Synthetic Substance - Resigna...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] Synthetic Substance - Resignation
 
Leafy 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6575 dni temu
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Punkty: 4
#1 Wiadomość | 2006-08-05, 17:26
[final] Synthetic Substance - Resignation 
Tyle na ten temat:

- Resignation -

;)
Średnia: 7,38 
 
 
 
 
Synthetic Substance
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6605 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#2 Wiadomość | 2006-08-06, 20:01 | Ocenił na 7
 
[pkp]

Bardzo podobają mi się chórki i pady w tle. Ciągną sie niestety niemalże przez cały czas trwania utworu - to je zabija. Ciesze się, że coraz lepiej radzisz sobie w kwestii masteringu - brzmi to wszystko już o niebo lepiej od poprzednich Twoich produkcji. Bardzo ładne bells'y.

Niestety muszę sie przyczepić do tego "zawieszania sie perkusyjki"... Wiem, co chciałeś osiągnąć (o ile dobrze pamiętam - motyw z "You're Not Alone"? :P), ale nie wyszło Ci. Jakieś to takie nierytmiczne. No i ta monotonia... Niewiele się w tym kawałku dzieje. Całość brzmi jak hmm... jak fragment ścieżki dźwiękowej niskobudżetowego filmu przygodowego. :) Mimo to nie jest źle. <ok>
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Dj Harry 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6699 dni temu
Posty: 87
Skąd: Ostrowiec Św.
Punkty: 40
#3 Wiadomość | 2006-08-07, 11:55 | Ocenił na 8
 
Hmmmm ja jestem naprawde pelen podziwu w zasadzie to nie ma sie do czego przyczepic ale jesli o mnie chodzi to przejscia mi sie niebardzo podobaja ale i tak kawalek stoi na wysokim poziomie i jeszcze ja bym popracowal troszke nad urozmaiceniem tego kawalka zeby byl jeszcze lepszy ;)

Pozdrowionka i podwyzszam srednia :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
...:: http://www.djharry191.mp3.wp.pl/ ::...
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6603 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#4 Wiadomość | 2006-08-07, 20:36 | Ocenił na 8
 
Siemka. Muzyczka klawa może te chórki troszkie za bardzo zdominowały (za głośno ?) cały wałek. Basik nadaje tej muzyce jakby rockowego tempa .Nie zdziwił bym sie gdybym usłyszał gdzieś daleko w tyle ostrą gitarkę. Dzwony?..... wpożądku dają fajne akcenty. Jeszcze jedno.....werbel brzmi naprawde dobrze,podoba mi sie. Ogólnie wałek podoba mi sie daje bardzo mocne osiem. Pozdrawiam zbyszekbrzoska
Ocenił na: 8 
 
 
mare 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7090 dni temu
Posty: 196
Skąd: Łódź
Punkty: 25
#5 Wiadomość | 2006-08-10, 18:47 | Ocenił na 7
 
Brakuje jakiejś wyraźniejszej melodii. Większość utworu to tylko pady, bas i perkusja - tło do prawdziwej muzyki. W drugiej połowie co prawda jest ciekawiej, jakies motywy na drugim planie się pojawiają, ale to wciąż za mało. Utwór rozwija się w dziwny sposób. W samym środku kawałka, gdzie powinno być w miarę ciekawie jest największa bieda (1'23'' -1'37''). Bardziej by to pasowało jakoś na początek, jeżeli w ogóle ma być w kawałku. Zacięcia perkusji są trafionym pomysłem, ale są na tyle głośno że drażnią ucho. Pady są wyśmienite, perkusja i bas przyzwoite. Miks bardzo dobry. No i utwór przyjemny. Jednak uważam że z taką podstawą można na prawdę zaszaleć i zrobićcoś dużo bogatszego. Pozdrawiam :D
Ocenił na: 7 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6697 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#6 Wiadomość | 2006-08-11, 10:20 | Ocenił na 7
 
chorki naprawdde niezle.. crash jest troche za malo rozmyty :) stopy nie slychac :) basik fajnie se pusuje.. ale moglby byc bardzo z przozdu za duzo reverbu na nim.. faktycznie barak wyrazistej melodii.. dzwony sa fajne .. nadaja klimat.. docodza jakies instrumenty ale wnosza niewiele do utworku ;) dodatkowa przeszkadzajak .. ;) ale w sumie jak wchodza de chorki to az sie prosi o jakies pianinko ;) aranzacja .. nie jestr zle ale tez nie jest dobrze :) popraotu jest poprawna.. bo nei przymula .. ale niczym nie zachwyca.. musze przyznac ze akwalek jest niezly.. :)

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 7 
 
 
 
What dreams may come ...
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#7 Wiadomość | 2006-08-11, 13:55 | Ocenił na 7
 
Pady i chorki robia wrazenie :D
zapowiada sie nie lada numer, perka tez ok! zwlaszcza wejscia, swietnie pasuja do klimatu! Basik prosty i skuteczny - nie drazni ani tez nie powala, ale przyjemnie sie go slucha. Nie wiem czy na zdrowe wychodzi Ci ten moment w ktorym grasz tylko sekcja rytmiczna, moglbys pokusic sie o jakies dodatkowe motywy albo cosik :)
te pianinko/dzwoneczki bardzo fajne i dobrze ze graja jeszcze pozniej gdy wchodzi ten zeński wokal.
bardzo pozytywny kawalek i z podnioslym klimacikiem!

Pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6972 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#8 Wiadomość | 2006-08-23, 08:38 | Ocenił na 7
 
poczatek zalecial mi Aphex Twinem... swietne chorki i pady... ciekawi mnie na czym to robiles...

ale zaje**** klimat... az niewiem co powiedziec... tylko perkusja i bas gina w tle... troche wiecej glosnosci i srodka dla snare'a...

hatow tez praktycznie nie slychac... fajnie brzmia te dzwony... tyle ze wszystko zlewa sie w jedna calosc...

daje 7 bo master kuleje jakby nie kulal byloby 8 moze 9 bo klimat to ma swietny...
Ocenił na: 7 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6938 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#9 Wiadomość | 2006-09-01, 12:21 | Ocenił na 8
 
Swietny klimat prawie mozna sie rozplynac skad wzieles takie fajne chorki ? :D
te zaciecia perki sa calkiem fajne ale popracuj nad nimi bo jka ktos powiedzial momentami troche odchodza :)
pozatym niewiem co napisac wszytko git troche glebszy mastering by sie przydal pozdrawiam :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] Synthetic Substance - Resignation

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi