DJ HoPeLeSS - Tai Chi
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Finał] DJ HoPeLeSS - Tai Chi
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#1 Wiadomość | 2004-12-27, 23:02
[Finał] DJ HoPeLeSS - Tai Chi 
DJ HoPeLeSS - Tai Chi

Takie coś po mojej nieobecności, nie jest czymś super ale chyba nie jest też tragicznie :P

link Soundclikowy czyli ptorzebna rejestracja/logowanie

http://www.soundclick.com....cfm?ID=1919100
 
 
 
 
Mane 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-12-27, 23:09
 
całkiem przyjemna produkcja, melodia mogla by byc troche lepsza ale ogólnie wpada w ucho :P troche nie zabardzo podoba mi sie zmiana tonacji bassline'a, fajna perka, ogólnie stac cie na lepsze wałki :P
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#3 Wiadomość | 2004-12-28, 00:16
 
ten motyw co sie konczy po 6sekundach mogles jeszcze pociagnac bo w ten sposob to nie wiadomo do konca po co on tam jest. bassowka fajna.melodia prosta ale wpada w ucho. perka mi znana bo haty i crashe sam uzywam ;) i snare tez. ta zabawa na 1:30 juz mi nie pasuje nic a nic. pozniej powrot do "normalnosci". w sumie to dla mnie taki dancik zrobiony z braku pomyslow chyba. i tu przyznam racje mane'owi ze robiles lepsza muze.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
VpR 



Dołączył 7150 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-12-28, 13:28
 
bass brzmi marnie to chyba boo bas albo jakies loopy ?:> glowy nie dam ;] ma charakter i sposob w jaki jest zagrany gitarowy a kawalek z bitem -ciekawe polaczenie ;)
powiem szczerze nie wiem jak sie do niego ustosunkowac - melo wesole z tych komercyjnych.technicznie wydaje sie byc ok.
 
 
 
 
 
adult music
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#5 Wiadomość | 2004-12-29, 00:02
 
Boo bass jak nic - tyle, że ja akurat bobasa lubię i użytkuję często :-) Przyjemny miękki lead z bobasem leci - za długo to się powtarza.
Wchodzi 01.25 - marniutko - motyw nic nie wnosi tylko spłyca brzmieniowo kawałek - troszkę podpiera to fajnei chodząca stopa w akcjach.

Mam wrażenie, ze wszystko się ciągle powtarza tylko w coraz bardziej ubogich konfiguracjach.

Nie - zdecydowanie przesadziłeś z powtarzalnoscią motywu - nie wysiliłeś się. Brzmieniowo byłoby całkiem nieźle ale po prostu ILE MOŻNA?

03.23 robisz wyciszenie - pytanie - po czym? - świetnie chodzi claps tylko coś mi przypomina.

Musisz koniecznie ładować więcej pomysłów w każdy numer - KONIECZNIE bo potencjał masz ino nie chce Ci się :mrgreen:

[ Dodano: 2004-12-30, 14:28 ]
Już wiem co mi ten claps przypomina - jest taki numer Chemical Brothers, którego teledysk to widok z okna pociągu :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#6 Wiadomość | 2004-12-30, 20:28
 
Troche mało pomysłów faktycznie w tym kawałku, wykonanie jest dobre ale kawał jest monotonny i tu nie ma bata... Zdał by się ciekawszy aranż, bardziej urozmaicony.

Dokończ Banasiaka !!!! (wtajemniczeni wiedzą o co biega)
 
 
 
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#7 Wiadomość | 2004-12-30, 22:15
 
No i doczekalem sie :)
Typicznie jest "hopeless" :) czyli ze tak powiem dobre :) Ale faktycznie troche malo sie dzieje.
Jest pare zmian melodycznych jednak jeszcze nie 100%wy powrot Hope'a :) W 3ciej minucie przydala by sie jakas wypasna melodyjka.
Ale tak poza tym jest a OK!

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
AleX Cee 


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2005-01-01, 13:48
 
kawalek spoko nawet:) ja mam tylko zastrzezenia do aranzu i do niektorych brzmien...no i w sumie jest monotonnie czasem :P to tyle reszte pisalem Ci na gg :P


pzdr.:)
 
 
 
 
 
mess with the best - die like the rest
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#9 Wiadomość | 2005-01-01, 15:21
 
Do VMC: Co do Banasiaka - plik poszedl sie je*** przy formacie jakis czas temu :(
 
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2005-01-01, 19:41
 
elooo
wejscie masz bardoz fajne ale od 0:6 :/ te oktawy...
bardzo nudnawy utworek i instrumety bardzo słabe czuc tu frutka :/
melodie niktóre to katastrofa
sorkii ale bardzo słabiutki kawałek jak sobie tego słucham to jakby jakic początkujący zrobił z kilku dzwieków cos

pozdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7127 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#11 Wiadomość | 2005-01-04, 19:35
 
Macie wszyscy rację..płycizna na równinach...zero wysiłku i chyba także w pośpiechu (bo tempo szybkie) wybierane brzmienia...słyszałem dziś lepsiejsze utwory i tutaj nic wiecej nie zarzucam...chiałem tylko zeby skończyła się ta bajka i żeby mnie nic nie omineło.Czekam na lepsiejsze propozycje Dj'aHopelessa bo wiem ze stac go na wiecej...a taki negatyw na tle to tylko popychadło do większego wysiłku nad stwarzanymi produkcjami
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#12 Wiadomość | 2005-01-07, 23:39
 
plastik man, plastik man, who want to be a plastik man :P bez kitu, ten motyw na samym początku brzmi chamsko sztucznie, jakbyś go z jakichś plastikowych organków dla dzieci wyciapkał, tai chi, Ty wiesz że mnie tym tytułem zaciekawiłeś, i ja się tu spodziewajkowałem jakichś mocno chińskich motywooffff a tu co? plastik na początku, ale dobra, dam temu juz spokój, jakoś mi ten utworek nie podchodzi, nie jest źle, bo aranżacyjnie wiesz co robisz, brzmieniem nie jest tragicznie, ładne rozdysponowanie efektami, przestrzeń też niczego sobie, nie wyrywają Ci się haty (co jest plagą ostatnio w muzie BF, patrząc po tym co dzisiaj odsłuchałem), najlepszy moment kawałka? start na 1:26 koniec na 1:52, dlaczego? bo w tym miejscu jest pomysł, dobre wykonanie a kawałek dostaje zastrzyk czystej adrenaliny, tylko ta stopa tam na wejściu trochę nie teges (popierdywanie mamuta) ale ujdzie, bo naprawdę ragment z pomysłem i powerem, odradzaj się Hope, jak feniks z popiołów ;)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#13 Wiadomość | 2005-01-09, 10:12
 
i co ja mam napisac jak temat wyczerpany na maxa

chyba sie zgodze z ZDV ze od 1:26 cos sie dzieje w kawalku - do tego jeszzce chyba tam ciut podlubales na automatyzacji ale i tak nie wiele

chyba kawalek przesterowany - pewnie zasluga programu tracks (sciagnalem kiedys z ciekawosci bo go polecales) - ktory wg mnie jest do dupy - bo jak mozna zrobic 1 pociagnieciem master do calego kawalka - jak powinno sie robic na kazdej sciezce osobno, to tylko moje prywatne zdanie
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#14 Wiadomość | 2005-01-09, 17:28
 
talerze i basik na początku nie podobają mi się nie pasują do siebie potem ten bas ginie pod innymi samplami i dobrze bo jest drentwy dobiero na 1.38 jest lepiej ale też nic szczegulnego jakby zmienić ten bas to by napewno o 100% było wszystko lepiej
bo taki basik niezbyt siedzi w takim stylu <do bani>
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#15 Wiadomość | 2005-01-22, 11:23
 
no ten kawałek nie jest twoim najlepszym na pewno ;-) do 70 km troche ci brakuje :)

bass nawet ciekawie ułożony, ale jakos mi sie nie podoba, idzie razem z jakims melo slabym az do 1:25, a potem słabe przejscie do glownego motywu, w którym za pierwszym przesluchaniem stwierdziłem fałsz. potem sie przyzwyczaiłem i juz mi jest ok ;) na 2:57 sie konczy sie wreszcie ten tasiemcowy motyw i znowu wchodzi ten plasticzek z poaczatku, zakonczenie ujdzie, perka ci nie wyszla, szczegolnie te crashe tu nie pasuja - 4/10 - było lepiej HoPe.. :P
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Finał] DJ HoPeLeSS - Tai Chi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi