Blank & Jones-Sound of Ma...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [Beta] Blank & Jones-Sound of Machine (Bass-T-No Remix)
 
Bass-T-No 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6819 dni temu
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Punkty: 1
#1 Wiadomość | 2006-08-08, 04:09
[Beta] Blank & Jones-Sound of Machine (Bass-T-No Remix) 
Nie będe się rozpisywał.Poprostu remiks starego kawałka Blank & Jones.Z uwagi na to,że jeszcze nie słuchałem na głosnikach tylko na lipnych słuchawkach nie zjedźcie mnie za bardzo za master :P Zresztą jest to wersja beta wiec zawsze można coś poprawic :)


Blank & Jones-Sound of machine (Bass-T-No Remix)

[Beta] iPoprawki
Ostatnio zmieniony przez Dj.Flash 2006-08-08, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 6 
 
 
 
 
Dj.Flash
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6698 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-08-08, 20:36 | Ocenił na 6
 
Hmm za bardzo nie wiem co napisac.. trudno to nazwac remiksem w moim odczuciu.. poniewaz wszystk skopiowales.. jedyna rzecz jaka sie rozni to ten synth.. ma wiekszy realese.. brzmenia calkiem dobre zwlaszcza tego "pierd*** synthu" zmiksowane tez.. aranzacja jest marna.. i ogolnei kawalek nudny.. jednak pod wzgledem technicznym nie jest bardzo zle.. nie wiem za bardzo co napisac.. bo pisze recke z pamieci.. kick troche jeszcze ginie w miksie.. ooglnie do porpawy ten synth.. ne pasuje do kawlaka. i aranzacja :)

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 6 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Bass-T-No 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6819 dni temu
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Punkty: 1
#3 Wiadomość | 2006-08-08, 22:54
 
Dzieki za opinie:) Niby masz racje.Wszystko jest podobne do orginału ale taki był mój zamiar od samego początku ponieważ i tak kawalek jest fajny w orginale chciałem żeby pozostał w podobnym klimacie jednak nieco odswiezonym i mam nadzieje ze mi sie udalo :P Czekam na kolejne komentarze :) Na gorze podaje drugi link do nieco dluzszej wersji i troszke pozmienianej.Starego linku nie kasuje dla tych ktorzy chcieli by porównac co się zmieniło od tamtej pory :)
Średnia: 6 
 
 
 
 
Dj.Flash
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#4 Wiadomość | 2006-08-11, 14:00 | Ocenił na 6
 
Perka w miare ok, choć moze przydaloby sie jej wiecej glebi neico, (zwlaszcza powera w kicku), ale to co tam plumka od samego poczatku robi sie stopniowo nieznośne. Melo calkiem fajne i brzmienie tez ma miodne :P tylko jakos reszta nie specialnie sie do niego dopasowuje. Nie chodzi mi o falsze, bo co do nich to nie mam zarzutów, ale sekcja rytmiczna gra prwie tak samo przez caly utowr, a przydaloby sie wiecej urozmaiceń. (ale spox nie jest zle tylko mowie jak ja bym to rozwinal) bo ogolnie wyszedl Ci ciekawy rmx, nei wiem jaki jest oryginał, ale to jest na poziomie chociaz aranzacje tez bym jeszcze dopracowal, bo poczatek nei draznie, ale drugi refren wjezdza juz zueplnie bez polotu :(

Pozdrawiam!
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [Beta] Blank & Jones-Sound of Machine (Bass-T-No Remix)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi