adiS - LHX
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] adiS - LHX
 
adiS 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6662 dni temu
Posty: 49
Skąd: Gda
Punkty: 18
#1 Wiadomość | 2006-08-20, 16:44
[final] adiS - LHX 
Po długiej długiej przerwie usiałdem i sklepiłem taki utworek:

!PYK!

Nie wiem jaki to gatunek ale coś jak by DnB ,ale prosze mimo wszystko niech ktoś tego posłucha bo naprawde starałem sie NIE zrobić techno! :/
Ostatnio zmieniony przez DJ_Golem 2006-09-01, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 6 
 
 
 
 
http://www.adis.bighost.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6809 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-08-20, 16:59 | Ocenił na 7
 
...ciekawy początek...nutki które wchodzą potem także ciekawe...wokal żeński chyba puszczony od tyłu także ładnie wkomponowany...kawałek
nietypowy ciekawy troszeczkę możesz jeszcze popracować nad linią bębnów i troszkę urozmaicić utworek....idziesz muzycznie w bardzo dobrym kierunku...mnie się podobało...
popraw mastering i będzie nieźle...
7/10
pozdrawiam
ix
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6781 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#3 Wiadomość | 2006-08-20, 18:10 | Ocenił na 5
 
Za mało muzyki w tej muzyce jak dla mnie. Melodia ktora proponujesz jest tak naprawde oparta na jednym akordzie E (z opoznieniem a na #g of course). Ta prymitywna, troche wesoła melodia, barwa na ktorej jest zagrana (cos w stylu klaiwszy z 1szej czesc Shine On you Crazy Diamond)- kompletnie mi nie pasuje do takiej rytrmiki, ktora przecież wyrosła jest z klubowych brzmien. A emocje klubowego zycia na pewno nie są wyrażalne przez tak język melodyczny: dziecinny, trywialny. Jesli lubisz transowosc, monochromatycznosc - sproboj innych wspólbrzmien dzieków, bo opieranie sie na najbardziej oczywistych układach daleko cie nie zaprowadzi.
Wiec uwazam ze to jest niespójne, jakby sztuczne. No ale z technicznego punktu widzenia wszystko jest poprawnie. Warsztat niezły, ale wiecej mysli muzycznej plz!
Ocenił na: 5 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#4 Wiadomość | 2006-08-20, 18:11 | Ocenił na 6
 
ciekawy poczatek.. chociaz nic odkrywczego jesli chodzi o teatr dzwieków, na dodatek slaba jakosc strasznie, no ale nie to jest główną treścią utowru :)
Jeśli chodzi o fx (to mi sie pierwsze rzuciło) to świetnie niemi opreujesz. Kapitalne wokaliki! Melodyjka jak najbardziej podkesla charakter tego utowru. I robi sie calkiem fajnie, ale nie kumam co chciales osiagnac ta nagla przerwa i zaczenciem kolejnego teatru dzwieku :? I to ciagle "You're dead" , conajmniej zastanawiajace. Przez to wydaje mi sie jakies to takie niespojne. Chcialbym abys troche wyjasnil jakie miales tu zamierzenia w tym :)
troche to zagmatwane, ale jesli chodzi o warstwe muzyczna to jest fajnie i milo:) Nie mowie ze kawalek jest zly, wrecz przeciwnei jest bardzo dobry! Tylko mam taka sugestie zebys troche objasnil :)

Pozdrawiam!
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
adiS 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6662 dni temu
Posty: 49
Skąd: Gda
Punkty: 18
#5 Wiadomość | 2006-08-20, 18:22
 
Myślałem że mój styl jest już wam znany i wiecie czego sie można po mnie spodziewać :x
jafa w całym utworze ani razu nie pojawają sie słowa "You're dead"... jedynie 4 razy można usłyszeć "i need your brain" z czego 2 razy zdanie jest niepełne...
Przerwa miała otrzeźwieć słuchacza który by si eprypadkiem znudził utowrem i zdaje mi się że osiognąłem cel ,a tak serio to chciałem mieć efekt zatrzymanego winyla (czy coś w tym rodzaju) <wsciekly>
Franq gdybym zagrał to bardziej "spodziewanie" straciło by to urok ,dla tego zmieniona barwa jes celowa... nudno by było na świecei gdyby wszystko było banalne ;)
Średnia: 6 
 
 
 
 
http://www.adis.bighost.pl
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#6 Wiadomość | 2006-08-20, 18:40 | Ocenił na 6
 
Ups sorry adiS :/
nie mam dobrego ucha co do słów angielskich, moj blad :(
teraz juz troche rozumiem twoj utwor bardziej i dobrze :) a co do tej przerwy to mysle ze zrobils to troche jednak zbyt brutalnie (w kazdym razie jak na muzyke relaksacyjna, a taki w moim odczycie jest ten kawalek) ja bym to torche poprawil, ale ogolenie jest dobrze :)
Dizeki i jeszcze raz przepraszam
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
adiS 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6662 dni temu
Posty: 49
Skąd: Gda
Punkty: 18
#7 Wiadomość | 2006-08-20, 18:49
 
Haha jafa mistrzu :D
To w mojej mp3 padają teksty "i need your brain" ,strzały ,teksty z csa ,niskotonowa fala wibracyjna i zmiany taktu a Ty mi z tekstem ze to relaksacyjna xD
Ale ciesze sie że są różne interpretacje tego nagrania ,szczególnie że nie okresliłem gatunku ,więc nie ma sie co czepiać... no przynajniej ja bym sie przy tym nie zrelaksował xD
Pozdro jafa :D
Średnia: 6 
 
 
 
 
http://www.adis.bighost.pl
 
Aidz 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6523 dni temu
Posty: 8
Skąd: Łódź
Punkty: 2
#8 Wiadomość | 2006-08-21, 09:33 | Ocenił na 6
 
Całkiem Fajne :) Perkusja Ciekawa... Wszystko troche Monotonne... Nawet ładnie się zgrywa... Wstęp mi nie przypasował, moim zdaniem do piosenki pasuje ze wstepu tylko wokal: 'I need Your brain':P Ale to moje zdanie... Ogolnie Dobre wrażenie :) Daje 6 :P
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
* zablokowano *
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] adiS - LHX

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi