wtrĘciuch - Readiness
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] wtrĘciuch - Readiness
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6969 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#1 Wiadomość | 2006-08-11, 19:36
[finał] wtrĘciuch - Readiness 
ściągaj
słuchaj
Średnia: 7,67 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6801 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#2 Wiadomość | 2006-08-11, 21:18 | Ocenił na 8
 
Elouu, dałes sie poznac juz jako twórca nieco minimalistycznej, ale cieakwej muzyki, ale ten kawałek to całkiem nowa jakosc: ma takie ciemne barwy, neurotyczny wydźwięk, jak na moje ucho jest również najbardziej zniuansowany z tego, co z Twojej twórczości miałem dotychczas okazję słuchac. Gęste, połamane rytmy, liczne nieco atonalne scieżki nadające całosci odpowiednią barwę stanowią tło dla dosc brutalnego środka utworu skonfrontowanego z tematem pojawiającym sie na początku i na końcu. Barwa która jest on grany, triolująca rytmika podkładu pod ten temat (mam na mysli ten "a-e...#g-e...#c" etc) sprawia ze staje sie on wrecz nieco liryczny. W kontekscie ogólnej aranżacji utworu, niepokojącej i dysonującej, ten spiewny temat wypada intrygująco i nieco refleksyjnie. Ciekawy zabieg.
Moze brzmienie jest troche zbyt stłumione, matowe. Drum kit tez mi sie sam w sobie niespecjalnie podoba. No ale zasadniczo fajne to.
Ocenił na: 8 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-08-12, 11:55 | Ocenił na 8
 
"kosmicna perka" :P tam w tle taki cichy to wokal? :) w każdym razie jest fajny :) o bass taki jaki lubie ;d kick mi tutaj nie pasuje.. jak pozostla sekcja perkusyjna jest dobra.. to kick jest nie tyle ze za bardzo w tle
a przydalby sie ciezszy.. i do takiego kawlak prydalaby sie rowniez bardizej anturalna perkusja.. a u CIbeie kazdy beben gra na takiej samej glosnosci.. co wprowadza elelemtn "sztuczności" bardzo fajne tło.. ale brakuje mi tez jakiegoś elemntu przewodniego :) aranzacyjnie za to jest bardoz fajnie.. kawalek nie przynudza.. skoda z ecalyc zas operujesz basem i nie ma jakiegos takiego totalnego uspokojenia w traku.. fx dorbze dobrane... o wlasnie takieo usopkojenia jak jest na koneic utowru brakuej na chwile w srodku :D
ogolnie to dorba produkcja :)

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 8 
 
 
 
What dreams may come ...
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6920 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#4 Wiadomość | 2006-08-14, 18:35 | Ocenił na 7
 
Perka to total experimenta i dobrze! Mnie powala od pierwszych taktów, przypomina mi DM :D
Te synthowe ala pady nawet fajne, ale głębi w sobie mało mają (czy to wokal?). Za to basik miodny :P
Breakbit i polanie kwasem to ceikawe rozwiązanie, ale wszytsko tak lata jakby ciagle sie rozkręcić miało. Moim skromnym zdaniem przydałaby sie tu jakis wiodący motyw, albo wokalik ewentualnie. Do tak jest miło i w ogóle, ale jakoś nie ma takiego polotu. Ot wpada i wypada z główki :)
To co zrobileś technicznie i aranżacyjno jest udane! No i experimental a to sie ceni ;)

Pozdrawiam!
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] wtrĘciuch - Readiness

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi