Mike McPower
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Mike McPower

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (3) : Nov (5) : Średnia (3,1)

 
Mike McPower 
Novice

Dołączył 6499 dni temu
Posty: 5
Skąd: Mielec
Punkty: 2
#1 Wiadomość | 2006-07-27, 11:31
Mike McPower 
Mike McPower
Imie: Sebastian
Nazwisko: Wieczorek
Data Urodzenia: 05.01.1987.r
Miejsce Zamieszkania: Mielec
Mike McPower to mlody DJ i Producent Muzyczny z Mielca. Produkcja muzyki zajmuje sie od 2005 roku. Jego poczatki z muzyka techniczna zaczely sie wtedy, gdy poznal DJ LG i Active Bass, ktorzy powiedzieli, jakie programy stosowac i jak je uzywac, aby stworzyc wlasne produkcje. W roku 2006 jego pierwsze produkcje i remixy zostaly opublikowane za jego zgoda w sieci internetowej. W tym samym roku poznal DJ Edy (HypeRavers), ktory doradzil mu zmiane programu na bardziej profesjonalny. Teraz tworzy calkiem nowe produkcje w stylu Trance, Dance i House. Jednak jego ulubionym stylem jest Trance.

Oto moje 3 produkcje:
http://mp3.wp.pl/ftp/s/14...wer%20-%20Music
http://mp3.wp.pl/ftp/s/14...%20-%20Darkness
http://mp3.wp.pl/ftp/s/15...ve%20Generation

Tworze na FL Studio, na Cubase SX i na Nuendo 3.
Komp:
Pentium 4 (2,4GHz)
Karta muzyczna (słaba jak narazie): SB 5.1
Mastering: WaveLab, Sound Forge 8.0
 
 
 
 
 
Mike McPower --> * zablokowano *
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6688 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-07-27, 13:51 | Oddał głos na Novice
 
No to bede pierwwszy Witamy w BF!

Music - Nudy bass ma za duzo gory zaglusza reszte. Kick za cicutko. Brak dynamiki. Perka nudna. Melodie bez polotu. Nudy.. Nic sie tu nie dzieje. Wszystko juz gdzies slyszalem tylko o wiele lepiej zrealizowane. Wszystko idzie na glupich paru dzwiekach. NUDY. Brzmienie nie jest najgorsze ale pozostawia wiele do zyczenia.

Darkness - No tu troszke wiecej sie dzieje niz w Music ale ogolnie nudy tak samo...Ten lead falszuje jest nie w tonacje. Kompletnie nie pasuje tutaj i psuje klimat. Przejscie breakowe fajne. Mastering wymaga troche poduczenia.

Love Generation - No ten ostatni kalwek najlepszy z tych trzech. Ale brakuje mi tutaj urozmaicenia. Musisz popracowac na dbrzmeienim ogolnym brzmeiniem kawalka i finalem. Malo basu za duzo srodka w kazdym z tych 3 kawalkow.

No i teraz mam problem czy Novice czy Advanced:/ wydaje mi sie ze na advanced to jest to troszke za malo. Zrazila mnie ta nuda. Brak jakiegos ciekawego brzeminia i dobrej aranzacji. Narazie jestem na Novice.
 
 
 
 
 
:: ::
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#3 Wiadomość | 2006-07-27, 14:19 | Oddał głos na Advanced
no wiec tak. 
Music - przez 1,5 minuty klepie ta sama melodia,bas jest do znudzenia ten sam ,yhhh straszne,te leady co ida na poczatku suche jak pieprz,stopa za cicho w ogóle uklad perkusji nie za bardzo rozbudowales,nie no strasznie to nudne to cos co tam plumka w tle strasznie cicho i znow te suche leady az ciary ida,nie miej mi zazle ale numer mi nie podchodzi ,nic tu sie nie dzieje ,wkolo macieja to samo.Po 4:16 zmienil sie bas na koniec kawalka ? dziwne....

Darkness - i znow bas bije w jedno kopyto,ten pad mily ale ja bym go pociagnal np.flangerem ,kwasik zaczal tam sobie trykac ,jakby jeszcze sie sekwencje zmienialy to by bylo dobrze,o booooooooooze co to ? jakas melodia ala Boys ;P a juz bylo tak dobrze,jakbys dalej go podkrecal transowo to bylo by nie zle,a ty wcisnales melodyjke jak z dicho z 2001 Kai Tracid ? co takiego.... nie,nie a bylo juz tak dobrze...


Love Generation - snara czy tam clapa nie wiem bo nie slysze,wlasnei nie slychac ,fajnie tb sobie podkreca,no nawet nawet,melodia niezla,o i nawet wiecej wchodzi ,ja bym tu jeszcze to tb wkrecil :P no ,nie powiem, nie slucham takiej muzy ale to nawet ladne,moglo by sie juz zmienic cos,o i nawet sie zmienia ;) no fajne to jest bynajmniej nie nudne jak pierwsze dwa numery.

PODSUMOWANIE :

Zrealizowanie jest nawet nawet ,z malymi potknieciami ale to sie wyrobi,WIELE pracy musisz wlozyc w aranzacje i urozmaicenie numerow ,pierwsze dwa mnie strasznie zniechecily powiem szczerze,nuda i nic wiecej , trzeci to takie niezle nawet klubowe granie,dlatego mam dylemat.Wiesz dam ci ADV ale chcialbym tego nie zalowac sluchajac twoich przyszlych numerow.Pozdrawiam....
 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6695 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#4 Wiadomość | 2006-07-28, 09:26 | Oddał głos na Novice
 
Music - no bas wali po uszach. jest stanowczo za glosno w stosunku do perkusji. synthy maja za duzo reverbu i ta melodia w ogole nie porywa.. cos tam sobie gra ale nie zapada w pamiec.. roll na snarze .. za duzo reverbu za bardzo w tle.. aranzacyjnie bardzo slabo.. linia na basie caly czas tak samo.. i w ogole ten bass na "i" bleh :) oklepany standard :) kawalek mocno sredni..

Darkness - zabieg z tlumem podoba mi sie :) ale tlum sie za gwaltownie urywa.. co brzmi juz sztucznie :) jakis pulsujacy synth ktory jest za glosno :) i znowu bass na "i" choc jego barwa mi sie jzu abrdziej podoba.. do mela nic nie mam zasadniczo z kai tracidem to ma nielwe wspolnego :) roll na werblu brzmi tak samo..lamaniec za dlugo robi sie nudno .. potem jak wchodzi perka na 4 za malo tla ten wibrujacy pad troche meczy jak leci caly czas tak samo.. zero crashy.. w miejscach gdzie byly by mile widziane :) zrealizowane tak sobie. zero przestrzeni.. kawalek zdecydowanie lepszy od poprzedniego.. ale takze nie porywa :)

Love Generation - bass :) tutaj juz lepiej z miksem.. bass na "i" nie komentuje :P fajna modulacja .. synthy strasznie plaskie.. no ten jeden co gra troszke za glosnona pierwszym planie :) weszla perka i juz z miksem nie jest tak fajnie wlasnie przz ten synth .. no najfajniejszy kawalek.. ma to czego nie maja dwa poprzednie .. jakis klimat .. melo przyjemne dla ucha .. tylko ten synth na pierwszym planie za bardzo meczy.. z aranzacja lepiej .. jakosc kawalka jest taka sobie i plaskosc tych synthow meczy.. nie maja tej mocy .. powinny zostawac w uszach jak koncza grac :) .. kawalek zdecydowanie najlepszy

Uogólniając: masz pojecie o muzyce.. wiesz co robisz .. nie jest to nowatorskie neistety ale kazdy robi to co lubi.. musisz jeszcze popracowac nad jakoscia swoich produkcji bo jest taka sobie i o ile ostatni kawalek jest calkiem.. to dwa pierwsze sa ponizej sredniej jak dla mnie .. masz u mnie mocne Novice.. mam nadzieje ze szybko awansujesz na Adv..

Pozdrawiam
Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Mike McPower 
Novice

Dołączył 6499 dni temu
Posty: 5
Skąd: Mielec
Punkty: 2
#5 Wiadomość | 2006-07-28, 15:47
 
A jak potem awansować. Nowe głosowanie ?
 
 
 
 
 
Mike McPower --> * zablokowano *
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6688 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-07-28, 16:12
 
No jak zrobisz nowe lepsze utworki to z czasem sam bedziesz wiedzial kiedy wystawic je na kolejne glosowanie. Narazie to co pokazales to malo:(
 
 
 
 
 
:: ::
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6728 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2006-07-28, 20:53 | Oddał głos na Advanced
 
No to zaczynamy chłostę ;)

Music - Kawałek odrobinę monotonny... Masteing i wykonanie kuleje... Nie wyszła Ci ta produkcja... stać Cię na więcej... przydałaby się jakaś przerwa :P...
Melodia ciekawa... podobnie jak instrumenty...

Love Generation - Kawałek Udany
Melodia bardzo fajne - profesionalnie zrobiona (wiem bo coś kminię z remixem ;))
Mastering i sample bardzo dobre... Brak mi w tym voxu... ale teraz z tym trudno co słychać w kawałku Mike McPower - Living on video (Deniz Kasum ferat. Natalia remix)
<zygi> się chce jak się jej słucha ale i tak się przyjęło do klubów ;)

Dakness - Na początku czekam cały czas na jakąś innowację dopiero potem wchodzi z padem.... Znowu monotonia... ale z czasem dodaje transowego klimatu...
Melodia podoba mi się... prosta wpadająca w ucho a to najważniejsze
mastering odrobinę kuleje...

Daję Ci rangę Advenced bo wiem że stać Cię na wiele i na pewno zaskoczysz tu wielu ludzi ;)
PzDr
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6806 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#8 Wiadomość | 2006-07-28, 21:18 | Oddał głos na Novice
czy ja kiedykolwiek usłysze coś nowatorskiego????? 
Witay....
Music...tak jak koledzy wspomnieli prostacko poukładane..katujesz mnie tym samym tematem przez cały utwór...dajcie już spokuj z tym naśladownictwem bardzo prostych i złych wzorców.... <zygi>

Love Generation....jak wyżej...mam pytanie jedno do Ciebie czy ty wiesz co to jest muzyka????
...koniec litości niestety przepraszam bardzo że Ciebie pierwszego to spotkało....

2006-07-28, 22:31 // Dodano
już nie mogę tych wszystkich traców,clubów...i innego badziewia...
 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7120 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#9 Wiadomość | 2006-07-30, 11:19 | Oddał głos na Advanced
 
Muzycznie moze byc, widac ze masz cos tam w glowie potencjal. Jednak brzmieniowo mogloby byc o wiele lepiej.Troche to za standardowe brzmienia sa i nad tym mozesz popracowac. Bedac u nas naprawde mozna sie tego nauczyc. Dlatego daje advanced, chodz muzyka nie ma w sobie nowatorskosci, ale jak popracujesz nad warsztatem to i moze muza bedzie coraz lepsza.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6594 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#10 Wiadomość | 2006-07-30, 12:02 | Oddał głos na Novice
 
Music - od pierwszego taktu to czego najbardziej nie lubię i cały czas to samo leci, brzmienie instrumentów znane mi do 15 lat

Love - to samo co powyżej, trochę transowych wstawek, wzniosła melodyjka ala eine deutsche popular techno fur menschen

Darkness - muzyka dla mas?????, tu trochę lepiej ale mój odbiór taki sam

Poza tym zrealizowane całkiem poprawnie. Dodaj do tej muzyki czegość nowatorskiego, nowego brzmienia, nowej lini melodycznej. Coś takiego słyszę już od 15 lat. Nie wymyśliłeś nic nowego. A ponieważ tworzysz w wybitnie komercyjnym gatunku daje ci Novice

Moją opinie można także przeczytać w temacie:"mam dość" założonym przez IX.
 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6728 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2006-07-30, 17:22
 
ix napisał/a:już nie mogę tych wszystkich traców,clubów...i innego badziewia...

Spoko IX nie wiem po co te nerwy :/ Przecież każdy ma swój styl ...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7054 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#12 Wiadomość | 2006-07-30, 21:02 | Oddał głos na Novice
 
Masz charczące numery - mastering jest do poprawienia. :)
Uboga aranżacja - bas, synthy i perka, ewentualnie jeszcze jakieś fx. Trochę mało urozmaicenia. To prowadzi do zjawiska znanego jako...
Monotonnia.
Jednym słowem - Novice. :)


Sorry, ale teraz ja dla odmiany nie wyrobiłem...

Jak czytam Wasze komentarze to mnie krew zalewa!

Pit napisał/a:nie jest to nowatorskie neistety

ix napisał/a:mam pytanie jedno do Ciebie czy ty wiesz co to jest muzyka???

ix napisał/a:już nie mogę tych wszystkich traców,clubów...i innego badziewia...

Ssah napisał/a:Dodaj do tej muzyki czegość nowatorskiego, nowego brzmienia, nowej lini melodycznej. Coś takiego słyszę już od 15 lat. Nie wymyśliłeś nic nowego. A ponieważ tworzysz w wybitnie komercyjnym gatunku daje ci Novice

Się k*** uczepiliście tej komercji. Następnie facet przejrzy komentarze i niezależnie od wyniku głosowania już się tutaj nie pojawi. Jak chcecie czegoś nowatorskiego to poszukajcie w internecie lub zróbcie coś takiego sami. Słychać, że Mike jest jeszcze Novice, zapisał się tutaj, oczekując pomocy, jaką to (podobno) oferuje BF początkującym (i nie tylko) kompozytorom dzięki konstruktywnym komentarzom. Mike, co słychać, nie jest przecież jakimś skillorem, a Wy go jedziecie (nie dotyczy Pit'a). Bo Wam się muzyka nie podoba. Bo to nie Wasz gatunek. Mój też nie. Ale ja nie mam mu za złe, że jego wybór padł na muzykę kojarzoną z ogolonymi młodzieńcami z superfurami i skórami (razem z komórami).
Zajechało mi SlimP3 Underground...
 
 
 
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6688 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2006-07-31, 08:25
 
BO to jest wlasnie przyklad niepowaznego podejscia do tematu. Szanujmy kazda tworczosc, kazdy gatunek. To tez jest muzyka !
 
 
 
 
 
:: ::
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6728 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2006-08-01, 07:51
 
Mike McPower napisał/a:Masz charczące numery - mastering jest do poprawienia. :)
Uboga aranżacja - bas, synthy i perka, ewentualnie jeszcze jakieś fx. Trochę mało urozmaicenia. To prowadzi do zjawiska znanego jako...
Monotonnia.
Jednym słowem - Novice. :)


Sorry, ale teraz ja dla odmiany nie wyrobiłem...

Jak czytam Wasze komentarze to mnie krew zalewa!

Pit napisał/a:nie jest to nowatorskie neistety

ix napisał/a:mam pytanie jedno do Ciebie czy ty wiesz co to jest muzyka???

ix napisał/a:już nie mogę tych wszystkich traców,clubów...i innego badziewia...

Ssah napisał/a:Dodaj do tej muzyki czegość nowatorskiego, nowego brzmienia, nowej lini melodycznej. Coś takiego słyszę już od 15 lat. Nie wymyśliłeś nic nowego. A ponieważ tworzysz w wybitnie komercyjnym gatunku daje ci Novice

Się k*** uczepiliście tej komercji. Następnie facet przejrzy komentarze i niezależnie od wyniku głosowania już się tutaj nie pojawi. Jak chcecie czegoś nowatorskiego to poszukajcie w internecie lub zróbcie coś takiego sami. Słychać, że Mike jest jeszcze Novice, zapisał się tutaj, oczekując pomocy, jaką to (podobno) oferuje BF początkującym (i nie tylko) kompozytorom dzięki konstruktywnym komentarzom. Mike, co słychać, nie jest przecież jakimś skillorem, a Wy go jedziecie (nie dotyczy Pit'a). Bo Wam się muzyka nie podoba. Bo to nie Wasz gatunek. Mój też nie. Ale ja nie mam mu za złe, że jego wybór padł na muzykę kojarzoną z ogolonymi młodzieńcami z superfurami i skórami (razem z komórami).
Zajechało mi SlimP3 Underground...


Mike McPower napisał/a:BO to jest wlasnie przyklad niepowaznego podejscia do tematu. Szanujmy kazda tworczosc, kazdy gatunek. To tez jest muzyka !


Odzyskuję wiarę w BFowców ;) przecież jak powiedziałem każdy ma swój styl i trzeba to uszanować!!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Mike McPower

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi