Insaane - Amphetamine
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final]Insaane - Amphetamine
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#1 Wiadomość | 2006-08-22, 17:06
[final]Insaane - Amphetamine 
Niesamowita wena mnei chwytla :P ostatnio zrezygnowalem z uzywek, ciezko ale musialem no i opisalem faze po pewnym srodku, jak ktos probowal to konstrukcje zrozumie.
Mastering... no kurde zrobilem ajk potrafilem ;P pewnie brzmi kartonowo jescze ale staralem sie :P
Bledy wychwicilem podczas wielokrotnego odsluchu i poprawilem. Nie potrafei sie zdystansowac do tego walka na tyle zeby uchwycic co przeszkadza. Dobra koneic zamulania :P

EDIT: samienilem link. Teraz sznurki prowadza do wersji poprawionej. <diabel>

odsluch
mp3



<zielony>
Ostatnio zmieniony przez Insaane 2006-08-24, 15:25, w całości zmieniany 3 razy  
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
INSAANE
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6578 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#2 Wiadomość | 2006-08-22, 17:56 | Ocenił na 8
to jade z programem. 
Pierwszy ride za malo reverbu konczy sie strasznie agresywnie,a na tych padach chyba troszku za duzo :D bas dobrze sobie gra,beat niczego sobie,uuu fajnie zmieniles bas na 303 <ok> potem przez moment mam wrazenie jakby wszystkiego bylo za duzo ,ale wraca do poprzedniej formy wiec jest niezle, troszeczke jeszcze na twoim miejscu bym rozmudowal hihaty,ale ogolnie jest dobrze ,fajny dark style ,ale chyba nie Neurofunk :D konczy sie troszke dziwnie tak urwane nagle,i ten hihat ktorym konczysz poloz reverb na niego.Ogolnie rzecz biorac calkiem calkiem :D mnie tam sie podoba ,bo jak wiesz jestem fanem tego gatunku.Jak jeszcze poprawisz master i rozbudowalbys troszke hihaty bylo by bosko.Jak narazie 8 z duzym plusem za styl,popraw a dam wiecej <ok>

DARK SIDE RULEZ. :D
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6972 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#3 Wiadomość | 2006-08-23, 08:27 | Ocenił na 8
 
zaje**** tlo i melodia... troche za glosno haty na poczatku...

niezle niezle... fajnie to brzmi, duzo przeszkadzajek...

podciagnij w perkusji wysokich tonow bo znikaja gdzies w mixie, fajne melodie wchodza - proste ale dobre...

troche te ride'y do poprawy bo faktycznie moglyby brzmiec lepiej...

nad masterem tez jeszcze troszke posiedz...

ogolnie jest bardzo dobrze i daje jak poprzednik 8...

w ogóle to tytul mowi sam za siebie :P
Ocenił na: 8 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#4 Wiadomość | 2006-08-24, 00:46
 
dziex Wam :)
wlasnie slecze nad tym kawalkiem jutro moze wstawie wersje z poprawionymi szczegolami. troche poprawilem mam nadzieje a nie zepsulem :P


poprawilem :]
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
INSAANE
 
TranceBase 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6581 dni temu
Posty: 92
Skąd: InoWroCław
Punkty: 2
#5 Wiadomość | 2006-08-25, 05:46 | Ocenił na 4
 
Oooo ;P - Bardzo klimatyczny kawałek <ok> Ale master wydaje mi sie nienajlepszy... ale źle nie jest... kick tak słabiutko jakoś puka... albo na moim szajsnym sprzęcie sie mi tak wydaje... po dłuższym odsłuchu stwierdzam:
Ogolnie kawałek monotonny... mało wyrazisty... - jakby Ci tu napisać... nie zrobiło to na mnie wrazenia.... nie moj styl...

4/10
Ocenił na: 4 
 
 
 
W oguuuuuuule.... !!! :)
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#6 Wiadomość | 2006-08-25, 09:46 | Ocenił na 8
 
Deczko poschizowaeś Insaane ;) i bardzo dobrze.
Świetne pady i poszczegfolne melodyjki. Bas rozwala! Oj klimacik to ma a ma :D Widać że sie napracowałeś, + za przeszkadzajki i perkusję bo zrealizowana na prawde wzorowo! masz potencjał :) ochłoń troche i nabierz dystansu do tego a wyjdzie Ci jeszcze lepiej! (zwłaszcza master)
Potem sie jeszcze troche zamonotonnia, ale bronisz sie jakoś. I jeszcze jedno, z tegoto wynika - jak dla mnie rozwiniecie pomysłu na 5 minut to troche przegiecie, choć jak kto woli, ale po odsluchu twgo dzieła odnosze wrazenei ze spokojnie upchnalbys to w 4, ale jak mówi główna zasada Tool'a "gramy utowry po tyle minut ile nam sie podoba, tak ile czujemy, a nie tak żeby jakiś DJ w radiu był zadowolony" :D
IMHO utworek wymiata!!

Pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#7 Wiadomość | 2006-08-25, 14:02
 
nie to ze sie bronei czy cos ale TranceBase skoro to nei twoj styl i nie kumasz tego rodzaju muzyki to nie wiem z jakiej racji wystawiasz ocene. poza tym nie styl a technike sie ocenia jesli ocena jest za technike to spoko jesli za to ze gatunku nei lubisz/nie kumasz to wybacz ale przegiales :P


tak wiec dzieki Wam za ocenki ;) jafa tak jak mowisz, poczekam z tydzien i poprawie master :) bo to bylo w sumei tak doc szybko realizowane :P


peace <taniec>
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
INSAANE
 
Julii 


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6472 dni temu
Posty: 1
Skąd: mam wiedziec :P
Punkty: 3
#8 Wiadomość | 2006-08-25, 14:45 | Oceniła na 9
 
Technika nienaganna, mastering faktycznie moglbys poprawic. Ze zlych rzeczy mysle ze tylko master sie klania. Reszta wysmienita :)

P.S.Drogi TranceBase chyba twoj sprzet jednak w tym wypadku cie zawiodl,utwor jest nie tylko klimatyczny ale i bardzo wyrazisty i widac ze autor chcial cos przekazac i nie jest monotonny,a ze to nie twoj styl bo bardzo mi przykro ale w takim razie mogles nie oceniac ale pozostawic swoja opinie i na tym zakonczyc a nie obnizac srednia;P
Ocenił na: 9 
 
 
TranceBase 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6581 dni temu
Posty: 92
Skąd: InoWroCław
Punkty: 2
#9 Wiadomość | 2006-08-29, 09:55 | Ocenił na 4
 
Cytat:jesli za to ze gatunku nei lubisz/nie kumasz to wybacz ale przegiales


Oj chyba ktoś tu krytki nie potrafi przyjąć... Pamiętaj !! dobra krytyka nigdy nie jest zła... !!
Dobrze wiesz ze stać Cie na więcej... !! - Takim komentarzem staram sie Cie zmotywować do pray i robienie coraz to lepszych kawałkow...
Chyba źle mnie odebrałes... !!

A skomentowałem dobrze... Master do poprawy i z tym sie zgadzacie... monotonne to jest... no jest.... upchnąlby to w krótszym czasie...
Ocenił na: 4 
 
 
 
W oguuuuuuule.... !!! :)
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#10 Wiadomość | 2006-08-29, 11:19
 
Krytyke potrafie jak najbardziej przyjac, nie chodzilo mi tu o slowa krytyki bo tak jak mowisz wszelka krytyka mnie mobilizuje, jednak chodzilo mi tu a ta 4 :P
Ale mniejsza z tym :]

TranceBase napisał/a:
A skomentowałem dobrze... Master do poprawy i z tym sie zgadzacie... monotonne to jest... no jest.... upchnąlby to w krótszym czasie...

no tak co do masteru zgadzam sie bo wiem jakie sa moje umiejetnosci w tej kwestii, co do monotonii to powiedz czy utwor Cie nudzi? czy tylko jest monotonny, monotonia nie zawsze jest nudna :)

tyle pozdro ;)
Średnia: 7,5 
 
 
 
 
INSAANE
 
TranceBase 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6581 dni temu
Posty: 92
Skąd: InoWroCław
Punkty: 2
#11 Wiadomość | 2006-08-29, 12:39 | Ocenił na 4
 
Cytat:co do monotonii to powiedz czy utwor Cie nudzi?

Czasami lubie się odprężyć i posłuchać muzyki w delikatnym wydaniu... nudzi...hmmmm - poprostu w tym kawałku jak dla mnie oczywiście nie ma tej iskierki...

Cytat:jednak chodzilo mi tu a ta 4

No ktoś wkońcu musi Ci zaniżyć średnia... :P :P ;)
Ocenił na: 4 
 
 
 
W oguuuuuuule.... !!! :)
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6564 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#12 Wiadomość | 2006-08-29, 22:48
 
TranceBase napisał/a:poprostu w tym kawałku jak dla mnie oczywiście nie ma tej iskierki...


i to jest moim zdaniem idealne wytlumaczenie swojej oceny ;)
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6942 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#13 Wiadomość | 2006-08-30, 09:31 | Ocenił na 7
 
Poczatek spoko. Fajnie rozwijasz i budujesz klimat. Perka niezle ulozona ale wydaje mi sie ze ma ona za malo powera, nie wiem moze to wina masteru. Wydaje mi sie ze po jakims czasie powinien wejsc jakis nowy motyw, moze jakis dzwiek z innna melodia. Ale ogolnie kawalek przypadl mi do gustu :) Pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6586 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#14 Wiadomość | 2006-09-01, 21:03 | Ocenił na 9
 
wydaje mi się, że gdybyś troszeczkę ściszył stope, jednocześnie dając jej więcej basu... nie wiem, jest trochę za sucha (jak dla mnie), i za bardzo się wybija z ogólnej głębi reszty, ale może tak miało być.

takie moje pierwsze "ale" co do kawałka. i ostatnie. może jeszcze to, że czekałem na nowy patent po 3:47, jakiś lekki smaczek. ale w sumie ten dźwięk, który pierwszy raz pojawia się przy 1:38 rekompensuje, bo jest idealnie trafiony tutaj. i po drugim przesłuchaniu myślę że numer jest b. dobry.

te ride`y na początku strasznie mi dobrze wchodzą. podoba mi się że tak niby-niedobrze brzmią. czasami w poszukiwaniach trzeba ryzykować takimi pomysłami, bo wydaje mi się, ze akurat tutaj nadają kawałkowi dodatkowego uroku. grunt, że następne blachy brzmią dobrze.

a te stope, co sie przyczepiłem to można nowym masterem poprawić, nie ruszając jej na etapie mixu. ściągając minimalnie 2,5 kHz, i podbijając 70-90Hz. myślę, że kawałek nabrałby jeszcze więcej ślizgu i tłuszczu. ale to tylko moje zdanie, bo może tak właśnie miało byc, sucho i nieprzystępnie . aha, zakończenie jest w pyte, bo to jest chyba patent z wejścia tylko puszczone od tyłu. a to lubie.

dałbym 10, gdyby było więcej drillujących dźwięków w drugiej części utworu, i gdyby ta stopa była taka jak pi9sałem.

pozdr.
Ocenił na: 9 
 
 
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6471 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2006-09-02, 19:24 | Ocenił na 7
 
witam. tak, przedmówcy wyrazili dokładnie to co czuję. brakuje mi tutaj troszeczkę agresji na bębnach. jeśli to dograsz, będzie naprawdę superancko. linia melodyczna jest całkiem sympatyczna, o nawet rym:) mi wyszedł. troszeczkę mi jeszcze brakuje ciut rozbudowanej partii basu, choćby ze dwa razy w utworze, przy okazji jakiegoś przejścia. ogólnie siedem plus. pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final]Insaane - Amphetamine

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi