Souls in Motion - It's So Dar...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Souls in Motion - It's So Dark Outside (Club Mix)
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6603 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#1 Wiadomość | 2006-08-22, 19:48
[finał] Souls in Motion - It's So Dark Outside (Club Mix) 
TRANCE

[SiM]

Oto najnowszy nasz kawałek. Posłuchajcie i oceniajcie... Każdy komentarz jest dla nas istotny, ponieważ chcemy dopracować go w każdym calu. :)

Czas: 6:22
Rozmiar: 8,76 MB
Bitrate: 192KBps

Link: http://www.soulsinmotion...._(Club_Mix).mp3
Średnia: 8,4 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-08-22, 20:15 | Ocenił na 10
 
nie często wrzucacie kawałki więc ściągnołem(trancu nie cierpie)...i...leci...leci...mało mnie to obchodzi nic się nie dzieje...kilka dzwięków na krzyź łupie i łupie...poziom techniczny świetny....aż miło posłuchać...każdy dzwięk mięciutko brzmi...ale jeśli mam być szczery to w tym gatunku na Bf prezentujecie najwyższy poziom...10/10 bo to zawodowo wszystko razem współpracuje....
...rock już dawno umarł... :/...niestety...
Ostatnio zmieniony przez ix 2006-08-22, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 6981 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#3 Wiadomość | 2006-08-22, 20:54 | Ocenił na 10
 
Trzeba przyznać że kawałek jest zrealizowany na bardzo wysokim poziomie. Przyczepie się tylko do jednej rzeczy - tego reason'owskiego loopa Elc34_pioneers_110_eLAB na samym początku :P To jest moim zdaniem niepotrzebne ;) Poza tym nie mam żadnych zarzutów do realizacji. Podobają mi się wasze utworki. Zresztą już kiedyś o tym wspominałem :P Pięknie to wszystko zaaranżowane. Jest wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Poprosze więcej takich trance'owych kawałków :)

nie może być inaczej 10/10

Pozdrawiam
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6603 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#4 Wiadomość | 2006-08-22, 21:20
 
[SiM]

Co do Elc34_pioneers_110_eLAB... Faktycznie, to reason'owski loop, ale nie mogliśmy się powstrzymać, ponieważ dla nas brzmi świetnie w tym momencie... Prosimy o wyrozumiałość. ;)
Średnia: 8,4 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 6981 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#5 Wiadomość | 2006-08-22, 21:24 | Ocenił na 10
 
Souls in Motion napisał/a:[SiM]

Co do Elc34_pioneers_110_eLAB... Faktycznie, to reason'owski loop, ale nie mogliśmy się powstrzymać, ponieważ dla nas brzmi świetnie w tym momencie... Prosimy o wyrozumiałość. ;)

Nie ma się czym przejmować :) Loop nie zmienia faktu że kawałek jest świetny <ok>
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7120 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#6 Wiadomość | 2006-08-22, 22:11 | Ocenił na 9
 
Fajny klimatyczny poczatek. Super clap i dobry synth na poczatku. Bass troche za malo slyszalny jak dla mnie. Moglby byc glosniejszy. Melo super. Fxy tez ok. Pady maja super barwe. Zejscie tez git. Wszystko bardzo fajne ulozene, brzmienie super, pomysl na kawalek tez ok.Dwie rzeczy ktore moglby byc lepsze to przede wszystkim glosniejszy bass i ciut brak jakies takie wyrazniejszej melodi glownej. Dlatego 9 a nie 10. Tak czy inaczej bardzo dobra produkcja.
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6688 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2006-08-23, 09:40 | Ocenił na 8
 
Ten loop tam na poczatku srednio mi podchodzi. Troche za duzo jest reverbu tzn moze nie za duzo ale trzeba gore przycac dampem bo jest tak metalicznie. Widze ze przyciete jest od 21000hz? nie spotkalem sie jeszcze z tym:) Ogolne przyjelo sie obcinanie pasma od 18000 i ewentualne do polowy od 16000hz. Góra jest dobrze ale bardzo malo basu jest. czuje sam subbas jakies 40-60hz reszta zero:/. 3:02 swetny moment fajny padzik. Szkoda ze nie ma jakiejs melodii konkretnej bo zmiana ulozenia co takt to troche nudne:/ No i dalej sobie fajnie pompuje. Dobór barw jest bardzo dobry. Orpocz tego co napisalem techncznie jest dobrze.
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
:: ::
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6757 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#8 Wiadomość | 2006-08-23, 10:29 | Ocenił na 7
 
Souls in Motion napisał/a:...rock już dawno umarł... :/...niestety...

E no e no ... z tym się raczej nie zgodzę, zobacz ile ludzi przychodzi na woodstock - to jest dopiero siła!!

Utwór jest dobrze zrealizowany, brzmieniowo dość nieźle dobrany, mam zastrzeżenia jeśli chodzi o ten sztuczny "chórek" na początku.... no jest właśnie troche sztucznawy. Później wchodzą dzwięki nieco plastikowe takie sterylne bardzo... co mi się zbytnio nie podoba.... Bass jest fajny bo nie jest to przejedzona rura. P5rzejscia są takie Tiestowate... to jest dla tego goscia tak charakterystyczne ze niestety ktokolwiek bedzie tego probowal to juz bedzie tyl;ko z nim kojarzony. Melodia wydaje mi się niespójna... niby refleksyjna mollowa, ale niektore dzwieki stylu sielankowego burzą tropchę tą refleksyjność, która mogła pozostać. Myślę, że mozna byloby to rozdzielic np. część smutną dać w pierwszej fazie utworu a w drugiej zmienic nastrój na radosny, wtedy utwór byłby swego rodzaju opowiadaniem. W tym momencie ciężko stwierdzic o czym on opowiada, występuje coś w rodzaju randomizacji dzwięków. Część z nich wydaję się nieprzemyślana i przypadkowa. No cóż... ciężko jest wyrobić sobie charakter. Jak narazie jestescie na etapie naśladowania innych. Może to i dobra droga na początek? ;-) Dla przykładu taki charakter udało się wypracować Adixowi... Może nie zawsze utwor porywa (bo jest ich sporo), ale wiadomo, że są jego, to ważne.

Poza tym ciekawa automatyzacja, dobry kick.... trancowe synthy przejedzone mocno.
Utwór nadaję się bardziej jako wypełniacz do albumu niż jakiś przebój ;-)

Próbować coś kombinować. Ćwiczenie czyni mistrza !!
Pozdrówka :)
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6759 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#9 Wiadomość | 2006-08-24, 15:52 | Ocenił na 7
 
Witam, utwór wykonany technicznie bardoz dobrze, kick , bass jak w typowych transach, rozwinięcie też.. mnie to jzu troche zaczyna nudzić, następny zwykły utwór trancowy , ktory bazuje na oklepanych już schematach , melodia jest prosta i przewidywalna, wszystko to słyszałem jzu w tysiacach podobnych kawałków. Utwór mnie po prostu nie porwał, a dobre wykonanie techniczne i oklepane pomysły juz nie zadowalają, moja ocenka to 7/10 pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
:)
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7123 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#10 Wiadomość | 2006-08-25, 17:29 | Ocenił na 6
 
Technicznie bardzo dobrze, naprawde ładnie zrobione, niczego sobie. Widać, że kupę roboty w to włożyliśta. Podoba mi się jakby "dwuczęściowość" utworu, znaczy sie może nie zupełnie dwuczęściowość ale wiecie o co mi chodzi. O tą chwile wytchnienia przy 2:53, która zwiastuje to co poźniej nastąpi. Może nie jest to zbyt oryginalny chwyt, ale jak na ten gatunek muzyczny niczego sobie. Po owej przerwie wchodzi klasyczna trzypaskowa, kompresorowa łupanka. Mnie osobiście estetycznie się to nie podoba, ale napewno się ktoś znajdzie co wpadnie mu w ucho. Za wyświechtany gatunek zaniżam ocenę o jeden stopień.
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7095 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#11 Wiadomość | 2006-08-25, 21:41 | Ocenił na 8
 
Nie wiem co pisać :) Kawałek jak na mój gust za bardzo trance'owy :P Ale ludzi nie zmienię, więc piszę co czuję. Brakuje mi tu melodii jakotakiej, bo jedyne co wchodzi w ucho to pady, ale raczej nie na długo. Może jakies coś delikatnie pykane na pianinku? Technicznie zrobione profesjonalnie. A co do reszty to.... czy ja wiem? Mnie nie zachwyciło, ale to nie mój styl. Powiedzmy że niech będzie 8 :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7127 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#12 Wiadomość | 2006-08-26, 10:29
 
ok, jak do tej pory nie znalem Waszych utworkow, ten jest pierwszy, który przesłuchalem (Bo zobaczylem ze jakis trance ;)). Utworek od początku b. dobry jak na moj gust, b. fajny beat i bass, ladnie budujecie klimacik. Świetne lightowe dzwieki tak samo jak i pady. Głowna melodia tez mi sie spodobala i musze powiedziec ze na BF tutaj chyba krolujecie jesli chodzi o ten gatunek, jestem b. milo zaskoczony. Pozdro
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6656 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#13 Wiadomość | 2006-08-26, 19:21 | Ocenił na 9
 
Klimatyczny, nawet mozna powiedzieć ambientowy początek, fajnie wprowadzacie kolejne synth'y. A ten loop nie jest złym pomysłem, pasuje jak ulał. :D
Brzmienia są genialne, wszystkie brzmią ciepło, a przy okazji są jasne i czytelne. Bass jedynie mógłby być głośniej, bo ginie w kawałku. :)
Doskonała przestrzeń, jezus jak ja bym chciał robić takie przestrzenne kawałki. :D
Jeszcze czepiając się aranżu - przejście pośrodku (to w okolicach 3:00) trochę niespójne mi się wydaje. Pady różnią sie znacznie brzmieniowo i tu mnie boli. :/
Openhat - huh, tak sobie słucham się zastanawiam czy usłysze w końcu transowy kawałek z dobrze wkomponowanym hatem pomiędzy kick'ami czy tam kick'iem czy clap'em. Więc tak:
1) mam wrażenie jakby był tam upchnięty na siłę
2) plastikowo brzmi

Ale mimo wszystko trzeba przyznać, że realizacja pod względem technicznym jest na światowym poziomie - kończąć swój wywód zostawiam was sam na sam z moim komentem i oceną - 9. :mrgreen:
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6584 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#14 Wiadomość | 2006-09-01, 22:00 | Ocenił na 10
 
przy 2:50 byłem przekonany , że pojawi się jakiś wokal, cos w stylu Toni Halliday - panny z pierwszej płyty Leftfield. tak mi sie coś ubzdurało. pasowałaby mi tu, po prostu. produkcja jest wysoko wysoko. można powiedzieć, że kawałek nie zawiera żadnych błędów, ani przy miksie (wszystkie rzeczy brzmią i mają doskonałą głośność), jak i przy samym masterze. dobre przestrzenie i świetny dobór dźwięków. na co dzień nie słucham takiej muzy, ale czasami pojawiają się właśnie takie numery jak ten, które wyciągają najlepsze rzeczy z tej stylistyki. no i wraca sie do nich potem. wg mnie od samego początku po sam koniec produkcja jest zrobiona ze smakiem i elegancją. a co do tego loopa z reasona, to nie mam z nim problemów, bo nawet nie wiem dokładnie o który moment chodzi.

szacun, pozdro
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Souls in Motion - It's So Dark Outside (Club Mix)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi