ENDORPHINE-Smuga
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] ENDORPHINE-Smuga
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#1 Wiadomość | 2006-08-12, 11:15
[finał] ENDORPHINE-Smuga 
world/ethnic/electronic

Utówr bardzo rytmiczny w klimatach etnicznych - nawet do poskakania ;-)

Zapraszam

ENDORPHINE - Smuga
Średnia: 9,23 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6754 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-08-12, 12:10 | Ocenił na 8
 
bardzo dorba jakośc to sie od razu rzuca w uszy :) tribalne dzwięki :P hmm wszedl bass i perkusja.. i m usze powiedzieć że bardzo fajne to jest.. nie podoba mi sie za bardzo ten isntrument co od razu z tym wchodzi nawet nie wiem co to jest :P odgłosy wokalne jak zwykle na najwyższym poziomie i perfekcyjnei wpasowane.. aranżacja też bardzo dobra ;) 2:03 i normalnie bardzo sympatyczne wejście.. tylko znowu ten isntrument.. troche sztucznie brzmi ;) hmm tak se mysle troche wiecej elektroniki bit an 4 i bylby faithless :D
produkcja udana .. basik świetny :) jednak w porównaniu do poprzednich produkcji jakich słuchałem ;) to nawet nie moge dac 9 :) no coż Profesjonaliści są surowiej oceniani ;)
glownie chodzi mi tutaj o linie melodyczna.. nie jest az tka porywajaca jak w innych waszych utworach :)

Pozdrawiam
Take Care

UPDATE: choć po 3 przesłuchaniu postawiłbym jednak 9 :) szkoda że nie można edytować ocen :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6837 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#3 Wiadomość | 2006-08-12, 16:34 | Ocenił na 10
 
Wspaniała produkcja... cudowne brzmienie... wyrafinowana struktura... nie no jestem pod wrazeniem. To, co dzieje sie w 2giej minucie, szczególnie gdy pojawiają sie wokalizy, z rozkosza bym usłyszał na jakiejs imprezie w wylansowanym klubie. A przy tym jest jeszcze tak muzycznie wyważone, wysmakowane. Wszystkie te dzwięki tworzą spójną strukturę, tak naładowaną rytmicznie, z ciekawaymi wspólbrzmieniami poszczególnych partii...
Utwór odurza..jest niczym fajka wodna z haszem;) harmonia jest w sumie diatoniczna ale odpowieni układ partii instrumentów tworzy wspaniałe współbrzmienia. Doskonały dobór samych barw instrumentów. No i nie brakuje "piterowego" patosu - koło 2 giej minuty po glissandzie pojawia sie, niczym promyk światła, dzwięk b, i zaczyna "kojącą" melodię. Impressive :D
Ocenił na: 10 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6920 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#4 Wiadomość | 2006-08-12, 20:14
 
utwór ma b dobrą jakość, i mnóstwo warezów. Poza tym jeszcze ma tytuł.
Ale w sumie oprócz tych w/w atrybutów nie zostaje w głowie nic oprócz wspomnienia , ze ladnie brzmiało.
Czasem ten cały wysiłek w poszukiwaniu jak najlepszego brzmienia idzie na marne- bo utwór jest pusty
nie poruszył mnie jakos, nie wiem czemu.
sorki ale oceny nie dam, zeby tzw. listy nie zaniżac
Ostatnio zmieniony przez Cytrus 2006-08-13, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
moje piosenki
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7113 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#5 Wiadomość | 2006-08-12, 22:21 | Ocenił na 7
 
Żałuję, że nie poszliście w taką stronę jaką zdawał sie zwiastować początek utworu - do 0:51. Dalej utwór jest czymś nie do końca dla mnie zrozumiałym. Niby wszystko jest fajnie, jest tam jakaś energia, sens, ale nie potrafię w tym utworze odnaleźć czegoś dla siebie. Mnogość melodii, motywów trochę mnie zniechęca, po pierwszym przesłuchaniu nie jestem w stanie przetworzyć tego co staracie się do mnie, jako słuchacza, powiedzieć, o czym opowiadacie. Oczywiście nie zawsze tak jest. Lekkim odetchnięciem jest dla mnie moment 3:26. Bardzi fajnie zrobiony.
Cóż, niby wszystko jest na swoim miejscu, jednak czegoś mi tu brakuje... Oczywiście mastering i dobrane barwy są tutaj bezbłędne (no może poza tym akordeono-podobnym instrumentem :) ).
Pozdrawiam.
Ocenił na: 7 
 
 
 
DJ Moralez 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 63
Skąd: Mierzęcice
Punkty: 13
#6 Wiadomość | 2006-08-13, 10:41 | Ocenił na 9
 
Na mnie utwór zrobił ogromne wrażenie! to o czym mówicie, że czegoś tu brakuje tu według mnie nie ma miejsca! Ten utwór po prostu taki ma być !!! i to właśnie czyni go innym, napewno czymś nowym. Osobiście bardzo lubie takie dzwięki :) Zawsze kręciły mnie połamane bity chociaż sam robiłem jakieś dance-y :[ Zaczynam widzieć świat muzyki z innej perspektywy słuchając tego utworu.

No coś tu dodać? nie ma co!? pełen profesjonalizm pachnie i ciągnie się niczym "SMUGA"

Pozdroofka :)
Ocenił na: 9 
 
 
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7005 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#7 Wiadomość | 2006-08-14, 17:42 | Ocenił na 10
 
ooo..przemówił Budda :)

to może mi sie wałki pokręciły?? nie nie nie..początek świetny..i to sie potem dzieje za każdym razem zaskakuje..bardzo wymyślna (albo po prostu dobrze przemyslana - jak kto woli;)konstrokcja 3:25 do 4:20 to dla mnie jest po prostu esencja tego co w rytmie najpiękniejsze :) tańczyć się chce :)
o technice nie mówię - professional po prostu ;)
gratuluję utworu..pzdr
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6865 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#8 Wiadomość | 2006-08-14, 18:33 | Ocenił na 10
 
heh...nie chce mnie się nic pisać...i zeheos bardzo Cię proszę nie kasuj posta... :o :poklony: :yeah: <diabel>
TO JEST WłAśNIE PROFESJONALNE GRANIE....
...dziękuje... :)
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6997 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#9 Wiadomość | 2006-08-15, 13:31 | Ocenił na 8
 
Elo...

No rytmika super... :)
Fajnie wszysto jest wymieszane.... Ogólny chaosik który jest bardzo ładnie odczytywany (przynajmniej przeze mnie)...
Troche przejścióweczka zepsuła (czyt. wytrąciła) klimat...
Mam wrażenie, że po przejściu ten intrument który zaczyna grać jest za głośno i wyrywa sie za bardzo...
... no i wracamy do motywu przewodniego na pare chwil ... fajnie gra...
...i znowu przejścióweczka (nie za szybko po ostatniej ?)...
...no teraz mamy ładnie łamanie :)... doskonale wpasowane wszystkie przeszkadzajki...
Bass wszystko w tle podreśla.... dobrze !
czuje tu znowu ciut orientalizmu... takiego wymieszanego z indiami itd.... hehe niezła papka :)
Szkoda, że utworek wyciszony - kończy sie bez pomysłu... :(
Dobre to , nie powiem... :)
Czuje na 8

Pozdrawiam
Adix
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6701 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#10 Wiadomość | 2006-08-15, 14:13 | Ocenił na 10
 
poczatek i juz slychac ta krople profeski zblizajaca sie do oceanu tej samej substancji... niesamowity utwor rozgromil moje miesnie czola ktore wlasnie zbieram po pokoju :P

zgrzeszylbym wytyjajac bledy gdyz klamstwo grzechem jest :) moze i sa jak niektorzy zauwazyli jakies elementy typu brak wyrazistej melodii, ale dzieki temu kawalek nabral takiego klimatu wypas poprostu :P

co ja tu bede prawil kure bez sensu skoro i tak jestem pod wrazeniem i nie moge pozbierac mysli :P

ponadto
Adix napisał/a:Ogólny chaosik który jest bardzo ładnie odczytywany (przynajmniej przeze mnie)...

przeze mnie rowniez ;)
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
INSAANE
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6956 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#11 Wiadomość | 2006-08-20, 18:35 | Ocenił na 10
 
Hejka :)
fajne bonga na poczetek. Tylko kwasiku bym az tak nie eksponowal, ale dalej jest juz ok. Kedy rozpcozyna sie decydujace starci i utowr sie rozkreca to opadly mi rece. Stary to jest super! Masz niesamowite wyczucie rytmu i wyobraznei muzyczno/abstrakcyjna. Jestem pod wrazeniem jak nigdy :D
Do tego wokalik bardzo klimatyczny i gitarak zalatujaca sitarem - wyśmienita :) Momentami robi sie malutki chaos, ale w przypadku World Music wybaczamy ;)
IMHo jest świetnie! (conajmniej) sta ocenka :)

Pozdrawiam!
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6635 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#12 Wiadomość | 2006-08-22, 18:05 | Ocenił na 10
................................. 
Coz moge tylko chylic czola,jakosc i wykonanie perfekcyjna, tribalny klimat na szostke (szkolna) beat poprostu mnie zrzucil z krzesla,wokale idealnie ,w tym kawalku poprostu jest tyle energi co w kontenerze z redbullem :D uuuuuuuuuu jaki zjazzzzzzzzzzd na sankach z tak kobza staaaaaaaaaary ciarrrrrrrrrry mi idaaaaaaaaa a to sie czesto nie zdarza ,piekne poprostu to jest piekne.Nie mam zadnych zastrzezen wartstwa melodyczna az tryska energia.Poprostu dodam tylko ze chcialbym kiedys dosiegnac pulapu na ktorym ty obecnie jestes.Chyle czola - mistrzu.
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6818 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#13 Wiadomość | 2006-08-24, 15:58 | Ocenił na 9
 
no no, chłopaki następny świetny kawałek, bardoz optymistycznie mnie nastawia, tworzycie juz muzyke jak jeden rozumiejący się organizm , to czuć z kawałka na kawałek, każdy instrumnecik współpracuje z innym, rysmika wykonana bardoz dobrze, wydaje się ze utworek żyje, miota pozytywnie emocjami w każdą stonę, gdy go słucham wymusza na mnie używanie wyobraźni żeby do konca go odebrać, widze rózne obrazy, uczucia, kotrych nie doznawałem wcześniej :D, jak zwykle nie zawiedliscie , świetna produkcja, i zasługuje na bardoz wysoką ocene, pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
:)
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7028 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#14 Wiadomość | 2006-09-03, 14:39 | Ocenił na 10
 
wiem ze zaraz dostane zje**** od jakiegos moda ale nie chce pisac recki...

wszystko co mozna bylo powiedziec zostalo juz powiedziane...

wole tego sluchac niz o tym pisac...

zmasakrowales/liscie mnie muzycznie... dawno nie slyszalem tak dobrego kawalka...

daje 10 bo 15 sie nie da :]
Ocenił na: 10 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6527 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2006-09-04, 08:21 | Ocenił na 9
 
0:55, robi się piknie. klimat utworu wspanialy jak dla mnie. pure electronic with some tribal feeling:) ogrom przestrzeni, wspaniala aranżacja, świetny master. i na imprezę i do słuchania. jestem pod ogromnym wrażeniem. melodie bardzo miodne, ale to pewnie taki zamysł. pasują do całości klimatu kawałka. bass genialny, taki, taki, taki... analogowo pachnący:) buzie za ten przecudny bass oraz za cały utwór.
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] ENDORPHINE-Smuga

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi