KASA - Stay (DJ PAUL Extended...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] KASA - Stay (DJ PAUL Extended mix)
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7119 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#1 Wiadomość | 2006-08-12, 01:24
[finał] KASA - Stay (DJ PAUL Extended mix) 
Moja nainowsza nutka. Wokal mi podpasowal wiec zrobilem remiks. Jeszcze nie wiem czy go wysle na konkurs, wszystko zalezy jak go ocenicie. Mam nadzieje, ze wyszlo w miare ok. Pozdrawiam i czekam na grom komentarzy :)

KASA - Stay (DJ PAUL Extended Mix)
Średnia: 8,11 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6694 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-08-12, 11:49 | Ocenił na 9
 
no wstęp na samych kickach to mogłeś darować :) bass na pocatku mysallem ze bedzie tkei nijaki.. ale potem wszedl ten z własciwym brzmieniem :) ten isntrument mi nie pasuje co gra z basem .. dochodzi pianino, czy cos co angle zaczelo brzmiec podobnie jak pinino.. i brzmienie tego isntrumentu jest do wywalenia moim zdaniem.. zwykle pianino pasowaloby tu lepiej.. wokal bardzo ladny :) i jak lamaniec wchodzi to jest fajnie .. moimz daniem mogles kawalek zaczac od wejscia wokalu i darowac ten wstep... nie pasuja te zdwiei na pocatku.. no chyab ze jak wczesniej napsialem zamienisz to an pianino.. potem wchodza fajne synthy ;) fajnei to wsystko gra teraz.. ale troche bym rozjasnil jeden z synthow ktory gra.. bo taki upakowane to .. no teraz wezlo pianino.. ale gra sztucznie.. zmień veliocity na niektorych nutkach.. zeby brzmialo bardziej naturalnie ;) no i kawalek jest naprawde bardzo przyjemny :) teraz to mis ei z dawnym Kaiem Tracidem kojarzy :) a bardoz go lubie :D ogoleni kawalek naprawde fajnej roboty.. gdyby nie ten poczatek.. ktory jest marny, wokal wpasowany bardzo dobrze :) nie wiem co pisac zeby sie nei pwtarzac.. op prostu bardzo fajan produkcja.. ale moze byc duzo fajniejsza jak wywalisz poczatek :)

8,5/10 ale zaokraglimy w gore :)

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 9 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6727 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-08-13, 08:55 | Ocenił na 8
 
A więdz tak zaczynało mi się podobać pod koniec najbardziej....
Nie podoba mi się wejście do utworu... mógłbyś zacząć od razu z kicka... ponieważ efekty z wokalu za częst się powtażają...
kick głośniej podobnie jak bass... delay na vokalu jest za szybki... breakbeat za bardzo się wyróżnnia... brakuje w nim hatów...
lead potewem w niektórych miejscach wydaje mi się strasznie metaliczny i niewyraźny....jak dopracujesz te szczegóły wokal będzie o wiele bardziej pasował...
2.37 przydało by się pianinko takie jak w następnym motywie.... i tempo grania pianinka powinieneś utrzymać ponieważ potem gra za szybko...
5:50 powinien być wokal tonight ale dłuższy :P
6:12 powinno pianko grać cały czas i w dłuższych odstępach... to by dało już na prawdę super klimat...

jak na razie jest 8 mam nadzieję że to dopracujesz bo jest dobrze ale nie najlepiej... 8
PzDr
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
York 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6818 dni temu
Posty: 68
Skąd: Poland
#4 Wiadomość | 2006-08-13, 10:09 | Ocenił na 7
 
No wreszcie znalazłes kawałek do tego melo, powim ci ze zaje**** ci wyszło......tylko troche master kiepski, ale ogólnie nie jest zle, można by to bardzie Trance'owo zrobić.

Pozdrawiam.
PS. Odzywałbyś sie na gg czasem.
Ocenił na: 7 
 
 
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6897 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#5 Wiadomość | 2006-08-14, 18:46 | Ocenił na 9
 
Chórek zwala z nóg, ale te przydługowe budowanie utworu mogłeś sobie i nam spokonie darować (w pewnej chwili graja same kicki). Ale mneijsza o to, bo to Ty robisz, a ja moge co najwyzej jak cygan narzekac jak ja bym to skonstruował, choc sam o muzce nie mam pojecia. reszta juz jest super! Co kalsa to klasa, melo wymiata! Pianko też!
No i wszytsko sie naprawde rozkręca! Główna w tym zasługa wokalu ;)
Jesli chodzi o ten etap to uważam że lepiej być nei mogło! Potem te melo z zanizonym pitchem ok, ale mogłeś przy przejściu jakos sie wygimnastykowac, bo ginie ono od tak sobie.

Jak dla mnei 9! Na prawdę nieźle!
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6937 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#6 Wiadomość | 2006-08-15, 13:10 | Ocenił na 8
 
Elo,
Troche szkoda, że zaczynasz gołym beatem... ale nic to...
Troche długo sie buduje faktycznie... ale moim zdaniem to przez ten goły beat...
Bass fajnie dynamiczny (ogólnie zawsze dobierasz dobrze bassy brzmieniowo)...
Ten motyw 3-nutowy brzmi jakoś dziwnie... za bardzo sie wyrywa...
Pady ładne... potem, po wokalu lead też... ;)
Pianko ładnie wkomponowane... zaraz po nim następny lead... ten troche surowy jak na moje ucho (może ciute za niski) ... ale OK...
No i dojechało do końca ! :)

Przyjemny rmx, większych zastrzeżeń poza tym co powyżej nie mam... Technika OK, aranż też, master OK.
Mimo wszystko jestem po tym kawałku nie nasycony ... :)

Pozdr.
Adix
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7126 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#7 Wiadomość | 2006-08-26, 10:40 | Ocenił na 9
 
No no racja troszke za sucho jak samiutki kick leci, cos tam jeszce mogloby byc. Wokal z oryginalu uwielbiam ;) bo mam 1 remix juz tego tracka hyhy. Dobra Pawel widze ze basik z child of the universe (czy jakos tak [zamiatajaacy ;D]) i nawet podobnie zaczynasz jak tam tylko ze inna melodia i minimalnie zmienione brzmienie. Poki co bardzo mi sie podoba, swietny klimat ooooo to jest melodia z child of the universe heh kurde zalamales mnie ze ten wokal tak ladnie do tej melodii dopasowal ;) Powodzenia w konkursie . Wysylaj to ! :D
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7119 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#8 Wiadomość | 2006-08-26, 15:12
 
Braincreator napisał/a:ooooo to jest melodia z child of the universe heh kurde zalamales mnie ze ten wokal tak ladnie do tej melodii dopasowal


Hehe no masz racje to melo z child... Zrobilem taka podmianke, ale plagiatu nie ma bo przeciez to moj kawalek byl hehehe. Dzieki za komentarz.Ja jeszcze sei zastanawiam z wystawieniem na konkurs, jakos do konca nie jesztem przekonany co do songu
Średnia: 8,11 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7126 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#9 Wiadomość | 2006-08-26, 15:14 | Ocenił na 9
 
lol przeciez nic nie tracisz! Boisz sie ze zrobisz lipe przed Janardana? (bo innej opcji nie widze:P)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7119 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#10 Wiadomość | 2006-08-26, 16:51
 
Braincreator napisał/a:lol przeciez nic nie tracisz! Boisz sie ze zrobisz lipe przed Janardana? (bo innej opcji nie widze:P)


Jakos jego nie lubie i moze dlatego, ale sadzac po komentarzach wstep mam za dlugi i by sie przydalo skrocic walka, ale mi sie nie chce :P
Średnia: 8,11 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7126 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#11 Wiadomość | 2006-08-26, 20:05 | Ocenił na 9
 
to nie Ty masz go lubiec, tylko on Twoj remix :)

2006-08-27, 12:05 // ZeheOS
Koniec offtopu. :)


Edit:

to nie jest offtop
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7094 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#12 Wiadomość | 2006-08-27, 19:45 | Ocenił na 8
 
Od 0:20 się zaczyna, choć sam początek ciekawy. Ten sam/bardzo podobny FX zbyt wiele razy powtarzany - nie za ciekawy zabieg :P W 47. sek wchodzi melodia na fajnym brzmieniu :) 1:29 - ee... Poprzednie brzmienie o nie bo lepsze, to jakieś sztuczne strasznie, może chociaż reverba na nim daj innego... Pod wokalem fajne pady, takie cieplutkie :) Break sympatyczny. 4:22 - poraz kolejny mi brzmienie nie podchodzi.. Wejścia melodii są do siebie zbyt podobne.
DJ PAUL napisał/a: ale sadzac po komentarzach wstep mam za dlugi

Extended to extended :) Chyba żebyś robił jakiś club mix :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6935 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#13 Wiadomość | 2006-09-01, 12:52 | Ocenił na 7
 
za dlugie te wejscie na kickach
jak na moj gust za abrdzo to po rozucales w panoramie szczegolnei wokal
piekne pady
mogl bys popracowac nad wokalem cos sciac zeby nei bylo tych pykniec chyba ze to zamierzony efekt :)
melodia swietna chyba niemogla by byc lepsza kojazy mi sie z jakims kawlkiem
3:09 tu wokal strasznei ucieka na prawo, odstaje nie pasuje zbytnio moim zdaniem
5:53 jakies delikatne trzaski
mogles sie bardziej postrac na wiecej cie stac pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6473 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2006-09-01, 17:38 | Ocenił na 8
 
A wg. mnie trance extended mixy powinny wchodzić długo ponieważ takie "coś" przydaje się gdy jesteś Dj'em i wbijasz kawałek na secie. Wiem coś o tym. Nie każdy lubi przejścia które zacznaja sie i koncza w niecale 10 sekund. Nie skracalbym tylko dodalbym cos do samiutkich kickow. Uwieżcie mi, pieknie brzmią dobrze zrobione przejscia, nawet jak trwaja 30 sekund.

Fajny kawalek. +'y to takie jak wyzej napisali koledzy, fajniutki bassik. a minusow slysze malo i takie raczej niewybijajace sie :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] KASA - Stay (DJ PAUL Extended mix)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi