Half A Men
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [finitto] Half A Men
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6586 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#1 Wiadomość | 2006-08-24, 01:16
[finitto] Half A Men 
akustycznie, do snu

4 gitary + 8 śieżek wokali. ciężko to było zgrać, ale zrobiłem to:

http://www.solarplexus.pl...OS_HalfAMen.mp3

[Suggested Bass & Treble Position: B: 2 / T: +3 ]

pzdr

i życze wszystkim dobrze przespanej nocy
Średnia: 9 
 
 
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6972 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#2 Wiadomość | 2006-08-24, 09:16 | Ocenił na 10
 
skad wokal? heh :] myslalem ze bedzie jakis rap u Ciebie :]

cholera jesli Ty to robiles to respect bo na poczatku nie poznalbym ze to przez kogos z BF zrobione...

ale zaje****... naprawde jestem pod wrazeniem... odbiega calkiem od tego co slyszy sie na BF...

wokal to acapella jakas? czy wziales kogos do pospiewania? muzyka jest Twoja tak? znaczy ta gitarka w tle...

mam taka nadzieje bo nic innego tu Twojego nie moze byc w takim razie... :P

jesli muzyka Twoja a wokal acapella to jestem pod wrazeniem swietnego wpasowania gitarki pod wokal...

pasuje jakby bylo nagrywane razem... daje 10 ale tylko pod warunkiem ze cale tlo muzyczne jest Twoje poza wokalem...

jesli nie to nie bierz tej oceny pod uwage :]
Ocenił na: 10 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6864 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#3 Wiadomość | 2006-08-24, 12:00 | Ocenił na 9
 
Wczoraj akurat słuchałem w nocy, byla cisza i kazdy szczegół dochodził.
Bardzo ładnie nagrana gitara i wokal tylko. Swietny klimat i ciekawy temat gitarowy.
Jak juz wcześniej pisałem wokal oryginalny i dobrze obrobiony.
Za całość za flow - dałbym 10, ale końcówka od 3:25 do 3:55 jest troche naplątana- przy tym klimacie moim zdaniem tam jest za dużo "bałaganu" na gitarach. W 2:06 do 2:08 jakis błąd-przesterowanie, i ostatnie 2 sekudy-
Troche się dziwie, bo znam autora , że dobrze potrafi nagrywac-
Pozdro
P.S. dalej nie rozumiem dlaczego novice
Ocenił na: 9 
 
 
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6761 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#4 Wiadomość | 2006-08-24, 16:07 | Ocenił na 8
 
:), niezłe panowie, gratuluje odwagi, kawałek wymaga troche dopracowania, nakładanie się wokali i niepoukładane to wszystko, ale pomysł i wyczucie macie świetne, niekeidy przypomina mi to queena ;D, nie wiem dlaczego ale jakos tak mi sie kojarzy, ale kawałek naprawde pozytywnie odbieram, pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
:)
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#5 Wiadomość | 2006-08-24, 20:47 | Ocenił na 9
 
kurde moze mi ostatnio slon zrobil kupe na uszy ale znajac kawalki sekty77 powiedziabym ze sam sobei spiewal :)
dobra do rzeczy... kurde dobrosc stary noo :P brak mi delikatnego drumika a poza tym no kurde no wymiatasz w dziale novice i nei wiem co ty tu jescze robisz :| pisz zgloszenie do adv ;)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
INSAANE
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#6 Wiadomość | 2006-08-25, 09:37 | Ocenił na 9
 
o ja :D :D
zatkało mnie z początku. Świetny klimat, tak mi sie podoba gitarka i śpiew (twój? :))
sekta nie myślisz o jakism innym statusie? music beginners jakios nei specialnei do Ciebie pasuje :D
Podsumowując - urzekło mnie. Można pomaradzić że tyroche monotonne i proste, ale to śpela uliczka.

Pozdrawiam i wszytskeigo dobrego!
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6586 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#7 Wiadomość | 2006-08-25, 18:49
 
MPoV,

cały kawałek jest mój, tzn.: muzyka, tekst, wokale (w sensie, że ja to śpiewam), gitary, aranżacja, produkcja, master itd. więc nie jest to to, co myślałeś, ale mam inny kawałek w stylu w którym mówisz, tyle że na odwrót: śpiewam pod zapętlony na adapterach loop briana ferry`ego (zapetlony na żywca, bez cięcia i obróbki, z dwóch takich samych winyli), do kawałka: don`t stop the dance. , i chyba go tu wrzuce za niedługo.

Cytrus,
ten bałagan pod koniec, jest nagrany na raz, improwizacja, dogrywałem gitare za gitarą, i byłem strasznie zrobiony, więc bardziej chodziło mi o pozostawienie wrażenia zagubienia i zatrucia, niedopowiedzenia, pretensjonalności...czy jakoś tak... to poplątanie jest zapisem momentu, emocjonalnego fucked up. poza tym nie jestem technikiem na gitarze. a te ostatnie 2 sekundy to początek następnego kawałka, bo Half A Men jest fragmentem całej akustycznej sesji którą kiedyś nagrałem pod działaniem substancji, numer za numerem. cały materiał nazywa się "acoustic sessions in Lo-Fi", więc tytuł wszystko wyjaśnia. i nie chodzi tu tylko o jakość dźwięku, ale w ogóle, o jakość życia?

Jafa,
tak zostałem przydzielony, najważniejsze że numer się podoba, bo już od jakiegoś czasu chciałem go tu wrzucić, ale... sie jakoś bałem, bo jest dosyć osobisty i w ogóle. ale widać że musi coś w nim być, skoro tak piszecie.

dzieki wszyzstkim za słowa, cholernie sie ciesze że sie podoba.
mógłbym jeszcze nad nim siedzieć i w nieskończoność poprawiać, ale myśle że to już naprawde finalna wersja.


pozdrawiam.
Średnia: 9 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [finitto] Half A Men

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi