwości powrotu, bo i tak naprawdę nie wiedziałeś gdzie sie znajdujesz)... TO BYŁA MUZYKA TRANCE a raczej GOA i PSY TRANCE.
Potem powstały łagodniejsze odmiany jak Dream Trance (DJ Paul gra tyn gatunek u nas), Commercial Trance, Euro Trance, Tech-Trance itd... dużo by wymieniać... więc proszę nie staraj się zakładać, że wiesz coś na ten temat bo ośmieszyć się łatwo... a wpojone Ci ideały Trance Energy to pozostałości po tym właśnie prawdziwym trance. Nie wspominam już nawet o wieśniackich imprezach typu Ekwador i Manieczki...(Jazdaaaaaa !! itd...) Zresztą w tym temacie odsyłam do artykułu już poruszonego na naszej stronie przez Not4Us http://www.topdj.pl/index...kuly=full&ID=70 .

Tyle w temacie...
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6603 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#18 Wiadomość | 2006-08-27, 22:15
 
Adix napisał/a:Hehe, pamiętam jak swojego czasu całkim udanie wychodziła mi gra na klawiszach telefonu... :)

Kto ma komórkę z 'kompozytorem', a ustawioną standardową melodyjkę (dzwonek/sygnał nadejścia połączenia) - nie może nazwać siebie producentem. ;) Pozdro.
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6561 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#19 Wiadomość | 2006-08-27, 22:21
 
adixowi chodzilo raczej o dzwieki jakie wydaje telefon po nacisnieciu ktoregos z klawiszy, i granie na tym :)
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6603 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#20 Wiadomość | 2006-08-27, 22:23
 
[pkp]

Tak tak. Masz racje. Ale to taki ot mój komentarz z tym związany :P
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6938 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#21 Wiadomość | 2006-08-27, 22:24
 
Cytat:Kto ma komórkę z 'kompozytorem', a ustawioną standardową melodyjkę (dzwonek/sygnał nadejścia połączenia) - nie może nazwać siebie producentem.

No to jestem producentem :)
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6561 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#22 Wiadomość | 2006-08-27, 22:25
 
offtop! offtop! ;P
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6474 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#23 Wiadomość | 2006-08-28, 06:37
 
No ładnie po mnie pojechaliście ale jak na dwa miesiace oswajania sie z tym programem to dla mnie bardzo duże osiągniecie zważając na to że nie chodziłem do zadnej szkoly muzycznej jak większość z was. Dzięki za każdy wpis, wezme do siebie waszą krytykę i będe starał sie tu rozwijać ;)

PS Sorry za tę dyskusję o trance... To było skamlenie zbitego psa. Trochę się już opamiętałem
 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7118 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#24 Wiadomość | 2006-08-28, 06:41
 
Czy mam zamknąć temat czy chcesz kontynuować zgłoszenie?

Przy kontynuacji powinieneś jednak uzupełnić linki - niezbędne są trzy utwory, które nei są remiksami - proszę o decyzję.

Oczywiście zamknięcie tego tematu nie jest przeszkodą byś kandydował w przyszłości.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6474 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#25 Wiadomość | 2006-08-28, 06:49
 
Zamykać
 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7118 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#26 Wiadomość | 2006-08-28, 06:51
 
Wedle życzenia :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [4SoT] Imp

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi