Sceleton feat. azi - The memo...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Sceleton feat. azi - The memory of you
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-07-30, 22:35
[demo] Sceleton feat. azi - The memory of you 
Narazie tylko 1:46

Nie jest to napewno jakis konketny styl, jak zawsze mieszanka roznych gatunkow.
Wokal: moja siostra.

Narazie krotkie demo, bo po dwoch dniach pracy zmeczony jestem tym kawalkiem i musze go na troche odlozyc. Czekam na komentarze z Waszej strony odnosnie brzmienia bo kompozycja narazie taka sucha, wstepna. Pozdrawiam!

http://www.webcentrum.pl/...%20of%20you.mp3
Ostatnio zmieniony przez Sceleton 2006-08-16, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 8,5 
 
 
 
 
:: ::
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7076 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#2 Wiadomość | 2006-07-30, 22:50 | Ocenił na 8
 
No fajnie się zapowiada. Troszkę może za duża pompka gdy wchodzi beat. Słucha się tego przyjemnie. Brzmieniowo ok, choć trochę za jasno (kwestia akordów), tak za bardzo popowo jak na mój gust, no ale to tylko moje odczucia.
Wokal jest świetny. Macie swój projekt? :)

Pozdrawiam.
Ocenił na: 8 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#3 Wiadomość | 2006-07-30, 23:45
 
Fajna gitarka i piano tez melodycznie super. Na gitarke dalbym troche wiecej reeverbu. Kurde jak ja ci zazdroszcze takiej siostry.Ja jakbym mial taki "glos" pod reka to kazdy kawalek by zawieral jej wokal, bo ja kocham muze z wokalem, ale z braku wokalistki zawsze robie umcy umcy :) , a jak mam jakis wokal to strasznie mnie nakreca i muza wtedy lepsza jest. Narazie demo to nei bede ocenial, ale juz jest 9, wokal swietny, melodycznie tez spoko. Masz talent i korzystaj z niego, no i daj zdjecie siostry, bo ciekawi mnie jak wyglada kobietaz takim fajnym i przyjemnym glosem :)
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2006-08-01, 08:50
 
Dzieki za komenty;) Wokal jest troche do poprawy i obrobic musze lepiej, potraktować deeserem itp. Gitarke troche naturalniej wkomponowac dac jej góre i poprzestawiac lekko niektore nutki by brzmialo to bardizej naturalnie.

ps. Co do zdjecia siostry:)
http://img101.imageshack....age=azi1fg7.jpg
http://img91.imageshack.u...age=azi2sn6.jpg

kawalek dopiero rusze jak wroce z nad morza;) w sobote spadam na tydzien:) pozdro
Średnia: 8,5 
 
 
 
 
:: ::
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6968 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#5 Wiadomość | 2006-08-03, 10:08
 
helo..nie ma co..siorka ma świetny głos..co do brzmienia, coś mi tam buczy - jakby jakiś zbędny pogłos, ale produkcja zapowiada się ciekawie ;) z oceną zaczekam do finału rzecz jasna :) pzdr
 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6801 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#6 Wiadomość | 2006-08-03, 21:22
 
Kawał profesjonalnej roboty! Ale wszystko jest takie do bólu plastikowe, zdehumanizowane. Pianinko i gitara bardzo fajnie sie przeplatają ale tak naprawde grają proste figuracje po chyba najbardziej oklepanym schemacie akordów do tego typu "refleksyjnego" utworu. Brzmią fajnie ale znowu- jakos sztucznie, nie ma ani kszty jakiegos feelingu, niuansów. To samo mógłbym powiedziec o wokalu. Ładne melodie zaspiewane bardzo fajną barwą i czysto (chociaz w początkach i koncach fraz pojawiają sie jakies dziwne alikwoty), ale ja w tym nie czuje prawdziwego estrogenu, kobiecych emocji. Całosc tego wrazenia potęguje bardzo prymitywny rytm.
Moza powiedziec ze ten kawałek bedzie elementem tej całej muzycznej papki, ktorą teraz katują nas radia. Lecz w tej konwencji jest wykonany swietnie.
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#7 Wiadomość | 2006-08-03, 21:51
 
No siorka tez i taka samo ladna jak i ladine spiewa, chodz chyba glos ma fajniejszy :)
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7003 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#8 Wiadomość | 2006-08-04, 18:01
 
Fajna gitara i pianino na początku :) Kawałek dość ciekawie się zapowiada. Widzę że po raz kolejny mamy okazje posłuchać głosu Twojej siostry :) Dziewczyna ma niesamowity talent. Szkoda żeby go zmarnowała... Powinna zajmować się śpiewaniem zawodowo. Wracając do tematu - demo zapowiada się fajnie. Narazie nie ma tu zbyt skomplikowanych zagrań ale w wersji [final] na pewno zaskoczysz nas czymś wyjątkowym :)

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6605 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#9 Wiadomość | 2006-08-06, 00:00
 
b. dobry wokal, ale oprócz tego deessera uderzyłbym jeszcze z jakimś chorusem, albo flangerem, żeby było bardziej przestrzennie z tym wokalem.
 
 
 
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#10 Wiadomość | 2006-08-06, 16:05 | Ocenił na 9
 
Sceleton napisał/a:No siorka tez i taka samo ladna jak i ladine spiewa, chodz chyba glos ma fajniejszy


Jak dla mnie gdybym miał porównać, to siostra ładniejsza ;-)

Co do kawałka: no house to nie jest, nawet nie ma z nim nic wspólnego, może to, że był kawałek był nagrywany w domu ;-). Gitarka bardzo ładna (bardzo), sam to zagrałeś? Pianinko też bardzo ładnie się z nią komponuje. Wokalik bardzo przyjemny, jak dla mnie brzmi profesjonalnie. Stopa po kompresji może troche za bardzo narzuca się względem całości . Reasumując zapowiada się bardzo dobra produkcja, tylko kończyć. Pozdrów siostrę (no ostatecznie siebie też ;-) )
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Sceleton feat. azi - The memory of you

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi