Beattraax - Alarm 69 (origina...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » [Club 2006] Beattraax - Alarm 69 (original mix)
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6714 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#1 Wiadomość | 2006-08-10, 19:17
[Club 2006] Beattraax - Alarm 69 (original mix) 
Świetny kawałek, nareszcie jakiś porządna łupanina, a nie zlepek sampli perkusyjnych, bassu i pojedynczego synth'a znany przez dzisiejszą młodzież jako "techno" :/
Acha, wspomniałem, że kawałek może pobrac legalnie i za darmo? Nie? To wspominam. :]
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=160457

Miłego słuchania. ;-)
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2006-08-11, 10:57
 
Posluchalem i powiem Ci ze mnie nie zachwycilo. Jak dla mnie dobry Club umarl jakos z 3 lata temu. Od tej pory bardzo ciezko mi cos dobrego znalezc. Jedno co jest fajne w tym utworku ze posiada jakas czastke duszy a to w Clubie bardzo malo kiedy sie zdarza. Jak dla mnie sredniak...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6714 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#3 Wiadomość | 2006-08-11, 12:00
 
Mi też ciężko od dłuższego czasu coś ciekawszego znaleźć. :/
W tym kawałku podoba mi sie porządne wykonanie, niezłe brzmienia oraz świetna sekcja rytmiczna - ale to, że mnie zachwyciło nie znaczy, że zachwyci innych. ;-)
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#4 Wiadomość | 2006-08-30, 16:35
 
Hahaahahahahah pozdro dla wszystkich ktorzy uwazaja ze club zmarl 3 lata temu ,l,,
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#5 Wiadomość | 2006-08-30, 20:09
 
Braincreator napisał/a:Hahaahahahahah pozdro dla wszystkich ktorzy uwazaja ze club zmarl 3 lata temu ,l,,


Wg mnie to juz nie ten sam Club. Teraz mnie ta muzyka meczy.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6714 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#6 Wiadomość | 2006-08-30, 20:27
 
A wg. mnie nastały czasy kiedy wszystkie komercyjne dansowo-transowe łupanki są club'em. I znajdź w tym gąszczu prawdziwy club. :/
Generalnie dobrego club'u szukam wśród amatorów, bo profesjonalistów pokroju Beattraxa nie jest dużo. :/

Tak samo jest z hard-core, w ch*** jest happy hard-core, lecz ciężki, industrialny, przesterowany :D hardkor znaleźć już trudniej. Albo żuzyłem juz listę zadowalających mnie kawałków i się rozglądać za terrorcore'm. :P
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#7 Wiadomość | 2006-08-30, 22:58
 
To ze Cie meczy ta muzyka to nie jest powod zeby stwierdzac ze Club zmarl, moze po prostu Ci sie przejadl, bo poki co to club dancecore staje sie coraz bardziej popularny i zyskuje coraz wieksza rzesze fanow, a i artystow ktorzy Tworza piekny club jest o wiele wiecej niz przed tymi Twoimi trzema laty;)

ZeheOS - Masz racje , Beattraxx jest profesjonalistą, ale nie wszystkie jego utwory mi sie podobaja :) ma bardzo duzo ale strasznie czesto kopiuje swoje kawalki i odroznic ciezko niektore, ale ogolnie to w Polsce zajmuje wysoka poprzeczke.

Tak z ciekawosci ZeheOS , szukasz dobrego klubu, powiedz mi co sadzisz o utworach Rob Maytha?
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#8 Wiadomość | 2006-08-31, 10:27
 
Mowilem, ze DLA MNIE Club umarl. Dla mnie ten Club jest niczym innym jak slodkim piszczeniem :| Najlepszym chyba przykladem jest Pulsedriver. Kiedys jego kawalki mialy to cos, a teraz jak slysze jakiegos nowszego Pulsedrivera to az mi niedobrze. Takie to slodziutkie. Bleee...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Imp 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6532 dni temu
Posty: 27
Skąd: Orłów
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2006-08-31, 12:25
 
Rob Mayth jest juz pionierem w clubie. Nie jest nowy, robi dobra muzyke od lat. Myślę ze chodzilo ZeheOSowi tez o to ze juz malo co nowych-dobrych artystów sceny Clubowej wychodzi. Owszem ktoś sie czasem wybije ale zazwyczaj z jednym lub dwoma utworami. Wystarczy sluchac Energy 2000, od jakiegos roku zauwazylem ze albo odswiezane sa stare kawalki albo pomysly zaczynaja sie powtarzac i nic oryginalnego nie slychac jak to np w przypadku Groove Coverage. Mayth robil i dalej robi dobry Club, tak samo np Floorfilla no ale oni juz maja monopol na ten rynek od dobrych lat.


edit: literowki
 
 
 
 
 
Bądź pozytywnym wojownikiem, gdy na arenie zostajesz sam...
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6714 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#10 Wiadomość | 2006-08-31, 12:44
 
Cytat:czesto kopiuje swoje kawalki i odroznic ciezko niektore

Nom, to racja. Choć generalnie to zalezy od osłuchania. :)

Cytat:Tak z ciekawosci ZeheOS , szukasz dobrego klubu, powiedz mi co sadzisz o utworach Rob Maytha?

Cóż, jak dla mnie nie jest to typowy club (tzn. kawałki Roba :P). Bardziej hands-up'owy dance/dancecore z odrobiną clubowego klimatu, choć dla jednego to bedzie typowy club, dla innego mix gatunków
Sama muza Roba nie jest zła, wpada w ucho i jest komercyjna do bólu. :mrgreen:

Hmm, offtopujemy Brain, offtopujemy. ;)
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#11 Wiadomość | 2006-09-01, 11:14
 
Ej no to teraz ja sie gubie pod pojęciem Club, bo nie mam pojecia jaka muze tworze teraz i jesli Pulsedriver jest clubem a Rob Mayth nie jest clubem to Paul van Dyk jest Trance a Tiesto jest Hardstyle ;)

Wg mnie Pulsedriver robil kiedys lepsze kawalki, tak to prawda, ale teraz tez robi dobre i moim zdaniem wcale nie wyrozniaja sie zadna slodkoscia, wg mnie sa naprawde swietne.

Co do tego ze Rob Mayth nie jest nowy.. nie powiedzialbym .. jest na tym rynku dopiero niecale 3 lata i jest mlody ;) a innych mlodych artystow jest po prostu mnostwo, sam znam wielu, ktorzy sie po prostu w to bawili 4fun a teraz sobie vinylki w andorfine wydaja w wieku 19 lat ;) . I to naprawde dobra muzyka :)

Wg mnie Energy 2000 jest lipa i nie ma sie co sugerowac utworkami, ktore tam puszczaja bo tam wixa rzadzi, weszedl electro house to teraz non stop electro house tam mloca haha :P

Co do groove coverage to nie powiem nie wszystkie utworki sa teraz swietne ale jest pare naprawde wartych przesluchania.

A teraz pytanko do ZeheOS - kto jest przedstawicielem Clubu w takim razie? =)

Sry za oftop, ale gadamy o dobrej muzyce w koncu, po co robic oddzielny temat..
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#12 Wiadomość | 2006-09-01, 12:08
 
Temat poruszajacy Club i gadamy o Clubie wiec Offtop usprawiedliwiony.

Brain posluchaj sobie Engram - Demo Tape 2005. Taki Club jak tam gosc zagral jest fajny. Troszke inny niz ten standardowy :)
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#13 Wiadomość | 2006-09-02, 11:42
 
Golem mozesz dać PM?.. bo mam problemy ze znalezieniem nawet na p2p.
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#14 Wiadomość | 2006-09-02, 11:48
 
Wrzuce to gdzies i Ci dam link na PW jak bedzie. Jutro chyba to zrobie.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6714 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#15 Wiadomość | 2006-09-02, 19:40
 
Cytat:A teraz pytanko do ZeheOS - kto jest przedstawicielem Clubu w takim razie? =)

Ja. ;-)
Heh, może słówko wyjasnienia. Szukajac club'u nie szukam tzw. "komerchy" tylko kawałków bardziej w klimatach jak tu zaprezentowany Alarm 69 - to jest DLA MNIE prawdziwy club, resztę uznaję za komercyjne dance/dancecore/trance. ;)
Choć istnieje club i club, tak samo jak prawica i prawica oraz lewica i lewica. ;-)
Inne założenie mówi, że tak naprawdę club nie istnieje lecz jest wymysłem nawiedzonego marketingowca. :mrgreen:

Cytat:Ej no to teraz ja sie gubie pod pojęciem Club, bo nie mam pojecia jaka muze tworze teraz i jesli Pulsedriver jest clubem a Rob Mayth nie jest clubem to Paul van Dyk jest Trance a Tiesto jest Hardstyle

Tjaaa, a ATB jest heavy metal. :P
Wszystko zalezy od punktu słyszenia, dla jednych będzie trance, dla innych dance, a jeszcze dla innych chill'out. :) Dla mnie heavy metal ;)

Golem, ja tez bym prosił w miarę mozliwości. :)
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#16 Wiadomość | 2006-09-03, 11:25
 
ZeheOS napisał/a:
Szukajac club'u nie szukam tzw. "komerchy" tylko kawałków bardziej w klimatach jak tu zaprezentowany Alarm 69 - to jest DLA MNIE prawdziwy club, resztę uznaję za komercyjne dance/dancecore/trance. ;)


No a mógłbyś rzucic przykładem? bo jak Beattraxx, dance/dancecore/trance nie sa Clubem to jestem zaje**** ciekaw co jest :P, bo ja caly czas gadam dokladnie o tych dancecorach - one wcale nie umarly, bo sa wrecz w szczycie formy ^^
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#17 Wiadomość | 2006-09-03, 13:10
 
Heh z koncowka core to conajwyzej Raggacore, Breakcore, Hardcore ;)

Dla mnie cos w rodzaju DJ Encore feat Engelina - Walking In The Sky jest fajne. Takie lekko trance'owe. Niestety takiego grania jest coraz mniej :( Dlatego taki Club jak dla mnie umarl. Albo stary Pulsedriver np. Your Spirit Is Shining czy Time (Koma). Za to piszczacych melodyjek nie moge teraz sluchac bo mnie to za bardzo meczy.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#18 Wiadomość | 2006-09-04, 10:55
 
noo Pulsedriver - Time wymiata ;) . a ja czekam na PM caly czas ;)
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#19 Wiadomość | 2006-09-04, 19:32
 
Wrzucam, PW jak sie skonczy :)
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6714 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#20 Wiadomość | 2006-09-06, 15:33
 
Cytat:bo ja caly czas gadam dokladnie o tych dancecorach

No to ja w sumie o tym nawiedzonym marketingowcu dobrze mówiłem. ;-)

Co do przykładu to sie powtarzam, że Alarm 69. Z produkcji Beattraax'a jeszcze to co mi sie kojarzy: Get the beat oraz Project Well (extreme club edit). Może jeszcze EC - Happy (choc IMHO to średni kawałek, i trochę hard-transowy) i EC - Action (też IMHO średni kawałek, nawet nieco gorszy od poprzedniego). ;-)
Inna sprawa, że pewnie sobie podzieliłem sobie club na club i resztę. :P Ale dobrze mi z tym, przynajmniej sobie ponarzekam, że dobrego club'u już nie ma. :]
Tylko jeszcze raz powtarzam, że szukam mniej komercyjnego club'u typu zaprezentowany wyżej, znaleźć komerche nie trudno i w związku z tym juz mi się przejada. ;-)
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7185 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#21 Wiadomość | 2006-09-07, 20:47
 
aj Golem Golem... to jest jakas kupa breakow i acidopodobnych ciezkich utworkow a my gadamy o clubie ;)

wiesz dobrze, ze nie o taki "club" mi chodzilo.. szkoda ze tak trudno zdefiniowac ten gatunek w porownaniu do trance, house czy hardstyle.

widze ze na temat gatunku sie chyba cala trójka bardzo pomylila, albo Wy go zbytnio rozszerzacie o np takiego Engrama.

Eastclubbers i Beattraxx to jest porzadny Club, ale to tylko polska czołówka, na zachodzie jest 5x ciekawiej ;p
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#22 Wiadomość | 2006-09-07, 21:27
 
Heh ten set Engrama to takze Club typowy, tylko troszke inny niz ten rozumiany szeroko :) Jest tam sporo breakow ale to i tak Club.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » [Club 2006] Beattraax - Alarm 69 (original mix)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi